چگونه در منزل و از طریق سایت مسبی کسب درآمد اینترنتی کنیم؟

نویسنده: مسبی دات كام
1395/10/06   20:03
چگونه در منزل و از طریق سایت مسبی کسب درآمد اینترنتی کنیم؟
از اینکه سایت مسبی را برای کسب درآمد انتخاب کرده اید از شما تشکر می کنم.
 
روش کلی بازاریابی و کسب درآمد در مسبی
:
نخست وارد پنل کاربری خود شوید و اگر ثبت نام نکرده اید ثبت نام را کلیک کنید.
سپس در منوی بالای سایت، بازاریابی را کلیک کنید.
سپس لینکهای بازاریابی را کلیک کنید. لینکهای بازاریابی، مهمترین بخش پنل شماست و شروع درآمد شما از همان جاست. مهمترین کار شما این است که بتوانید محصولاتی را از آنجا انتخاب کنید که هم مشتریهای زیادی داشته باشند هم پورسانت مناسبی داشته باشند و هم خود شما علاقمند به تبلیغ آن محصولات باشید. توضیحات کاملتری در انتهای آن صفحه نوشته شده است.
پیشنهاد می کنم فایل زیر را دانلود و مطالعه کنید:
راهنمای کسب درآمد در مسبی
در آن فایل، روش استفاده از لینکهای بازاریابی، به زبان ساده و مفصل توضیح داده شده است.

تبلیغ لینکهای بازاریابی
پس از اینکه محصولات مورد نظر خود را در بخش لینکهای بازاریابی انتخاب کردید باید به تبلیغ آنها بپردازید. هر محصول یک لینک منحصر به فرد دارد که نام آن، لینک بازاریابی است. کافی است لینکهای بازاریابی خود را در سایتها یا وبلاگها یا در شبکه های اجتماعی و ... قرار دهید. هر کسی که روی آن لینکها کلیک کند به محض ورود به مسبی، مشخص می شود که از طرف شما آمده است زیرا نام کاربری شما در آن لینکها برای مسبی قابل شناسایی است. افرادی که با کلیک بر لینکهای بازاریابی شما وارد مسبی می شوند هر سفارشی ثبت کنند در بخش عملکرد بازاریابی شما ثبت می شود و اگر خریدی انجام دهند پورسانت آن به حساب شما افزوده خواهد شد.
اما در چه سایتهایی می توان محصولات را تبلیغ کرد؟
1) خودتان می توانید وبلاگ بسازید و لینکهای بازاریابی خود را در آن قرار دهید. سپس با مدیریت وبلاگ خود و قرار دادن محتواهای خوب در آن، آمار بازدیدکنندگان وبلاگتان را بالا ببرید. سعی کنید فعال باشید و هر روز محتوایی جدید و به روز در وبلاگ خود قرار دهید.
2) بسیاری از سایتها هستند که تبلیغات شما را به صورت رایگان در صفحات خود قرار می دهند. این گونه سایتها را می توانید بوسیله جستجو در گوگل بیابید. مثلا عبارت درج آگهی را در گوگل جستجو کنید تا لیستی از چنین سایتهایی یافته شود و شما بتوانید در آنها عضو شده و لینکهای بازاریابی خود را در آن سایتها ثبت کنید. شما در هر چند روز در یک سایت، آگهی ثبت کنید کافی است و در دراز مدت نتیجه بخش خواهد بود و با گذشت زمان، مشتری های زیادی از طریق لینکهای بازاریابی شما محصولات را خریداری خواهند کرد و پاداش بازاریابی شما (پورسانت) به حسابتان افزوده خواهد شد. کار را با جدیت ادامه دهید تا موفق شوید.


تداوم کار و پشتکار
رمز موفقیت شما در مسبی تداوم کار و پشتکار شماست، البته همراه با انتخاب مسیر صحیح. سعی کنید هر روز در سایتهای جدید یا در گروههای جدید لینکهای بازاریابی خود را تبلیغ کنید. هر چه بیشتر لینکهای بازاریابی خود را منتشر کنید گوگل به لینکهای شما رتبه بهتری خواهد داد و احتمال یافته شدن و کلیک بر آنها بیشتر خواهد شد و در نتیجه احتمال فروش از طریق آن لینکها بهتر خواهد شد که درآمد بیشتری را برای شما به همراه خواهد داشت.
باز هم یادآوری می کنم که مهمترین بخش بازاریابی، بخش لینکهای بازاریابی است. دیگر بخشها مانند کدهای جادویی و ایمیل مارکتینگ، همه از لینکهای بازاریابی تشکیل شده اند. و همه آن بخشها روشهایی هستند برای استفاده از لینکهای بازاریابی.

کدهای اختصاصی
اگر به پنل بازاریابی خود مراجعه کنید مشاهده می نمایید که بخشی با نام کدهای اختصاصی وجود دارد. کدهای اختصاصی، روشی ساده و کارآمد و مفید برای استفاده از لینکهای بازاریابی است. شما به راحتی می توانید آن کدها را در میان صفحات سایت خود Copy/Paste کنید. با این کار هم آمار بازدید سایت خود را بالا ببرید و هم احتمال خرید محصول از طریق سایت خودتان را افزایش دهید. و هم صفحات سایت خود را زیبا و چشم نواز کنید. هر کدام از آن کدها را که دوست دارید انتخاب کنید و در سایت خود درج کنید.

تبادل لینک
اگر خود شما سایت یا وبلاگ دارید، حتما تبادل لینک با سایتهای دیگران را فراموش نکنید زیرا برای موتورهای جستجو خصوصا گوگل خیلی اهمیت دارد و رتبه وبلاگ و سایت شما را بالا خواهد برد. طبق تجربه چند ساله در اینترنت و مسبی، تبادل لینک عاملی فوق العاده موثر در بالا رفتن رتبه وبلاگ و وبسایت شما در گوگل و سایر موتورهای جستجو است. پیشنهاد من این است. پس از گذشت یک یا دو ماه متوجه خواهید شد که گوگل چقدر بر تبادل لینک حساس است و آمار بازدیدتان را چقدر بالا خواهد برد.

جذب زیرمجموعه های کوشا
شما با جذب زیر مجموعه هایی فعال و کوشا هم می توانید کسب درآمد کنید؟ ساده تر توضیح دهم اگر افرادی را به سایت معرفی کنید که بتوانند فعالیت خوبی داشته باشند هر چقدر که از طریق فروش محصول، درآمد کسب کنند درصدی نیز به عنوان پاداش، به درآمد شما افزوده می شود.
مثلا اگر یکی از زیرمجموعه های شما یک محصول را بازاریابی کند و موفق به فروش آن محصول شود اگر آن محصول 10 هزار تومان پورسانت داشته باشد 10 هزار تومان حق خود آن بازاریاب است و به حساب او افزوده می شود و مثلا 1 هزار تومان هم به عنوان پاداش، به حساب شما افزوده می شود زیرا شما معرف آن بازاریاب هستید.
مشاهده می فرمایید که اگر فقط یک بازاریاب کوشا و حرفه ای معرفی کنید حتی اگر خودتان هم هیچ فعالیتی نکنید و هیچ محصولی نفروشید تا همیشه از فعالیت ایشان سود می برید. مثلا اگر در طول یک سال، ایشان 10 میلیون تومان درآمد کسب کند در طول آن یک سال 1 میلیون تومان هم به شما رسیده است بدون اینکه فعالیتی کرده باشید و محصولی فروخته باشید. حالا فکرش را بکنید اگر 10 زیرمجموعه کوشا و حرفه ای داشته باشید چه می شود...
نکته مهم: فقط کسانی را معرفی کنید که بتوانند به خوبی فعالیت کنند و در کار بازاریابی و جذب مشتری برای محصولات موفق باشند. و به زبان ساده، کوشا و حرفه ای باشند.
برای اینکه افراد زیرمجموعه شما شوند؛ لینک اختصاصی خود را تبلیغ کنید تا از طریق کلیک بر آن لینک، وارد مسبی شوند و در بخش بازاریابی ثبت نام کنند.
اگر وارد پنل خود شوید و روی بخش زیرمجموعه ها کلیک کنید لیست زیرمجموعه های خود و وضعیت فعالیت آنها را مشاهده خواهید کرد.


کسب درآمد از ایستگاه آگهی
یکی از روشهای کسب درآمد این است که مدیران سایتها را به صفحه www.masbi.com/ads.aspx?rgm=alireza دعوت کنید تا آگهی های خود را ثبت کنند. البته به جای alireza باید نام کاربری خودتان را قرار دهید.
هر آگهی دهنده که توسط لینک اختصاصی فوق در بخش ایستگاه آگهی ثبت نام کند زیرمجموعه شما خواهد بود بنابراین در هر زمانی، هر آگهی که ثبت کند درصدی پورسانت دریافت می نمایید. به عنوان مثال اگر فردی را به سایت معرفی کنید و او با ثبت یک آگهی، 320,000 ریال به سایت پرداخت کند، مثلا 60,000 ریال به عنوان پاداش به حساب شما افزوده می شود.
حتی اگر ماهها بعد یک آگهی دیگر ثبت کند یا اینکه هر کدام از آگهیهای خود را مجددا شارژ کند باز هم شما پورسانت خود را دریافت خواهید کرد.

کسب درآمد از بخش ثبت سایت
یکی از روشهای کسب درآمد این است که مدیران سایتها را به صفحه www.masbi.com/sabtesite.aspx?rgm=alireza دعوت کنید تا آگهی های خود را ثبت کنند. البته به جای alireza باید نام کاربری خودتان را قرار دهید. با هر سایتی که ثبت می کنند مبلغی دریافت می کنید(درصدی از مبلغی که به سایت پرداخت می کنند به شما می رسد). اگر از هر 100 نفری که به مسبی معرفی می کنید فقط 1 نفر هم سایت خود را ثبت کند باز هم شما سود کرده اید.

کسب درآمد از بخش درج خبر
می توانید از طریق درج اخبار و مقاله های پر مخاطب درآمد سرشاری کسب کنید؟ لینک درج خبر و مقاله را کلیک کنید.
در آنجا راهنمای مفصلی برای کسب درآمد از طریق درج خبرها و مقالات داغ و پر مخاطب، نوشته شده است.


کسب درآمد در کانالهای تلگرامی
سایت مسبی این امکان را بوجود آورده است که به سادگی بتوانید محصولات مورد نظر خود را به همراه عکس و قیمت و .. در کانالهای تلگرام خود تبلیغ کنید. و از این طریق کسب درآمد کنید.
روش کار:
1. ابتدا وارد پنل کاربری خود شوید.
2. وارد فروشگاه شوید. و هر محصولی که قصد تبلیغ آن را دارید انتخاب کنید.
3. بر آیکن اشتراک گذاری (روبروی عکس محصول) کلیک کنید.
4. گزینه Telegram را کلیک کنید.
5. یکی از دو روش را انتخاب کنید:
روش اول فقط نام محصول را به همراه لینک بازاریابی شما ارسال می کند.
روش دوم، عکس محصول و نام محصول و لینک بازارابی شما و قیمت محصول و نام کانال شما را نیز ارسال می کند.
اما:
روش افزودن روبات مسبی به کانال تلگرام شما:
تلگرام را باز کنید.
سپس کانال خود را باز کنید.
در بالای صفحه، بر روی نام کانال کلیک کنید.
Administrators را انتخاب کنید.
Add administrator را انتخاب کنید.
در بالای صفحه، علامت search را انتخاب کنید.
در کادر search تایپ کنید: masbibot@
در لیست پایین، masbibot@ نمایان می شود، آن را انتخاب کنید.

فروش محصولات و فروش فایلهای شما
اگر کالا، محصول یا فایل هایی برای فروش دارید، آنها را برای فروش در سایت مسبی ثبت کنید. اگر قصد فروش فایل های خود را دارید یا محصولات و کالاهای فیزیکی(ارسال از طریق پست) دارید، و می خواهید سایت مسبی، برای فایلها و محصولات شما مشتری پیدا کند، می توانید از بخش فروشندگان استفاده کنید و به آپلود فایلها یا ثبت محصولات خود بپردازید. ما برای محصولات شما مشتری پیدا می کنیم. و پس از فروش، درصدی از مبلغ فروش (به انتخاب خود شما) به سایت مسبی تعلق می گیرد.
در سایت مسبی، فروشنده به کسی گفته می شود که خودش تولید کننده محصول است یا اینکه مجوز فروش محصولات تولیدکنندگان دیگر را دارد.
امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (1)
ترتیب
وحید غفاری کد: 7846

سلام یکی از دوستان می گفت یک سری فایل توسط وبلاگ می فروختم بعد از مدتی از پلیس فتا تماس گرفتن که باید مجوز بگیرید و نباید این کارو بکنید
حالا می خواستم بدونم نیاز به دریافت مجوز از طرف من هست؟

پاسخ
1396/05/07
ans_result_7846
کلمات کلیدی: کسب درآمد اینترنتی، کسب درآمد در منزل، روشهای کسب درآمد، کسب درآمد در مسبی، بازاريابي و کسب درآمد
دلار: 58,952تومانبیت کوین: 66,530 دلار
589520
fa