مسبی
راه اندازی سایت کسب و کار آنلاین

خودروسازان به جای کیفی‌سازی محصولات خود را بزک می کنند!

نویسنده: ووکس
15 اردیبهشت 92 ساعت 15:03
با توجه به افزایش قیمت خودرو و عدم توجه به ارتقاء کیفیت و بازرسی ها که اغلب توسط شرکت های بازرسی خصوصی انجام می گیرد امید بر استاندارد سازی خودرو به جای بزک کردن مدل های مختلف می رود.
خودروسازان به جای کیفی‌سازی محصولات خود را بزک می کنند!

خودروسازان به جای کیفی سازی محصولات خودرا بزک می کنند
عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس از آغاز تحقیق و تفحص از اواخر اردیبهشت خبر داد و گفت:خودروسازان محصولات خود را بزک می کنند و به لحاظ کیفی ارتقاء نداده اند و قطعا کمیسیون صنایع و معادن مجلس این موضوع در قالب تحقیق و تفحص از خودروسازان مطالبه خواهد کرد.

سید محمد بیاتیان در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه در بحث کیفیت خودرو نسبت به گذشته رشد نداشته ایم افزود: ممکن است در ارتقاء آپشن ها مقداری موفق عمل کرده باشیم اما در بحث ارتقا کیفیت خودوروهای داخلی متاسفانه رشدی نداشته ایم.

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خودروهایی که در حال حاضر به مصرف کننده واگذار می شود، افزود: بر اساس اعلام مصرف کنندگان، خودروهای قدیمی از خودروهای جدید از کیفیت بالاتری برخوردارند و دلیل آن عدم کیفیت خودروهای فعلی است.

بیاتیان گفت: به نوعی خودروسازان محصولات خود را بزک می کنند و به لحاظ کیفی ارتقاء نداده اند و قطعا کمیسیون صنایع و معادن مجلس موضوع کیفیت خودرو را در قالب تحقیق و تفحص از خودروسازان مطالبه خواهد کرد.

تحقیق و تفحص مچ گیری نیست

وی با بیان اینکه تحقیق و تفحص از خودروسازان برای کمک به صنعت خودرو است و نه برای مچ گیری این صنعت اظهار کرد: اعضای هیئت رئیسه تحقیق و تفحص از خودروسازان مشخص شده است و بر اساس آن آقای علی لو به عنوان رئیس هیئت مدیره، آقایان هاشمی و طاهری به عنوان نواب رئیس و آقای جراره نیز به عنوان دبیر کارگروه تحقیق و تفحص از خودروسازان تعیین شدند.

این نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه تحقیق و تفحص از خودروسازان بحث گسترده ای است، درباره زمان آغاز تحقیق و تفحص از خودروسازان گفت: تحقیق و تفحص از خودروسازان حداکثر از اواخر اردیبهشت ماه کلید می خورد و سعی ما بر این است که در کمترین زمان ممکن گزارش تحقیق و تفحص را به کمیسیون صنایع و معادن و همچنین صحن ارائه دهیم.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس خاطرنشان کرد: جلساتی را در این خصوص خواهیم گذاشت و کارشناسان امر را در شرکت های خودروسازی مستقر خواهیم کرد و امیدواریم تا پایان اردیبهشت کار اجرایی تحقیق و تفحص از خودروسازان آغاز شود./

پایان پیام

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره خودروسازان به جای کیفی‌سازی محصولات خود را بزک می کنند! نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: محصولات ، كيفيت ، خودروهاي جديد ، صنعت خودرو ، قيمت نواع ماشين ، خبرارديبهشت ، مجلس ، خانه ملت