مسبی

بهترین بازی های شرکت یوبی سافت (Ubisoft )

27 بهمن 00 ساعت 20:55
شرکت بازی سازی یوبی سافت یک شرکت موفق و محبوب در زمینه بازی های ویدیویی است. این شرکت، سازنده بازی های معروفی همچون شاهزاده ایرانی، اساسین کرید، فارکری و واچ داگز بوده که بازی های بسیار معروفی هستند.
بهترین بازی های شرکت یوبی سافت (Ubisoft )

شاهزاده ایرانی

در این بازی شما نقش یک جوان را دارید که باید با دشمنان مبارزه کنید و آنها را شکست دهید. تنها سلاح شما شمشیر و خنجری است که در دست دارید. شما میتوانید از دیوارها بالا بروید و یا روی آنها راه بروید. با دشمنان خود مبارزه کنید و انها را شکست دهید.Assassins creed

سری بازی های اساسین کرید قطعا از محبوب ترین سری بازی هلی تاریخ بوده است. در این بازی باید سعی کنید با مخفیکاری و بالا رفتن از ساختمان ها دشمنان خود را بکشید. داستان نسخه اول بازی درباره مردی به نام الطاییر است او یک قاتل مخفی است که قصد دارد 10 نفر را در سرزمین ها های مقدس ترور کند تا بتواند مقام از دست رفته خود را پس بگیرد. بخش اعظمی از بازی درشهر عکا (Acre ) و اورشلیم میگذرد.

در نسخه دوم بازی داستان شخصیت محبوب اتزیو و تبدیل شدن او به یک اساسین را روایت میکند ادامه داستان اتزیو در نسخه برادری و افشاگری روایت میشود که این سه نسخه به سه گانه اتزیو معروف است.

در نسخه سوم شما به امریکای شمالی میروید. کانر کنوی هم ادمکش دیگری است که به دنبال قاتلین مادر خود است در این بازی ویژگی های زیادی به بازی اضافه شد همچون کشتی و تفنگ که در نسخه های قبلی انها را نداشتید.

آخرین نسخه این بازی اساسین کرید و الهالا نام دارد که در سال 2021 منتشر و روانه بازار شد.Far Cry

سری بازی فارکری از دو بازی قبلی متفاوت است اینبار خبری از شهر های تاریخی و اسلحه های قدیمی نیست. اسلحه های شما تفنگ ها و سلاح های سرد هستند. شما باید به نبرد با دشمنان خود بروید و انها را نابود کنید. این بازی از بازی های قبلی کمی خشن تر است و گیمپلی هیجان انگیزی دارد.Watch dogs

بازی سگ های نگهبان بسیار شبیه بازی Gta است اما گرافیک بهتری نسبت به بازی Gta دارد. طبق روال شما عضو یک گروه مافیایی هستید که باید با پلیس و دیگر مافیا های شهر مبارزه کنید. در این بازی هم اتفاقات جالبی می افتد.

بهترین بازی های شرکت یوبی سافت (Ubisoft )
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره بهترین بازی های شرکت یوبی سافت (Ubisoft ) نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب