یار تریدر، محصولی بی نظیر برای ترید ارزهای دیجیتال

نویسنده: مسبی دات كام
1402/03/07   08:50
پس از سال ها تجربه در زمینه ترید ارزهای دیجیتال در صرافی های مختلف، تصمیم گرفته شد محصولی تولید شود که کار ترید را بسیار ساده و دلچسب کند، با آن محصول، بتوان ترید را به صورت حرفه ای تر انجام داد و کارهای دست و پاگیر را حذف کرد.
یار تریدر، محصولی بی نظیر برای ترید ارزهای دیجیتال

اگر تریدر ارزهای دیجیتال هستید این محصول فوق العاده را به شما پیشنهاد می کنم. پس از سال ها تجربه در زمینه ترید ارزهای دیجیتال در صرافی های مختلف، تصمیم گرفته شد محصولی تولید شود که کار ترید را بسیار ساده و دلچسب کند، با آن محصول، بتوان ترید را به صورت حرفه ای تر انجام داد و کارهای دست و پاگیر را حذف کرد. زیرا یک تریدر حرفه ای، باید صرفا بر چارت تمرکز کند و عوامل مزاحم را حذف کند.


معمولا خلاصه کارهایی که تریدر انجام می دهد چیست؟

1. یک تریدر هر روز در سایت TradingView جفت ارزهای مختلف را بارها و بارها بازدید می کند و ساعت های زیادی را برای یافتن موقعیت های مناسب ترید یا همان یافتن سیگنال صرف می کند.

2. با یافتن موقعیت مناسب، پوزیشن مربوطه را در TradingView ترسیم می کند و نقطه ورود و حد ضرر و تارگت را مشخص می کند.

3. برای اینکه پوزیشن سایز را رعایت کند ناچار است از ماشین حساب کمک بگیرد و محاسباتی را انجام دهد.

4. وارد صرافی می شود و order خرید را ثبت می کند. برای این کار ناچار است قیمت ها را از سایت TradingView کپی کند و به سایت صرافی (در فرم مربوطه) منتقل کند.

5. صرافی را بارها رصد می کند تا ببیند هر گاه order خرید کامل شد، order های حد ضرر و تارگت را ثبت کند.

مراحل فوق فقط برای ثبت یک ترید است. برای ثبت ترید های دیگر، باید مجددا وارد سایت TradingView شده و به دنبال موقعیت مناسب ترید بگردد و مراحل بالا را بارها و بارها تکرار کند. با تکرار مداوم مراحل فوق، حالت خستگی به او دست می دهد و خستگی عاملی می شود برای روی آوردن به تصمیمات عجولانه. و تصمیمات عجولانه خودش عاملی است برای اشتباهات.


آیا محصولی وجود دارد که بتواند مراحل ترید را آسان و دلپذیر کند؟

برای حل مشکلات فوق، محصولی با عنوان یار تریدر تولید شده است. تریدر وارد پنل کاربری خود می شود و در یک محیط بسیار کاربرپسند و جذاب و گرافیکی، چارت های پیشنهادی به همراه پوزیشن مطلوب را مشاهده می کند. پوزیشن را بر اساس تحلیل و سبک معاملاتی خود اصلاح می کند. سپس با یک کلیک، order های خرید و ضرر و تارگت را به صرافی منتقل می کند. پوزیشن سایز به صورت اتوماتیک رعایت می شود تا مقدار ضرر از یک مقدار خاص بیشتر نشود. تریدر به هیچ وجه نیاز به ورود به صرافی و سروکله زدن با پیچیدگی های آن ندارد. زیرا مابقی مراحل به صورت هوشمند انجام می شود (هرگاه خرید انجام شود order استاپ لاس و تارگت در صرافی ثبت می شوند).


مزیت های دیگری که یار تریدر دارد عبارتند از:

- در یار تریدر می توانید در کمترین زمان ممکن، به لیست تریدها و جزئیات هر کدام دسترسی پیدا کنید و آنها را ارزیابی و مدیریت کنید.

- یار تریدر خودش چارت هر ترید را ثبت می کند و شما وقت ارزشمندتان را صرف ذخیره عکس چارت نخواهید کرد. تنها با یک کلیک چارت هر ترید را مشاهده کنید. خودتان نیز می توانید برای هر ترید، در تایم فریم های مختلف، عکس دلخواه خودتان را ثبت کنید و در هر زمان با یک کلیک، عکس ها را بازدید کرد.

- سود یا زیان هر ترید و سود یا زیان کل تریدهایتان را در بازه زمانی دلخواه مشاهده کنید.

- تعداد تریدها و تعداد روزهای باقی مانده تا رسیدن به یک درآمد دلخواه را ببینید (بر اساس عملکرد گذشته).

- یار تریدر به فرآیند ترید کردن شما سرعت می بخشد. به عنوان مثال در طول یک ساعت می توانید بدون خستگی، 10 ها ترید ثبت و به صرافی منتقل کنید.


مثالی از جدول فهرست تریدها در یک بازه زمانی:

فهرست تریدها

در مثال فوق، مشاهده می کنید که در یک بازه زمانی 4 روزه، 6 ترید انجام شده است که 3 ترید (نیمی از ترید ها) به تارگت برخورد کرده است. و تریدر در مجموع، 17.65 درصد سود کرده است. اگر این تریدر به همین صورت به کار خود ادامه دهد می تواند در مدت 154 روز، درآمد خود را به 50000 USDT برساند. این در حالی است که موجودی اولیه تریدر فقط 81.3 USDT بوده است.

مثالی از فرم ثبت و ویرایش اطلاعات ترید:

فرم ثبت و یادداشت ترید

مثالی از عکس چارت یک ترید موفق که تریدر برای یکی از تریدهایش ثبت کرده است:

عکس یک ترید موفق

فیلم معرفی سایت:

جهت ورود به وب سایت یار تریدر اینجا را کلیک کنید.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: ترید ارزهای دیجیتال
دلار: 59,043تومانبیت کوین: 67,435 دلار
590430
fa