خرید خودروهای تسلا با بیت کوین

1399/12/18   18:45
خرید خودروهای تسلا با بیت کوین امکان پذیر شده است. با توجه به سیر صعودی افزایش قیمت بیت کوین می توان پیش بینی کرد که این نوع تجارت سودآوری زیادی را برای شرکت تسلا به دنبال داشته باشد.
خرید خودروهای تسلا با بیت کوین

شرکت تسلا یکی از بزرگترین و پیشروترین شرکت های در عرصه فناوری می باشد که مدیریت آن بر عهده ایلان ماسک مهندس و مخترع آمریکایی است.
ایلان ماسک رئیس شرکت تسلا در جدیدترین اظهارات خود بیان کرده است که افراد می توانند از این پس خودرو های تسلا را با بیت کوین خریداری کنند. این کار توسط یک نرم افزار داخلی انجام می گیرد که معاملات به طور مستقیم با رمز ارز بیت کوین انجام می شود.
ایلان ماسک یکی از طرفداران ارز دیجیتالی بین کوین می باشد و شرکت تسلا در حال حاضر سرمایه گذاری زیادی بر روی رمز ارز بیت کوین انجام داده است که این مسئله باعث افزایش شدید قیمت بیت کوین شده است. به طور مثال در ماه های گذشته شرکت تسلا حدود 1.5 میلیارد دلار روی بیت کوین سرمایه گذاری کرده است.
فعلا شهروندان ایالات متحده آمریکا می توانند با بیت کوین خودرو های تسلا را خریداری کنند و بیت کوین های پرداختی به دلار تبدیل نمی شود بلکه همان بیت کوین باقی می مانند.
این نوع از تجارت باعث می شود تا با افزایش قیمت بیت کوین سود زیادی هم نصیب شرکت تسلا شود اما بالعکس با کاهش قیمت بیت کوین، شرکت تسلا در این معاملات دچار ضرر می شود.
با توجه به سیر صعودی افزایش قیمت بیت کوین می توان پیش بینی کرد که این نوع تجارت سودآوری زیادی را برای شرکت تسلا به دنبال داشته باشد.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: خرید خودروهای تسلا با بیت کوین
دلار: 57,839تومانبیت کوین: 67,923 دلار
578390
fa