بهترین روش کسب درآمد از همکاری در فروش

نویسنده: ولی اله
1398/11/10   12:57
درامد از همکاری در فروش یکی از روشهای متداول است. محصولات فیزیکی و دانلودی جزو مواردی است که با فروش آنها امکان دریافت پورسانت فراهم است. همکاری در فروش کالا بهتر است یا فایل؟ مزیت فایل ها این است که بلافاصله پورسانت آن در پنل واریز میشود. مرجوعی و برگشت کالا را ندارد.
بهترین روش کسب درآمد از همکاری در فروش

روشهای زیادی در اینترنت برای کسب درآمد ایجاد شده است. یکی از این روشها کسب درآمد از همکاری در فروش است. یعنی یک فروشگاه اینترنتی یا سیستم همکاری در فروش که دارای کالا یا محصول فیزیکی و یا فایل های دانلودی است دعوت به همکاری در فروش می نماید و بدین طریق کاربران با عضویت در سیستم، و فروش کالا یا محصول و یا فایل آنها درصدی بعنوان پور سانت فروش دریافت می نمایند.

حال سوال اینجاست فرق بین فروش محصولات دانلودی و یا کالا هایی که با پست بدست مشتری می رسند چیست؟ هرکدام از روشها مزایا و معایب خاص خودشان را دارند اما مطلب اینجاست کدام روش همکاری کم ریسک و یا بدون ریسک است و سریعتر و بهتر به درآمد می رسیم.

در روش همکاری در فروش کالا و یا محصول فیزیکی شما باید مشخصات محصول را در فضاهای اینترنتی و مجازی بهمراه لینک یا کد پیامکی مختص خودتان که سیستم همکاری در اختیار تان میگذارد منتشر کنید تا خریدار با استفاده از لینک یا کد پیامکی و یا ارسال آدرس خودش بشما اقدام به سفارش کالا بنماید.

این روش برای رسیدن به درآمد کمی زمان بر است.چون بفرض اگر مشتری کالایی را با لینک شما سفارش بدهد تا زمانیکه وجه آن را پرداخت و در سیستم همکاری پورسانت بشما برسد زمان زیادی می گیرد. اگر چنانچه کالا توسط خریدار بهر دلیلی برگشت نماید در بعضی سیستم بابت مرجوع شدن کالا، از درآمد کسر میشود. اما در سیستم فروش فایل های دانلودی این مسائل وجود ندارد چون:

- خریدار فایل اول وجه فایل را آنلاین پرداخت می کند سپس فایل برای دانلود در دسترسش قرار می گیرد.

- پس از فروش فایل، بلافاصله درصد و مبلغ پورسانت،در پنل کاربری بازاریاب شارژ میشود.

- موضوع مرجوع شدن و برگشت فایل مثل کالا های ارسال پستی وجود ندارد.

- شما یکبار لینک فایل را در فضای اینترنت منتشر می کنید اما بینهایت مشتری میتواند به لینک مراجعه و فایل دانلود کند و شما پورسانت بگیرید.

- در همکاری در فروش کالا، امکان تمام شدن کالا وجود دارد و زحمت نشر لینک شما به هدر برود و با مراجعه مشتری به لینک شما، با عدم موجودی روبرو میشود و این اعتبار سایت یا وبلاگ را خدشه دار می کند.

با این موارد بهترین روش همکاری در فروش همکاری در فروش محصولات دانلودی می باشد. شما می توانید در کنار فروش کالاهای ارسال پستی محصولات دانلودی هم از طریق همکاری در فروش در اینترنت کسب درآمد کنید. یکی از سیستم هائی که علاوه بر امکان فروش کالاهای ارسال با پست را به بازاریابان پورسانت میدهد محصولات دانلودی سیستم مسبی هم فرصت خوبی برای همکاری درفروش فراهم ساخته است. برای استفاده از همه امکان این سیستم معتبر همکاری در فروش همینجا ثبت نام کنید.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
دلار: 64,710تومانبیت کوین: 66,756 دلار
647100
fa