مسبی
راه اندازی سایت کسب و کار آنلاین

عربستان سه تبعه اماراتی را به جرم خوش تیپ بودن اخراج کرد.

نویسنده: ووکس
22 فروردین 92 ساعت 13:21
خبر اخراج تبعه های اماراتی مقیم عربستان در امارات که با توجه به جنجال های به وجود آمده از انتشار عکس آنها در شبکه های اجتماعی و به اتهام خوش تیپ بودن صحت یافت.
عربستان سه تبعه اماراتی را به جرم خوش تیپ بودن اخراج کرد.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران به نقل از تابناک؛ حدود ده روز پیش روزنامه آمریکایی «واشنگتن تایمز» خبری را منتشر کرد مبنی بر اینکه عربستان سه تبعه اماراتی را به خاطر اینکه آنان زیاده از حد لازم «خوش تیپ» بوده اند را اخراج کرده است.


اما این خبر به خاطر ماهیت عجیبش چندان مورد توجه رسانه های وطنی- بین المللی قرار نگرفت .
اخراج این سه نفربه همان میزان که مورد بی توجهی رسانه های خبری قرار گرفت، به همان میزان اما، مورد توجه فعالان فمینیست قرار گرفت ،آنان مشتاقانه به دنبال این رفتند که این سه نفر، چه کسانی هستند تا بتوانند با انتشار تصاویری از آنان تا حد ممکن، حکومت عربستان سعودی را مورد تمسخر قرار دهند. چرا که حکومت عربستان سعودی به این دلیل این سه نفر را اخراج کرده بود که مدعی بودند خوش تیپی بیش از حد آنان باعث خواهد شد که زنان سعودی اغوا شوند بعدبه فساد کشیده شوند!

بالاخره تلاش یکی از این فمینیست ها برای یافتن این سه نفر که با یک نگاه، زنان سعودی را اغوا می کردند، بالاخره نتیجه داد و ظاهرا یکی از این فمینیست ها مدعی شده است که تصویر یکی از این سه تن را به دست آورده است.

بر اساس این ادعا یکی از این سه نفر یک هنر پیشه اماراتی به نام عمر بورکان الجلا است که یکی از سایت های فمنیستی توانسته است با به دست آوردن نام وی عکس های او را از شبکه اجتماعی فیس بوک به دست آورد.

بسیاری از رسانه های بین المللی با انتشار تصاویری از عمر الجلا به تمسخر سران حکومت سعودی پرداخته اند.


امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره عربستان سه تبعه اماراتی را به جرم خوش تیپ بودن اخراج کرد. نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: وبگردي ، خوش تيپها ، تابناك ، عمربوركان ، فمينيستف ، خبري ، زن ، بين المللي