بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی

1400/11/23   21:42
زبان انگلیسی زبانی محبوب است که اغلب افراد دوست دارند آن را یاد بگیرند. بسیاری از افراد هزینه های زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی انگلیسی متحمل میشوند اما میشود این زبان را خیلی راحت یاد گرفت.
بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی

روش اول : فلش کارت

فلش کارت معمول ترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی است. این کار همراه با تقویت حافظه همراه است و یادگیری را تسهیل میکند. شما میتوانید با چند تکه کاغذ برای خودتان فلش کارت بسازید. میتوانید در یک سمت شکل یا تعریف کلمه رو بنویسید و در طرف دیگر خود کلمه رو بنویسید و بسیاری از کلمات در زبان انگلیسی معنای تقریبا یکسانی دارند و شما میتوانید برای یک تعریف یا شکل کلمات زیادی بنویسید

اگر پدر و مادر هستید و میخواهید یادگیری فرزندتان بالا برود بهتر است با فلش کارت ها را با شکل درست کنید و کمی فلش کارت را رنگ کنید زیرا رنگ باعث تاثیر گذاری بیشتر کلمه میشود و یادگیری را شاداب تر میکند. اگر حوصله درست کردن فلش کارت را ندارید بهتر است آماده آن را بخرید اما بهتر است برای یادگیری فرزندتان وقت بگذارید و او را همراهی کنید و به او امید بدهید.


روش دوم : مکالمه

یک روش دیگر برای یادگیری زبان انگلیسی مکالمه است. شما میتوانید مدتی از وقت خود را به این کار اختصاص دهید و فرض کنید که دارید با یک نفر انگلیسی صحبت میکنید. این طوری کلمات و جملات را به خوبی یاد میگیرید و در هنگام مکالمه هم استرس و ضعف نخواهید داشت. والدین میتوانند با فرزندشان مکالمه زبان را تمرین کنند. بهتر است در وضیعت های مختلف مانند خرید، احوالپرسی، گفتگو ، و .... مکالمه را تمرین کنید و مکالمه را با جملات کوتاه اغاز کنید و پس از مدتی جملات را پیچیده تر کنید.


روش سوم : مترجم شوید!

بهتر است چند کتاب یا مجله انگلیسی تهیه کنید و خودتان با دانسته ها و توانایی تان آن را تا حد امکان ترجمه کنید. در ابتدا با ترجمه کلمه به کلمه اغاز کنید و پس از مدتی به صورت جمله به جمله ترجمه کنید

میتوانید این کار را برعکس هم انجام دهید یعنی میتوانید کلمات فارسی را به انگلیسی ترجمه کنید.


روش چهارم : دسته بندی کلمات و جملات

کلمات و جملات در زبان انگلیسی به دسته های زیادی تقسیم میشوند مانند دسته رنگ ها (colors ) دسته میوه ها(Fruits ) و .... هم چنین جملات هم به دسته بندی های مختلفی تقسیم میشوند مثلا جملات : (What yor name) و (Are you from ) و.... برای پرسید مشخصات فرد به کار میروند.


نکته بسیار مهم !

یاد گیری زبان انگلیسی هیچ رازی ندارد تنها نکته ای که باید رعایت کنید این است که روزی نیم ساعت تمرین کنید. منظور تمرین مداوم است. پس از گذشت 1 ماه میبینید که چقدر پیشرفت کرده اید.

بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی
امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
دلار: 59,061تومانبیت کوین: 67,378 دلار
590610
fa