مسبی

نگاهی بر ریلمی واچ 2

5 اردیبهشت 00 ساعت 13:47
شرکت ریلمی یکی از شرکت های کمتر شناخته شده اما موفق در حوزه تکنولوژی در زمینه طراحی و ساخت انواع محصولات دیجیتال و هوشمند مانند دوربین ها، ساعت ها و.... می باشد. ریلمی واچ 2 یکی از محصولات منحصر به فرد این شرکت چینی می باشد.
نگاهی بر ریلمی واچ 2

شرکت ریلمی یکی از شرکت های کمتر شناخته شده اما موفق در حوزه تکنولوژی در زمینه طراحی و ساخت انواع محصولات دیجیتال و هوشمند مانند دوربین ها، ساعت ها و.... می باشد.

ریلمی واچ 2 یکی از محصولات منحصر به فرد این شرکت چینی می باشد. این محصول یک ساعت هوشمند است که صفحه نمایشگر مربعی شکل 1.4 اینچی با رزولوشن 320 در 320 دارد و بر روی بند آن شعار شرکت ریلمی یعنی عبارت Dear to lap درج شده است.

این ساعت هوشمند یک باتری به ظرفیت 350 میلی آمپر دارد که با یک بار شارژ کامل می تواند 12 روز دوام بیاورد.

ریلمی واچ 2 مجهز به سیستم بلوتوث LE 5.0 می باشد و با سیستم عامل اندروید 5 و بیشتر قابل سازگاری است. این ساعت در برابر آب و گرد و غبار مقاوم است و در این راستا گواهینامه ip68 را دریافت کرده است.

این ساعت هوشمند مجهز به سنسور اندازه گیری اکسیژن خون می باشد و می تواند میزان ضربان قلب کاربران را اندازه گیری کند.

ریلمی واچ 2 علاوه بر اینکه امکان پخش موسیقی را دارد از 90 حالت ورزشی گوناگون پشتیبانی می کند که این ساعت را به یک گزینه ی مناسب برای ورزشکاران تبدیل می کند.

ریلمی واچ 2 ساعتی هوشمند محصول شرکت ریلمی است که علاوه بر مزایا یک سری معایبی هم دارد و به دنبال رقابت به ساعت های هوشمند دیگر می باشد.

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره نگاهی بر ریلمی واچ 2 نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب