آیا کسب درآمد از بیت کوین با سیستم های خانگی ممکن است؟

1399/11/22   21:36
به طور کلی سه روش برای کسب درآمد از بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال وجود دارد. سخت ترین و بدترین روش آن استخراج با کمک دستگاه های ماینینگ در خانه و با برق خانگی و بهترین روش آن کسب درآمد از طریق معامله یا ترید کردن ارزهای دیجیتال است.
آیا کسب درآمد از بیت کوین با سیستم های خانگی ممکن است؟

ابتدای مطلب خدمت شما عرض کنم که این مطالب علمی نیست و حاصل تجربیات بنده از ورود به این عرصه است. به نظر من دانستن این مطالب به افرادی که می خواهند وارد این عرصه شوند کمک شایانی خواهد کرد، زیرا این تجربیات را هیچ شخصی در میان نگذاشته و بیشتر مطالب به نوعی کپی برداری از نمونه مقالات خارجی و یا حتی سایت های داخلی است. اگر کمی دقت کنید متوجه خواهید شد که بیشتر مطالب درباره این موضوع به هم شباهت دارند.

احتمالا با توجه به اخبار اخیر درباره قطعی برق و شایعات مربوط به آن بیشتر شما با بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال آشنایی دارید، اگر هم خیر که با یک جست و جوی ساده در اینترنت می توان اطلاعات اولیه بسیار مفید درباره تاریخچه بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال کسب کرد. پس لطفا قبل از مطالعه این مطالب درباره بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال جست و جو کنید زیرا اگر بدون اطلاعات قبلی این مقاله را بخوانید تقریبا چیزی دستگیر شما نخواهد شد. مطلبی که می خواهم اینجا عنوان کنم این است که آیا کسب درآمد از ارزهای دیجیتال ممکن است یا خیر؟

ابتدا بررسی می کنیم ببینیم از چه راه هایی می توان از ارزهای دیجیتال کسب درآمد کرد؟

1. استخراج بیت کوین با کمک دستگاه های ماینینگ

2. استخراج بیت کوین و سایر ارزها با کمک سیستم های خانگی مانند گوشی هوشمند یا کامپیوتر

3. معامله کردن یا ترید در صرافی ها

شاید برای شما سوال پیش بیاید که آیا راه های دیگری هم هستند؟ بلی راه های بسیاری برای کسب درآمد وجود دارد، اما بنده در اینجا به طور عمده راه هایی که بیشترین سهم از کسب درآمد از بیت کوین و سایر ارزها را اختصاص می دهند آورده ام.

مورد اول کسب درآمد از طریق استخراج با کمک دستگاه های ماینینگ است که به نظر من بهترین روش و کم ریسک ترین روش کسب درآمد از بیت کوین است. البته برق بسیار زیادی مصرف می کند. به عنوان مثال یک مزرعه استخراج بیت کوین به ابعاد متوسط در یک سال به اندازه یک شهر به بزرگی شهر شیراز برق مصرف می کند. در ضمن این دستگاه ها خیلی زود داغ می شوند و نیاز به خنک کننده های بسیار قوی دارند. و برای کسب درآمد به این روش نیاز به مزرعه وجود دارد، با یکی دو دستگاه استخراج امکان پذیر نیست! اگر این روش را در خانه شروع کنید حتی اگر از پس هزینه خرابی دستگاه های ماینینگ بر بیایید از هزینه برق خود شگفت زده خواهید شد. این روش را به هیچ کس توصیه نمی کنم. اگر کمی در اینترنت جست و جو کنید، پی خواهید برد که این روش به هیچ وجه به صرفه نیست و تقریبا در تمام مقالات به آن اشاره شده.

مورد دوم استخراج ارزهای دیجیتال به کمک گوشی های موبایل و سیستم های کامپیوتری است. این روش خود از چند روش استخراج تشکیل شده است. بگذارید بدترین روش را بگویم تا هرگز سمت آن نروید. بدترین روش البته در گذشته به این صورت نبوده استخراج به کمک cpu یا کارت گرافیک کامپیوتر شماست. اما روش های دیگر مانند استخراج ابری بیت کوین یا ماینینگ منفرد نیز درآمد زیادی به دنبال ندارند. شما در نهایت از این روش ها بتوانید دو میلیون تومان در ماه درآمد کسب کنید. البته این را هم در نظر بگیرید که احتمالا در انتهای ماه نیاز به تعوض گوشی خواهید داشت! یا حداقل باید آن را تعمیر اساسی کنید.

مورد سوم که به نظر من منطقی ترین این روش هاست که البته آسان نیست کسب درآمد از طریق تجارت یا معامله ارز دیجیتال است. این روش انصافا درآمد خوبی دارد اما نمی توان برای آن رقم مشخصی در نظر گرفت زیرا ممکن است ضرر کنید و یک شبه از عرش به فرش بروید! حتی افرادی که در این زمینه تجربه زیادی دارند و آموزش دیده و مطالعه کرده اند نیز ضرر کنند. پس باید با احتیاط فراوان وارد این عرصه شوید. اگر نمی دانید معامله ارز چیست بهترین مثالی که می توانم بزنم همین بورس خودمان است. فکر کنم بعد از این توضیح متوجه خطرات این روش شده اید. اگر باز هم مصر به کسب درآمد در حوضه بیت کوین هستید روش سوم بهترین روش است. این روش را به شما توصیه می کنم ولی ریسک زیادی دارد. باید مراقب سرمایه خود باشید. به آسانی به دست نیامده که یک شبه آن را از دست بدهید. درباره این روش مطالعه کنید. کتاب بخوانید از جست جو در اینترنت و متن های کپی شده بهتر است. با افرادی که در این حوضه فعالیت می کنند حتما مشورت کنید. ویدیو های آموزشی یوتیوب در مورد معامله ارز دیجیتال را حتما ببینید. بسیار به شما کمک خواهد کرد. مطالب آموزشی درباره این روش فراوان است.


نتیجه

به طور خلاصه بگویم من کلا ورود به حوضه کسب درآمد از ارزهای دیجیتال را به هیچ کس پیشنهاد نمی کنم زیرا بیت کوین و سایر ارزها وسیله ی معامله مانند پول هستند، اما با این تفاوت که پولی که دست شماست هیچ گونه وجود خارجی ندارد! یعنی اگر حساب شما را خدایی نکرده هک کنند شما به هیچ ارگانی نمی توانید شکایت کنید. چگونه می خواهید ثابت کنید که ارز در کیف پول شما بوده است. وقتی هیچ مدرک محکمی دال بر وجود ارز در کیف پول دیجیتال وجود ندارد. پس بدون مطالع کافی وارد این حوضه نشوید. برای کسب درآمد روش های اول و دوم تقریبا درآمدی برای شما نخواهند داشت. حتی اگر درآمد داشته باشند به هزینه هایی که روی دست شما می گذارند ارزشی ندارند. روش سوم درآمد خوبی از آن حاصل می شود اما ریسک بسیار بالایی دارد به دردسر و سختی های خودش. شما ابتدا باید با افراد ماهر مشورت کنید و آموزش های لازم را ببینید. ختم کلام هیچ چیزی غیر ممکن نیست. این مطالب حاصل تجربیات من از این حوضه است. امیدوارم شما از مطالب درس لازم را آموخته باشید.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: کسب درآمد از بیت کوین
دلار: 57,055تومانبیت کوین: 51,594 دلار
570550
fa