ماشین پرنده محصولی متفاوت از جنرال موتور

1399/11/25   15:12
این مقاله به بررسی و معرفی یکی از جدیدترین محصولات و فناوری های شرکت جنرال موتور می پردازد که قرار است در آینده ای نزدیک اختراع شده و به تولید انبوه برسد. این محصول نوین ماشین پرنده نام دارد.
ماشین پرنده محصولی متفاوت از جنرال موتور

پرواز کردن یکی از مهم ترین و بزرگ ترین آرزوی انسان بوده است که در طول زمان با اختراع بالن، هواپیما و بالگرد این آرزو برآورده شده است اما با این وجود انسان ها به دنبال ساخت وسایل مدرن تری هستند تا به راحتی بتوانند با آن پرواز کنند و از پرواز لذت ببرند. چندی پیش شرکت جنرال موتور یکی از معتبرترین و پیشروترین شرکت ها در عرصه خودرو سازی از محصول جدید خود به نام ماشین پرنده رونمایی کرد.
وسیله ای که این امکان را به افراد می دهد تا مسافت های کوتاه و بلند خود را به صورت هوایی طی کرده و به مقصد خود برسند. این ماشین پرنده می تواند نقش مهمی در حل مسئله ترافیک و مشکلات ناشی از آن ایفا کند. همچنین این ماشین پرنده می تواند برای کاهش آلودگی هوا و کاهش مصرف سوخت های فسیلی هم کمک کننده باشد زیرا این ماشین خودمان است و توسط انرژی الکتریکی کار می کند. این ماشین پرنده می تواند تحولی شگرف و عظیم در صنعت حمل و نقل ایجاد کرده و آینده این صنعت را رقم بزند.
ویژگی های این ماشین پرنده طراحی شده توسط شرکت جنرال موتور عبارتند از؛ مجهز به چهار روتور، مجهز به موتور 90 کلیوواتی، سرعت حداکثر 90 کیلومتر بر ساعت، بدنه فوق سبک، مجهز به سنسورهای بیومتریک و سیستم کنترل صدا و تشخیص حرکات دست و ...
این ماشین پرنده جدید به تولید انبوه نرسیده است اما انتظار میرود که صنعت حمل و نقل را دچار دگرگونی کند.
البته تا قبل از این محصول شرکت های معتبر و قدرتمند هیوندای موتور و تویوتا موتور از ماشین های پرنده خود رونمایی کرده اند.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: ماشین پرنده جنرال موتور
دلار: 59,150تومانبیت کوین: 67,732 دلار
591500
fa