مسبی

چرا نباید برنامه اینستاگرام را روی گوشی خود نصب کنیم؟

نویسنده: 8سال تا 80 سال
18 دی 98 ساعت 00:40
در این مقاله به شما توضیج میدم که چرا برنامه اینستاگرام که طرفداران زیادی رو تو سراسر دنیا به خودش اختصاص داده رو دیگه بعد به روز رسانی های اخرش نباید روی گوشی نصب کنید.
چرا نباید برنامه اینستاگرام را روی گوشی خود نصب کنیم؟

برنامه اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی مجبوب در سرتاسر دنیا به حساب می آید. اما چرا نباید این برنامه مجبوب رو روی گوشی نصب کنیم؟


برنامه اینستاگرام بعد از نصب شدن روی گوشی کنترل زیادی روی گوشی شما دارد. از این جالبتر لوگوی برنامه اینستاگرام هست. این لوگو در نسخه های قدیم اینستاگرام به شکل یه دوربین عکاسی بود اما تو نسخه های جدید اینستاگرام تصویر لوگو تبدیل به یک دوربین کنترل کننده تغییر یافت که شبیه لوگوی بسیاری از برنامه هایی که چیزی ضبط میکنند است.


شرایط اینستاگرام بعد از تغییر لوگو

زمانی که لوگوی اینستاگرام تغییر کرد باگهای عجیبی توی اینستاگرام شروع شدند.

اسنب چت یکی دیگه از شبکه های اجتماعی محبوب در دنیا است که قبلا اینستاگرام کپی برداری زیادی از این برنامه در برنامه خود میکرد و ارزش سهام اسنب چت تا قبل از به روز رسانی های جدید اینستاگرام بیشتر از ارزش سهام اینستاگرام بود.

اما زمانی که اینستاگرام از طراحی جدیدش تو برنامش استفاده کرد یه دفعه غوغا کرد این در حالی بود که در توییتر توییتهای زیادی زده شد که همه آنها به این اشاره کرده بودند که چرا اینقدر با سرعت تعداد دانلود اون زیاد شده اونم یه برنامه معمولیه که فقط طرحش رو جدید کرده است در حالی که هنوز اکثر افراد نمیدانند اینستاگرام چی هست.

واقعیت داشت اینستاگرام به یک باره اوج گرفت و همه جا ترند شد. نکته جالب این بود که کسی سمت اینستاگرام نرفته بود در حقیقت مدیران اینستاگرام به گوگل پلی و آپ استور و خیلی جاهای مشابه مبلغی میدادند که اینستاگرام رو ترند کنند(معرفی و به قول معروف جا بندازند بین افراد) و اینجوری بود که یه دفعه اینستاگرام غوغا کرد و ارزش سهامش خیلی بالا رفت.


چرا نباید اینستاگرام رو روی گوشی نصب کنیم؟

در طراحی جدیدش اینستاگرام باگهای زیادی وجود دارد. چون اینستاگرام مشغول انجام بروژه دیگر خود یعنی کنترل کردن گوشی ما که از اینستاگرام استفاده می کنیم است و وقت رفع کردن باگهای برنامه را ندارد.

طراحی جدید اینستاگرام در حقیقت قراردادی با سازمانهای جهانی بود که اطلاعاتی از افراد در سرتاسر جهان از کاربرانش برای این سازمانها جمع آوری کند.


در آخر

اینستاگرام بعد از طراحی جدیدش تبدیل به یکی از غولهای مجازی شد اما کنترل زیادی که روی گوشی کاربرانش دارد واقعا باعث تاسف است. افراد زیادی در سراسر دنیا بدون اینکه بدانند اینستاگرام در حال کنترل و جاسوسی در زندگی آنهاست نااگاهانه ساعتهای زیادی را در طول روز در اینستاگرام سپری می کنند و به اینستاگرام در سرعت بخشیدن به رسیدن به اهدافش کمک زیادی می کنند.

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره چرا نباید برنامه اینستاگرام را روی گوشی خود نصب کنیم؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (1)
ترتیب
محمد اصلان پور کد: 29073

سلام
چطور مي توان از نسخه دسكتاپ اينستاگرام ، پست ها را منتشر كرد؟
با تشكر

پاسخ
1398/10/22
ans_result_29073