مسبی

تسلا و شروط آن برای ورود به هند

4 مرداد 00 ساعت 12:21
شرکت تسلا یکی از شرکت های سرشناس و پیشرو در حوزه فناوری به خصوص در زمینه تولید انواع خودروهای الکتریکی به دنبال ورود به کشور هند است و در اوایل سال جاری نام خود را در این کشور ثبت کرده است.
تسلا و شروط آن برای ورود به هند

شرکت تسلا یکی از شرکت های سرشناس و پیشرو در حوزه فناوری به دنبال ورود به کشور هند است و در اوایل سال جاری نام خود را در این کشور ثبت کرده است.

تسلا ممکن است یک کارخانه در هند افتتاح کند اما مدیر عامل شرکت ایلان ماسک یک شرط ساده برای این اتفاق دارد. ایلان ماسک به توییتی پاسخ داد که آیا تولید کننده خودروهای الکتریکی قصد دارد کارخانه ای در هند افتتاح کند؟

ماسک در پاسخ خود ادعا كرد كه ساخت كارخانه فقط در صورتي قابل قبول است كه خودروهاي تسلا وارداتي در بازار هند پاسخ خوبي داشته باشند. وی در توییت خود گفت: "اگر تسلا بتواند با وسایل نقلیه وارداتی موفق شود ، ایحاد یک کارخانه در هند کاملاً محتمل است."

این شرکت تاکنون افرادی را نیز در هند استخدام کرده است. با این حال ، از آن زمان تاکنون هیچ پیشرفت عمده دیگری رخ نداده است.

در یک توییت جداگانه ، ماسک به موضوعاتی اشاره داشت که این شرکت برای آوردن نام تجاری به هند با آن روبرو است. وی گفت: میزان واردات برای یک کشور بزرگ بالاترین میزان در جهان است. وی همچنین ادعا کرد که هیچ مزیت اضافی برای تولیدکنندگان وسایل نقلیه الکتریکی که مایل به واردات خودروهای خود هستند ، وجود ندارد. این امر آنها را با خودروهای دیزلی و بنزینی برابر می کند. وی ادعا كرد كه مالیات بالا با اهداف تغییر آب و هوا هند همخوانی ندارد.

وی در پاسخ به توییتی که از او خواسته بود تسلا را به هند بیاورد ، گفت: "ما می خواهیم این کار را انجام دهیم ، اما عوارض واردات در هند از همه کشورهای بزرگ در جهان بیشتر است. علاوه بر این ، با وسایل نقلیه که بر اساس انرژی پاک هستند همانند گازوئیل یا بنزین رفتار می شود ، که کاملاً با اهداف آب و هوایی هند سازگار نیست. "

منبع livemint

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره تسلا و شروط آن برای ورود به هند نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب