بهترین ابزار های ویرایش ویدیو

1400/11/22   12:53
پس از ساختن فیلم نوبت به ویرایش آن می رسد. نرم افزار های کامپیوتری بسیار قدرتمندند اما برنامه های اندرویدی هم چیزی از انها کم ندارند. در این مقاله بهترین برنامه های ادیت ویدیو رو بهتون معرفی میکنیم.
بهترین ابزار های ویرایش ویدیو

Inshot

قطعا هر جا حرف از ادیت ویدیو باشد اینشات حرف اول را میزند این برنامه بسیار کاربردی و پرطرفدار است و امکانات جالب دارد که آنها را به شما معرفی میکنم:

طبق معمول میتوانید تکه ای از ویدیو خود را برش بدهید و آن را از ویدیو حذف کنید. برای مثال ممکن است در قسمتی از ویدیو اشتباهی کرده باشید که جای نگرانی ندارد و میتوانید آن را از ویدیو حذف کنید. میتوانید به تصویر متن متحرک اضافه کنید. قابلیت متن در اینشات یه قابلیت حرفه ای است هم میتوانید متن را متحرک کنید و کلی افکت های حرکتی را رو ان بگذارید مثلا افکت چرخش یا افکت پرش متن و هم میتوانید رنگ ان را تغییر دهید و فونت های درخواهتون رو روی متن اعمال کنید. میتوانید ابعاد ویدیو رو تغییر بدید و ویدیوتون رو کم حجم کنید. هم چنین میتوانید سرعت ویدیو رو کند یا تند کنید. اضافه کردن موسیقی و صدای دلخواه به ویدیو هم امکان واقعا کاربردی است به خصوص برای ساختن موزیک ویدیو و کلیپ های اینستاگرام بسیار میتواند کاربردی باشد.kine Master

برنامه کاین مستر هم برنامه حرفه ای دیگری است. این برنامه امکانات بیشتری نسبت به اینشات دارد اما برای کار با این برنامه نیازمند موبایل نسبتا قدرتمندی هستید.

این برنامه امکانات زیادی دارد که چند تا از آن را به شما معرفی میکنم. اولین و اصولی ترین کاربرد هر نرم افزار یا برنامه ویرایش فیلم قابلیت حذف تکه ای از ویدیو است. این برنامه هم به همین شکل دارای امکانات مختلفی برای جدا کردن ویدیو میباشد میتوانید تکه ای از ویدیو را ببرید و یا به ویدیو ویدیویی دیگر بچسپانید. میتوانید صدای ویدیو را کم یا زیاد یا به کلی قطع کنید و یا به ویدیو صدا با موسیقی مورد نظرتون رو اضافه کنید. هم چنین میتوانید افکت های مختلفی به ویدیو اضافه کنید. میتوانید متن یا استیکر به ویدیو اضافه کنید و ویدیو رو جذاب تر کنید.Cap cut

این برنامه تا چندی پیش ناشناخته بوده اما با امکانات منحصر به فردش توانسته محبوبیت بالایی را کسب کند. امکانات برنامه همانند برنامه های inshot و kine master است. با این برنامه میتوانید بدون داشته پرده سبز بک گراند ویدیو تون رو حذف کنید و به جای بک گراند تصویر دلخواهتون رو قرار بدید! هم چنین میتونید ویدیو تون رو با این برنامه نئونی کنید.


امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
666040
fa