تلویزیون تاشو؛ نسل جدیدی از تلویزیون ها

1400/02/06   19:43
شرکت C SEED یکی از شرکت های اتریشی در زمینه ساخت لوازم و محصولات الکتریکی به خصوص انواع تلویزیون ها می باشد. شرکت اتریشی C SEED به تازگی با استفاده از فناوری های نوین موفق به ساخت یک تلویزیون ال ای دی تاشو شده است.
تلویزیون تاشو؛ نسل جدیدی از تلویزیون ها

شرکت C SEED یکی از شرکت های اتریشی در زمینه ساخت لوازم و محصولات الکتریکی به خصوص انواع تلویزیون ها می باشد.

شرکت اتریشی C SEED به تازگی با استفاده از فناوری های نوین موفق به ساخت یک تلویزیون ال ای دی تاشو شده است.

این تلویزیون دارای وضوح تصویر 4K می باشد و از یک سری پنل های مقطع و جداگانه تشکیل شده است. در این پنل ها فناوری خاصی استفاده شده است که در هنگام روشن شدن تلویزیون این پنل ها از حالت جمع شده خارج می شوند و به یکدیگر وصل شده و یک تلویزیون در سایز اصلی را ایجاد می کنند.

همچنین این تلویزیون مجهز به سیستم خاصی است که پس از خاموش شدن آن، پنل ها از یکدیگر جدا شده، تلویزیون به صورت تاشو درآمده و در قسمتی از خانه که قرار داده شده است پنهان می شود.

این تلویزیون های تاشو نسبت به تلویزیون های عادی دارای دو ویژگی اساسی می باشند؛ اول اینکه این تلویزیون ها فضای کمتری را اشتغال می کنند و دوم اینکه این حمل و نقل این نوع تلویزیون ها راحت و آسان تر می باشد.

مطمئنا تلویزیون های تاشو، نسل جدید و به روز از نسل تلویزیون ها می باشند که قابلیت های منحصر به فردی دارند.

ساخت تلویزیون های تاشو یکی از رویاهایی است که امروزه به حقیقت تبدیل شده و نسل جدیدی از تلویزیون ها یعنی تلویزیون های تاشو توسط شرکت C SEED طراحی شده است و اکنون این امکان را فراهم کرده است تا کاربران از این تلویزیون های نسل جدید بهره مند شوند.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
666660
fa