مزایا و معایب رستوران های رباتیک در ایران

نویسنده: ووکس
1398/12/12   06:57
خرده فروشان با خرید از سایت فروش شرکت های تولید در ایران، آبلیمو ارگانیک و طبیعی را به مشتریان عرضه می کنند. انواع آبلیمو به عنوان یکی از چاشنی های پر از ویتامین غذایی بی نظیر، همواره در رستوران های مدرن و مهمانی ها
مزایا و معایب رستوران های رباتیک در ایران

با پیشرفت تکنولوژی های نوین در زمینه دانش مکاترونیک و رباتیک امروزه شاهد فعالیت رستوران های مجهز به گارسون رباتیک در ایران هستیم که روز به روز بر استقبال مشتریان و علاقه مندان این نوع رستوران هوشمند افزوده می شود، در این مقاله به بررسی مزایا و معایب استفاده از ربات ها در رستوران های پر طرفدار پرداخته ایم.

خصوصیات مهمی از جمله قابلیت همزمان خوش آمدگویی، ثبت سفارش، سخن گفتن، چرخش در مسیرهای مختلف و استفاده از هوش مصنوعی باعث گردیده است که در بعضی از شهرهای پر جمعیت ایران، مانند تهران و اصفهان و مشهد رستورانهایی به این سبک دایر گردد.

یکی از مزایای استفاده از ربات ها در رستوران کاهش هزینه های استخدام کارکنان از جمله گارسون و سالن کار و منشی است که با تجهیز رستوران با ربات ها که در دو نوع خوش آمدگو و گارسون طراحی می شوند، که با روی کار آمدن ربات ها در رستوران نیاز به این پرسنل را به دلیل در خدمت گرفتن ربات ها که 24 ساعته در خدمت رستوران هستند، نادیده بگیریم.


دومین مزایای رستوران رباتیک افزایش بهره وری نیروی انسانی و کیفیت خدمات به مشتریان است به طوری که با تعامل ربات ها و پرسنل خدمت رسانی به مهمان ها آسانتر می گردد و به مشتریان بیشتری می توان رسیدگی کرد تا علاوه بر جذب رضایت مشتریان، لحظات خاطره انگیزی برای خانواده ها در هنگام برگزاری جشن تولد، مهمانی ها و صرف غذا رقم زد.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
دلار: 57,480تومانبیت کوین: 68,568 دلار
574800
fa