موثرترین نرم افزار دنیا برای طراحی فرش

1401/01/14   14:20
نرم افزار طراحی فرش سنتی و ماشینی و تولید فرش، جامع و تخصصی ترین نرم افزار است که در حال حاضر در بسیاری از کشورها مورد استفاده قرار می گیرد و با ابزارهای تخصصی می تواند هر آنچه که یک تولید کننده فرش نیاز دارد را فراهم کند.
موثرترین نرم افزار دنیا برای طراحی فرش

نرم افزار طراحی فرش

نرم افزار حرفه ای طراحی، شبیه سازی و تولید فرش و فرش دستباف، ماشینی، چاپی و روباتیک eDesigner (نرم افزار طراحی فرش) تمام خواسته های طراحان حرفه ای فرش را برآورده می کند. این راه حل جامع شامل مجموعه ای انعطاف پذیر از ابزارهای طراحی و طیف وسیعی از عملکردها و ویژگی ها برای افزایش بهره وری طراحی است. eDesigner حداکثر انعطاف پذیری را به شما می دهد و کنترل کامل فرآیند طراحی را تضمین می کند. نرم افزاری حرفه ای برای طراحی، شبیه سازی و تولید فرش و قالیچه های دستباف، ماشینی، چاپی و روباتیک می باشد.


روشی هوشمند برای کاهش مقیاس طرح های کلاسیک شما

تا کنون کوچک کردن طرح های فرش کلاسیک بدون از دست دادن جزئیات همیشه غیرممکن بوده است... طراحی های خود را با عملکرد تغییر اندازه هوشمند (تا 70 درصد از طرح اصلی) کاهش دهید و در عین حال جزئیات و خطوط طرح را به طور کامل توسط eDesigner حفظ کنید.چه تفاوت هایی با سایر نرم افزارها دارد؟

با نرم افزارهای دیگر یا عملکرد قدیمی تغییر اندازه، طرح های کلاسیک کم مقیاس هنوز مبهم به نظر می رسند و بسیاری از خطوط و جزئیات از بین خواهند رفت. تابع تغییر اندازه هوشمند در از الگوریتم هوشمندی استفاده می کند که برای خطوط و جزئیات طرح ها تنظیم شده است، بنابراین مقیاس کوچک سازی عالی می شود. خطوط و جزئیات کوچک به خوبی حفظ می شوند، و مهمتر از آن، زمان تغییر اندازه دستی حداقل 60 تا 70 درصد کاهش می یابد.

تغییر اندازه هوشمند می تواند صدها محاسبه را در هر پیکسل در طراحی شما انجام دهد. این منجر به صدها میلیون محاسبه برای طراحی شما می شود تا اطمینان حاصل شود که بیشتر جزئیات به درستی تغییر اندازه می دهند. نتایج این تابع برای خود صحبت می کند. دیگر هیچ کاهش مقیاس طراحی فازی وجود ندارد!عملکرد برجسته Border Wizard تمام پیچیدگی های ایجاد حاشیه را حذف می کند. این به طراحان اجازه می دهد تا در چند دقیقه شکل های مختلفی از یک طرح را ایجاد کنند. اشکال مستطیلی، بیضی، دایره ای، بیضی و هشت ضلعی را می توان به راحتی در اندازه های مختلف به دست آورد.

پیچیدگی های چگالی تار و پود مختلف (نسبت تصویر) توسط این تابع حذف می شود.

Border Wizard به طور خودکار داده ها را محاسبه می کند و حاشیه مورد نظر شما را با موتیف های شما به بهترین شکل ممکن پر می کند.عملکرد شبیه سازی فرش پیشرفته نرم افزار eDesigner می تواند نماهای واقعی از طرح ها را قبل از تولید شبیه سازی کند.

با افزودنی دکوراسیون اتاق ، طرح های شبیه سازی شده فرش و موکت را می توان برای ارائه جذاب در محیط های تزئینی مختلف قرار داد.


خرید نرم افزار تبدیل طرح سنتی به کامپیوتری فرش و تابلو فرش


امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (1)
ترتیب
عزیز میرزایی طراح فرش کد: 47166

قلم نرم افزار یکنواخت یک پیکسل کار میکند

پاسخ
1402/01/08
ans_result_47166
دلار: 59,110تومانبیت کوین: 66,516 دلار
591100
fa