سایبر تراک محصولی متفاوت از تسلا موتورز

1399/12/17   15:31
این مقاله با عنوان "سایبر تراک محصولی متفاوت از تسلا موتورز" به بررسی و معرفی یکی از جدیدترین محصولات شرکت تسلا موتورز می پردازد که به تازگی از این محصول رونمایی شده است.
سایبر تراک محصولی متفاوت از تسلا موتورز

شرکت تسلا موتورز یکی از معتبرترین و قدرتمند ترین شرکت ها در عرصه ی اختراع و ساخت ماشین های الکتریکی و خودران چندی پیش یکی از جدیدترین و شگفت انگیز محصولات خود را رونمایی کرد.
سایبر تراک این محصول شگفت انگیز می باشد که یک وانت الکتریکی با ظاهری عجیب و متفاوت از سایر ماشین ها است. سایبر تراک یک وانت الکتریکی است که قادر می باشد با شارژ کامل یک مسیر 500 مایلی را طی کند. همچنین شتاب صفر تا 60 مایل این خودرو 2.9 ثانیه می باشد. مجهز به سه موتور الکتریکی، صفحه نمایش 17 اینچی و شیشه های ضد گلوله و نشکن می باشد.
البته فعلا از نمونه اولیه سایبر تراک رونمایی شده و به گفته تسلا موتورز معایبی در این خودرو وجود دارد که باید برطرف شده تا به تولید انبوه برسد. سایبر تراک محصولی بسیار خارق العاده و فناورانه از شرکت تسلا موتورز می باشد که حامی محیط زیست است و به دلیل برقی بودن آلودگی برای هوا ندارد. مطمئنا تولید این محصول شگفت انگیز می تواند کمک شایانی به حفظ محیط زیست بکند و به دلیل فناوری های موجود در این خودرو، استقبال زیادی از آن به عمل می آید. امروزه اکثر شرکت های فناور معتبر در جهان به دنبال طراحی و تولید ماشین های برقی متفاوت برای کاهش آلودگی هوا، حفظ محیط زیست و کاهش مصرف سوخت های فسیلی می باشند و سایبر تراک هم می تواند یکی از این محصولات باشد.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: سایبر تراک
دلار: 63,650تومانبیت کوین: 63,908 دلار
636500
fa