مسبی

بررسی و معرفی بازی fifa 22

نویسنده: امین رضا بلوچ
27 آبان 00 ساعت 16:41
در این مقاله سعی داریم بپردازیم به بررسی بازی fifa 22 که زمان کمی از انتشارش میگذرد و میخواهیم بفهمیم که علت همراهی و طرفداری گیمر ها از این بازی چیست
بررسی و معرفی بازی fifa 22

همینطور که خیلی از شما ها میدانید، چند ماهی میشود که الکترونیک آرتز به انتشار بازی fifa 22 پرداخته و حال میخواهیم با بررسی این بازی ببینیم که آیا کمپانی الکترونیک آرتز توانسته موفق به جذب کاربرانی توسط این بازی شود یا خیر؟با ما باشید با بررسی این بازی

باید بدانید که روز های اول پاییز زمانی است که الکترونیک آرتز به انتشار بازی های فیفا میپردازد و امسال هم همینکار را کرد و به انتشار بازی فیفا 22 پرداخت. این انتشار در حالی بوده که نسخه های جدید فیفا بعد از فیفا 17 فراز و نشیب هایی را پشت سر گذاشتند و حال کمپانی EA انتظار دارد تا با این نسخه از فیفا نظرات کاربران یا طرفداران قدیمی را جلب کند.

این را بدانید که هر بازی در صورتی موفق خواهد بود که بتواند به معیار هایی توجه کند؛ برای مثال کیفیت و کمیت محتوای ارائه شده و جلوه های صوتی و بصری و همچنین موارد دیگر. اما تمامی این معیار ها مهم هستند اما چیز دیگری که میتواند نظرات کاربران را جلب کند گیم پلی بازی است و نبود گیم پلی خوب در بازی میتواند ضربه های جبران ناپذیری را به بازی بزند و دلیلش هم این است که این موضوع در توجه کاربران این بازی قرار دارد و باید بدانید که در چند نسخه اخیر بازی های فیفا اعتراضاتی صورت گرفته که به دلیل ایراد در گیم پلی میباشند که الکترونیک آرتز با آپدیت هایی که انجام داده باعث بروز آنها شده است.

اما خبر خوب برای شما این است که نسخه فیفا 22 گام های خوبی را در ارائه گیم پلی بهتر برداشته است و حال میدانیم که از نظر گیم پلی مشکلات خیلی کمی دارد. زمانی که اولین بازی خود را با fifa 22 انجام دهید متوجه میشوید که چه تفاوت هایی با فیفا 21 داشته است.

که از جمله این تغییرات:

1 = کاهش محسوس بازی میباشد که تغییر آنچنانی هم نیست اما کاملا احساس میشود.

2 = بیشترین شباهت را به فوتبال واقعی دارد و به این معناست که هیجان یک بازی را به ما ارائه میدهد.

علت هایی وجود دارد که شباهت این بازی را به فوتبال واقعی ثابت میکند که یکی از مهمترین آن ها، بالانس بودن بحث دفاع و حمله و اهمیت یکسان این دو در بازی است. کسانی که سری نسخه های فیفا را تجربه کردند، میدانند که در نسخه های اخیر، در بسیاری از اوقات شاهد تجربه ای کاملا دفاعی هستیم و به همین علت گل زدن در بازی بسیار سخت بود؛ اما گاهی هم عکس این قضیه رخ میداد و در هر مسابقه از بازی تعداد زیادی گل رد و بدل میشد.

خب خوشبختانه در نسخه اولیه بازی فیفا 22 و قبل از آپدیت هایی که قرار است برای این بازی منتشر شود، وضعیتی وجود دارد که بازیکن میتواند کنترل خوبی روی بحث دفاع و حمله تیمش داشته باشد. در این بازی مانند فوتبال واقعی که هر بازیکن به صورتی در تیمش تاثیر گذار است و مربیان با تاکتیک هایی که دارند میتوانند برای تیم تاثیر داشته باشند، در این بازی هم به همین صورت میباشد، همچنین فیفا 22 امکانی را که برای پلیر ها فراهم کرده که نتیجه آن یک گیم پلی فوق العاده سرگرم کننده است که همین امکان، این بازی را به یک بازی ویدیو ای تبدیل کرده که هر کس از تجربه اش لذت میبرد.


خبر: چندی پیش شایعه شده بود که فیفا از الکترونیک آرتز خواسته تا نام سری بازی های فیفا را تغییر دهد و حال میخواهیم ببینیم که آیا چنین اتفاقی رخ میدهد یا خیر.


خب ما با بررسی و مقایسه فیفا 22 با نسخه های قبلش قطعا به این نتیجه میرسیم که این نسخه از نسخه های قبلش از معیار های مختلفی بهتر است و قطعا ارزش تجربه کردن را دارد و در مورد سوالمون که گفتیم آیا میتواند کاربران زیادی را به خود جذب کند یا خیر باید بدانید که تا به امروز از زمانی که انتشار یافته توانسته این را ثابت کند که کاربران با نظرات مثبت در این بازی بسیار زیاد هستند نسبت به کاربرانی که نظر منفی در مورد این بازی دارند.


اگر سوال دیگری داشتید در مورد این بازی و بازی های دیگر در قسمت چت با نویسنده یا دیدگاه ها بیان کنید.

بررسی و معرفی بازی fifa 22
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره بررسی و معرفی بازی fifa 22 نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب