کسب درآمد از گفتگو و اظهار نظر در تالار گفتگو

نویسنده: ولی اله
1398/12/01   08:06
شاید این عنوان قدری عجیب بنظر برسد! مگر امکان دارد با گفتگو در اینترنت کسب درآمد داشت؟ تا جائیکه ذهن شما تداعی می کند درآمد های اینترنتی شامل همکاری در فروش کالا و فایل، درآمد های کلیکی، لینک کوتاه و امثالهم را شامل می شود. درآمد از تالار گفتگو دیگر چیست؟
کسب درآمد از گفتگو و اظهار نظر در تالار گفتگو

درآمد از تالار گفتگو دیگر چیست؟ اگر دنبال درآمد هستید این مقاله را از دست ندهید. شما در خصوص تولید محتوا یا مطالب برای سایت ها حتما مطالبی دیده یا خوانده اید. مثل نوشتن حداقل چند صد کلمه در خصوص موضوعاتی خاص برای یک سایت مبلغی به شما پرداخت می شود اما کسب درآمد از تالا ر گفتگو موضوع جدیدی به نظر می رسد و شاید باور نکنید. این موضوع صحت دارد.

درآمد بدین صورت است که: شما می بایست اول عضو این سیستم بشوید. علاوه بر روش های متعددی که برای کسب درآمد در این سایت برای شما مهیا شده است یک روش بسیار آسان که برای کسب درآمد وجود دارد گفتگو در تالار این سایت است. بنابراین اصلا نگران نباشید که مثل تولید محتوا باید نویسنده ماهری باشید و درباره موضوع یا موضوعات خاص اطلاعات وسیعی داشته باشید تا بتوانید با نوشتن حجم و تعداد زیادی مطلب به درآمد برسید. در این روش هر کسی می تواند درآمد کسب کند. از خانم های خانه دار تا دانش آموز مقطع ابتدایی. فقط کافیست سواد خواندن و نوشتن داشته باشید البته نه اینکه بتوانید چند صفحه بنویسید، بلکه در حد یک جمله یا اظهار نظر در موضوعات درون تالار. فقط کافیست ابتدا با عناوین و روش ها و فرصت های کسب و کار این سیستم با مطالعه آنها آشنا شوید و سپس وارد تالار گفتگوی اعضا شده و نظرتان را راجع به موضوعات مختلف و متنوع و همچنین اظهار نظر های سایر اعضا بیان کنید حتی در یک جمله هم باشد کافیست. پس از اظهار نظر و تایید مطالب توسط سیستم خود به خود درآمد شما شروع می شود. یعنی به ازای هر لایک که مطلب شما از طرف اعضا دریافت می کند 1000 ریال ارزش مالی برای شما دارد و هر مطلب یا جمله گفتگوی شما که 10 لایک دریافت کند 10000 ریال به درآمد شما در پنل کاربری افزوده می شود. حالا حساب بفرمائید چقدر می توانید مطلب و جمله جذاب و چالش برانگیزی که بتواند توجه اعضا را جلب کند بنویسید؟ در واقع یک جمله شما می تواند نامحدود درآمد ایجاد کند. یعنی تا زمانیکه مطلب یا اظهار نظر شما لایک دریافت می کند صاحب درآمد خواهید بود .

بنابراین این فرصت طلایی را از دست ندهید و عضو شوید و پس از عضویت علاوه بر برخورداری از فرصت روش های متعدد کسب درآمد از موقعیت تالار گفتگو استفاده کرده و صاحب درآمد شوید. به جای آنکه وقت ارزشمند تان را صرف سایت های کلیکی کنید و علاوه بر وقت، اینترنت و هزینه برق هم از دست بدهید در این سیستم ثبت نام کنید و با نوشتن حتی یک جمله در مرور زمان صاحب درآمد از لایک باشید. بنابراین به جای وقت تلف کردن در گفتگوهای بیهوده مثل تالارهای چت و غیره از نوشتن چند کلمه و یک اظهار نظر کوتاه فرصت و موقعیت درآمد ساز برای خود ایجاد کنید. همچنین اگر صاحب گوشی موبایل هم هستید فرصت برای شما دو چندان خواهد بود زیرا این سایت براحتی در گوشی های موبایل هم قابل استفاده است پس در طول ساعات روز و شب خودتان ببینید چقدر می توانید نظر بدهید و یا پیشنهاد بنویسید. بنابراین در طول شبانه روز فرصت دارید بنویسید و یک منبع درآمد برای خود ایجاد کنید.

امیدوارم از مطلب لذت برده باشید و پس از خواندن و عضویت درسایت لایک این مطلب (علامت + سمت راست بالای صفحه) فراموش نشود برای شروع کسب درآمد اینجا کلیک کنید.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (1)
ترتیب
سیدحمید حسین زاده کد: 29279

سلام در مورد کسب و کار از این طریق لطفا راهنمایی بیشتر می کنید ؟ ممنون

پاسخ
1398/12/06
ans_result_29279
کلمات کلیدی: کسب درآمد از گفتگو
دلار: 57,220تومانبیت کوین: 68,693 دلار
572200
fa