مسبی

معرفی بازی Score!match

15 اردیبهشت 01 ساعت 17:54
بازی score match یک بازی در سبک ورزشی می باشد. این بازی یک بازی جذاب است که به صورت آنلاین و رقابتی انجام می شود. در این مقاله به بررسی این بازی می پردازیم.
معرفی بازی Score!match

سازندگان بازی معروف و محبوب Score Hero که قطعا همه ما با این بازی اشنایی داریم، یک بازی دیگر با نام Score match ساخته اند.

این بازی برخلاف بازی قبلی آنلاین بوده و حس رقابت آن باعث جذاب شدن بازی می شود. در این بازی شما باید یک تیم فوتبال را مدیریت کنید. این بازی بر خلاف فوتبال های دیگر به صورتی استراتژی نوبتی انجام می شود. یعنی اینکه برای مثال بازیکن شما توپ را میگیرد و چند ثانیه وقت دارید که آن را پاس دهید یا شوت کنید.

حجم بازی چقدر است؟

مطمئنم این سوال شما هم است چون بیشتر بازی های فوتبالی دارای دیتا بوده و حجم سنگینی دارند.

باید بگویم که این بازی سبک جدیدی از فوتباله که با فکر همراهه و ترکیبی از سبک استراتژیک و ورزشیه! این بازی اصلا دیتا نداره! و حجمش هم 90 مگابایت بیشتر نیست. و روی گوشی های ضعیف هم اجرا میشه همچنین این بازی بازیکنان زیادی داره و بازی معروفیه! این بازی دارای میدان (Arena) های مختلفی است و در هر میدان حدود 3،4 هزار بازیکن آنلاین وجود دارند.

گیم پلی

بازی از گیم پلی هیجان انگیزی بهره میبره که شما رو ساعت ها سرگرم میکنه !

این بازی در سبک ورزشیه ولی با سبک استراتژیک ترکیب شده است در این بازی شما باید با چینش درست بازیکنان (قبل از بازی و از قسمت تنظیمات تیم) و پاس های درست به بازیکنان به گل برسید در این بازی 2 دقیقه زمان دارید و با زدن 2 گل بازی تمام می شود و اگر مساوی شود کار به ضربات پنالتی میکشد.

در ضربات مساوی باید دقت داشته باشید (من چند تکنیک یادتان میدهم ! )

اگر دروازه بان دستش را به هر سمتی برد آن منطقه بزنید ! و اگر به آن منطقه نگاه کرد آنجا نزنید.

و اگر پرید و یک دستش را بلند کرد یعنی میخواهد به همان سمت پرش کوتاه انجام دهد.

و اگر هیچ حرکتی نکرد ! هیچوقت به وسط نزنید.

چطور بازیکن بخرم و آن ها را ارتقا دهم؟

شما فقط با یک روش میتوانید بازیکن بگیرید. شما باید جعبه هایی که در طول بازی هدیه میگیرید باز کنید (هرچه Arena و درجه بیشتر باشد شانس بازیکن جدید بیشتر میشود)

اما برای ارتقای بازیکن چند روش وجود دارد، یک روش این است که شما جعبه ها را باز کنید و کارت بازیکن را بگیرید و اگر به حد نصاب کارت ها رسیدید میتوانید بازیکن را ارتقا دهید.

در هنگام باز کردن جعبه تصادفی چند کارت برای چند بازیکن به شما داده میشود.

یا میتوانید با مراجعه به قسمت خرید بازیکن بازیکن کارت ارتقا را بخرید.

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره معرفی بازی Score!match نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب