مسبی
سامسونگ به مشکل محدودیت حافظه ذخیره سازی در گلکسی s4 پاسخ داد

سامسونگ به مشکل محدودیت حافظه ذخیره سازی در گلکسی s4 پاسخ داد

ویرایش: 1392/2/17
نویسنده: ووکس
کمی پس از عرضه گلکسی اس 4، بسیاری از خریدارن این تلفن به دلیل حافظه کم در دسترس آن ابراز نارضایتی نموده‌اند. این نارضایتی‌ها تا جایی افزایش یافت که سامسونگ به صورت رسمی به آن‌ها پاسخ داد. اما ظاهرا پاسخ سامسونگ باب میل کاربران قرار نگرفته و ناراحتی آنها را بیشتر کرده است.

سامسونگ تایید نموده که 7 گیگابایت از فضای ذخیره سازی تلفن گلکسی اس 4 توسط نرم افزارهای اصلی اشغال شده است و به کاربران پیشنهاد کرده تا از کارت حافظه خارجی برای افزایش حافظه استفاده نمایند:

در نسخه 16 گیگابایت گلکسی اس 4، حدود 6.85 گیگابایت از فضای ذخیره سازی توسط سیستم اشغال شده است که یک گیگابایت بیشتر از مقداری است که در گلکسی اس 3 اشغال شده بود. دلیل آن در صفحه نمایش با رزولوشن بالاتر می‌باشد تا تجربه فوق‌العاده‌ای را به کاربران ارائه کند. سامسونگ درگاه میکرو SD را در گلکسی اس 4 ارائه نموده تا امکان افزایش حجم حافظه ذخیره سازی میسر شود.

هرچند این پاسخ جالبی به نظر می‌رسد اما شما می‌توانید به جای تهیه نسخه 16 گیگابایت، نسخه 32 یا 64 گیگابایت آن را تهیه کنید یا اینکه به همراه تلفن خود یک حافظه 16 یا 32 گیگابایت MicroSD نیز خریداری نمایید. البته شاید لازم باشد که سامسونگ نیز در سایز پوسته تاچ‌ویز خود تجدید نظر کند و حجم آن را کاهش دهد تا باعث خوشحالی کاربران گردد.


منبع:

http://www.zoomit.ir/it-news/item/5205-%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%B3%D9%88%D9%86%DA%AF-%DA%AF%D9%84%DA%A9

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره سامسونگ به مشکل محدودیت حافظه ذخیره سازی در گلکسی s4 پاسخ داد نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: موبايل گلسكي ، سامسونگ ، نسخه16گلسكي ، گوشي گلسكي با32گيگ ، نرم افزار ، فناوري گوشي ، اخبارفناوري ، كارت حافظه ، شركت سامسونگ