اضطراب کووید و 6 راه برای درمان آن

نویسنده: سبحان دائمی
1400/08/24   22:45
کووید به شدت به ما ضربه زده است. تلفات شدیدی بر رفاه افراد وارد کرده است که منجر به افزایش موارد اضطراب کووید شده است. کووید-19 چگونه بر سلامت روان افراد تأثیر می گذارد؟ همه چیز از ظاهر عادی به نظر می رسد.
اضطراب کووید و 6 راه برای درمان آن

کووید-19 چگونه بر سلامت روان افراد تأثیر می گذارد؟

همه چیز از ظاهر عادی به نظر می رسد. مردم کسب و کار خود را مدیریت می کنند و زمانی که مقررات منع رفت و آمد باز می شود، کارمندان شرکت ها از خانه کار می کنند، از آسایش خانه هایشان کار می کنند و دانشجویان در سخنرانی ها و کلاس های آنلاین شرکت می کنند.

همه به دلیل ناتوانی در ملاقات با دوستان خود، حجم کاری بیش از حد یا مشاغل نامشخص احساس اضطراب و گیر کرده اند.

مردم همچنین برای تمرین ذهن آگاهی یا دنبال کردن سرگرمی های خود در اوقات فراغت خود مشکل دارند. بی ثباتی مالی و اقتصادی و مصرف گسترده اخبار منفی از عوامل بارز افزایش اضطراب هستند.

عدم اطمینان باعث ایجاد ترس های مختلفی در بین مردم می شود و اگر آنها نتوانند از عهده آن برآیند، کاملاً اشکالی ندارد. همه نگران این هستند که در یک ساعت آینده چه اتفاقی می افتد.آیا احساس اضطراب خوب است؟

با توجه به اینکه ما در میانه یک بیماری همه گیر جهانی هستیم، بد نیست هر روز صبح احساس خوبی داشته باشیم.

احساس اضطراب یک واکنش مورد انتظار به همه گیری است. اما احساس اضطراب و استرس روزانه می تواند اثرات مضری بر سلامت روان فرد داشته باشد.

اولین قدم این است که بپذیرید که احساس استرس و ترس می کنید. این چیزی است که کمک زیادی می کند. حتی در این شرایط سخت، ما باید با خودمان صادق باشیم.چگونه با اضطراب کووید مقابله کنیم؟

ما می توانیم چند راه سالم را برای مقابله با همه وحشت و استرس ناشی از عدم اطمینان تمرین کنیم. در اینجا لیستی از 6 روش موثر برای مقابله با اضطراب کووید وجود دارد.


1. بی نظمی

ذهن ما ممکن است گاهی احساس پری و آشفتگی کند. آشفتگی محیط اطراف می تواند به فرد کمک کند تا احساس تازگی و تازگی داشته باشد. این ممکن است گاهی به مثبت اندیشی در مورد موقعیت ها کمک کند.2. وقفه های رسانه های اجتماعی

اخبار و سایر اطلاعات تنها راه برای آگاه نگه داشتن خود از وضعیت جاری است، اما اشکالی ندارد که دوره ای استراحت کنیم. سم زدایی در شبکه های اجتماعی بسیار مهم است. ذهن ما نیاز به استراحت از پردازش بیشتر اطلاعات دارد.3. خود مدیریتی

این را می توان به روش های متعددی مانند مدیتیشن، ورزش، تنفس عمیق، خوردن غذای سالم، اجتناب از الکل و مقدار کافی خواب انجام داد.4. شل شدن

وقت خود را صرف گوش دادن به لیست های پخش مورد علاقه خود، درست کردن غذای مورد علاقه خود، تمرین سرگرمی های قدیمی خود کنید. به خودتان از برنامه های روزانه خود استراحت دهید.5. ارتباط با دوستان

برخی از افراد در این مواقع اضطراب آور راحت تر می توانند با نزدیکان خود صحبت کنند. احساسات و نگرانی های خود را در بطن نگیرید. اما قبل از صحبت با یک دوست یا نزدیک، پرسیدن در مورد وضعیت آنها نیز بسیار مهم است.6. ارتباط با سازمان ها

با توجه به افزایش آگاهی در مورد اضطراب کووید از زمان این مقاله های بدون بیماری همه گیر، مردم شروع به شناسایی سازمان ها کرده اند و برای کمک با آنها تماس می گیرند. درخواست کمک زمانی که قادر به درک احساسات نیستید کاملاً مشکلی ندارد.

اضطراب کووید و 6 راه برای درمان آن
امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
دلار: 63,500تومانبیت کوین: 63,804 دلار
635000
fa