مسبی
راه اندازی سایت کسب و کار آنلاین

ماسک سوپاپ دار یا ماسک فیلتر دار! آیا از انتشار ویروس کرونا جلوگیری می کنند؟

نویسنده: ستمپی
20 فروردین 99 ساعت 02:56
یک سوال مهم! آیا ماسکهای سوپاپ دار معروف به ماسکهای فیلتر دار از انتشار ویروس کرونا جلوگیری می کنند یا خیر؟ لطفا افرادی که کرونا گرفته اند از ماسک بدون سوپاپ استفاده بفرمایند! زیرا کارایی سوپاپ فقط و فقط تخلیه هوا می باشد!
ماسک سوپاپ دار یا ماسک فیلتر دار! آیا از انتشار ویروس کرونا جلوگیری می کنند؟

یک سوال مهم !! آیا ماسکهای سوپاپ دار معروف به ماسک فیلتردار از انتشار ویروس کرونا جلوگیری می کنند یا خیر؟

با توجه به سوال فوق مستقیم می رویم سراغ سوپاپ ماسک ها!

این سوپاپ دارای یک دریچه هست که توسط یک تکه کاغذ! و یا سیلیکون ژله ای مسدود شده که هنگام دم (نفس کشیدن) این تکه مانع از ورود هوا به داخل می شود و هوا از داخل الیاف ماسک عبور می کند. که موجب فیلتر و تسویه هوا می شود ، به عبارتی گرد و غبار به لایه های ماسک گیر می کند و وارد ریه ما نمی شود، از آنجا که هر دمی باز دمی دارد و هوا بایستی تخلیه بشود ! اینجاست که کارایی سوپاپ کاملا مشهود هست. چون با بازدم دریچه سوپاپ باز و هوا تخلیه می شود !! حالا اگر ما مبتلا به کرونا باشیم از این دریچه ویروس کرونا رو تخلیه می کنیم. و به هوای اطراف منتقل می کنیم.

چه خوبه که با استفاده از ماسک نمدی ماسک نمدی و یا ماسکهایی که سوپاپ ندارند از ناقل نبودن خودمان مطمئن بشویم.

لطفا افرادی که کرونا گرفته اند از ماسک بدون سوپاپ استفاده بفرمایند. زیرا کارایی سوپاپ فقط و فقط تخلیه هوا می باشد و اگر ناقل ویروس کرونا باشیم موجب آلودگی اطرافیان و جامعه و شیوع کرونا خواهیم شد.

ماسک سوپاپ دار یا ماسک فیلتر دار! آیا از انتشار ویروس کرونا جلوگیری می کنند؟
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره ماسک سوپاپ دار یا ماسک فیلتر دار! آیا از انتشار ویروس کرونا جلوگیری می کنند؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: ماسک سوپاپ دار،ماسک فیلتر دار