آشنایی با صندلی گیمینگ

1400/04/24   21:36
امروزه در اکثر نقاط جهان بازیهای ویدئویی یا گیم از استقبال بسیار زیادی برخوردار هستند. تمام افراد در سنین مختلف روزانه چند ساعت از وقت خود را صرف بازیهای ویدئویی میکنند.
آشنایی با صندلی گیمینگ

صندلی گیمینک میشن

امروزه در اکثر نقاط جهان بازیهای ویدئویی یا گیم از استقبال بسیار زیادی برخوردار هستند. تمام افراد در سنین مختلف روزانه چند ساعت از وقت خود را صرف بازیهای ویدئویی میکنند. افراد معمولا با استفاده از پلتفرمها یا دستگاههایی همچون کامپیوتر، پلی، اکس باکس و... به انجام بازیهای ویدئویی میپردازند. یکی از ابزارهای مناسب جهت انجام بازیهای ویدئویی و افزایش لذت و هیجان ناشی از آن، استفاده از صندلی گیمینگ میشن است.

خرید آنلاین صندلی گیمینگ میشن

صندلی گیمینگ میشن نوعی صندلی مخصوص برای انجام بازیهای ویدئویی یا گیم میباشد. این صندلی که برای راحتی هر چه بیشتر گیمرها در هنگام بازی طراحی میشود با صندلیهای عادی متفاوت است. این صندلیها از روکشهای با کیفیت و ارتفاع بالاتری نسبت به صندلیهای اداری برخوردارند. همچنین این صندلیها قابلیت تنظیم ارتفاع و تحرک پذیری را دارا میباشند. از دیگر ویژگیهای صندلی گیمینگ میشن میتوان به مواردی همچون: دارا بودن جایگاه برای اسپیکر بی سیم و با سیم، برخورداری از لوازم اضافی مانند دنده شیفت، جوی استیک یا چرخ فرمان و... اشاره کرد.

استفاده از صندلیهای گیمینگ میشن که بر اساس اصول ارگونومی طراحی میشوند، یک سری مزایا و ویژگیهایی دارد. این مزایا: پیشگیری از احساس درد و خستگی مفرد، جلوگیری از ایجاد مشکل در ناحیه کمر و گردن، افزایش کارایی، افزایش لذت وهیجان و... میباشند.

افراد علاقمند به بازیهای ویدئویی یا گیمرها در جهت راحتی، حفظ سلامتی و افزایش لذت بردن از بازی میتوانند صندلیهای گیمینگ میشن را در مدلهای مختلف خریداری کنند. علاقمندان میتوانند در سراسر کشور از فروشگاههای اینترنتی به صورت آنلاین صندلیهای گمینگ را خریداری کنند. افراد این صندلیها را میتوانند از قیمت پنج تا بیست میلیون تومان از فروشگاه های اینترنتی مورد نظر خود به صورت آنلاین خریداری کنند.

معرفی برندهای صندلی گیمینگ میشن

صندلیهای گیمینگ میشن صندلیهایی هستند که به طور اختصاصی برای گیمرها در طول انجام بازی طراحی میشوند. از بهترین برندهای صندلی گیمینگ میشن میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

دی اکس ریسر: یکی از شناخته شده ترین و معروفترین برندها در زمینه گیمینگ میباشد. این کمپانی آمریکایی متخصص تولید انواع ابزارآلات و محصولات بازیهای ویدئویی مانند صندلی، ماوس پد، کیبورد، لپتاپ و... میباشد.

الینور: شاید بعد از برند دی اکس ریسر، این برند آمریکایی الینور باشد که در زمینه تولید انواع ابزارآلات و سختافزارها برند شناخته شده و معتبری باشد. این برند که زیرمجموعه شرکت (دل) میباشد به تواید انواع محصولاتی همچون کیسهای آماده، ماوس، تقویت کننده گرافیکی و... میپردازد.

استیل سریز: یکی دیگر از برندهای معروف جهان در زمینه تولید صندلی گیمینگ میشن، برند دانمارکی استیل سریز است. این برند به تولید انواع سخت افزارهای کامپیوتری مانند ماوس، کیبورد، دسته بازی و... میپردازد. جالب است که بدانید این کمپانی با برند مشهور (اماسای) همکاری نزدیکی دارد. در برخی از لپ تاپهای اماسای که مخصوص بازی هستند شاهد استفاده از ماوس و کیبورد استیل سریز هستیم.

خرید 2 محصول پرفروش صندلی گیمینگ میشن

دی اکس ریسر، سری نکس، مدل OH/OK134

همانطور که گفته شد کمپانی دی اکس ریسر یکی از کمپانیهای معروف در زمینه تولید صندلیهای گیمینگ است. صندلی سری نکس، مدل OH/OK134 یکی از بهترین و پرفروشترین صندلیهای گیمینگ در جهان میباشد.

این مدل یک سری ویژگیهایی دارد که عبارتند از: جنس پلاستیک، قابلیت تاب خوردن، تنظیم ارتفاع(حداقل ارتفاع 121 و حداکثر ارتفاع 129 سانتی متر)، تشک و پشتی از جنس فوم، اسکلت یکپارچه فولادی، روکش چرم مصنوعی و ساخته شده بر اساس اصول ارگونومی که باعث حفظ حالت صحیح ستون فقرات و... میشود.

دی اکس ریسر، سری اوریجین، مدل OH/OA168/NR

این صندلی گیمینک میشن یکی دیگر از صندلیهای کمپانی دی اکس ریسر است. این صندلی بر اساس اصول ارگونومی طراحی شده و دارای یک سری ویزگیهایی میباشد. ویژگیها این مدل عبارتند از: جنس پلاستیک، قابلیت تنظیم ارتفاع(حداقل117 و حداکثر125 سانتی متر)، اسکلت یکپارچه فولادی و بدنه ایمن، قابلیت تنظیم شیب ناحیه نشیمنگاه و سایر موارد.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
دلار: 58,936تومانبیت کوین: 66,372 دلار
589360
fa