مسبی

چگونه بدون حضور در مؤسسات آموزشی زبان های خارجی را بیاموزیم؟

5 دی 98 ساعت 21:17
جایگزینی برای کلاس های یادگیری زبان اختراع شده است. MUAMA Enence دستگاه ترجمه صوتی قابل حمل است که امکان مطالعه مستقل و کارآمد را در خانه فراهم می کند. با این دستگاه زبان های خارجی را سریع، آسان و ارزان یاد بگیرید.
چگونه بدون حضور در مؤسسات آموزشی زبان های خارجی را بیاموزیم؟

آیا این دستگاه کوچک جایگزین مؤسسات آموزش زبان خواهد شد؟

از زمانی که دانشمندان مترقی ژاپن MUAMA Enence را اختراع و آزمایش کردند، یادگیری زبان پیشرفت قابل توجهی داشته است. هزاران نفر در سراسر جهان قبلاً از این دستگاه استفاده کرده اند و راضی بودند. حتی کسانی که همیشه معتقد بودند خیلی تنبل هستند، استعدادی ندارند و خود را در مطالعه خود غرق کردند.گذراندن دوره های زبان باعث اتلاف وقت و پول می شود

این عقیده توسط کسانی که تصمیم گرفتند MUAMA Enence امتحان کنند، به اشتراک گذاشته شد. آن ها معتقدند که روش های سنتی که توسط مدارس استفاده می شوند خسته کننده، ناکارآمد و بسیار گران هستند. بیایید این گزاره ها را با جزئیات بیشتری بررسی کنیم:


• روش های تدریس قدیمی

دوره های زبان به جای ارتباط مؤثر بر خواندن و نوشتن تمرکز دارند. حفظ قوانین گرامری و ساختار جمله از کتاب ها نیاز به تکرار زیادی دارد و باعث کسل شدن زبان آموزان می شود. دانشمندان مدت ها پیش ثابت کرده اند که کسالت در توانایی حفظ کردن باعث اختلال می شود که یادگیری را سخت تر و البته کسل کننده می کند.


• زمان

دوره ی زبان معمولاً دو بار در هفته و حدوداً 5/1 ساعت به طول می انجامد. 6 ترمِ این کلاس ها در مجموع 360 ساعت می شود. فقط 20٪ از توجه معلم به هر فرد مجزا می رود. 80٪ باقی مانده مربوط به دانش آموزان دیگر است. فراموش نکنید که این فقط کار در کلاس است. ساعت های زیادی بین آن می گذرد؛ رفت و آمد ، مشق شب و تکرار مداوم.


• یادگیری در گروه

دانش آموزان باید به اشتباهات و لهجه های بد یکدیگر گوش فرا دهند و سعی کنند عادت بد صحبت کردنشان را اصلاح کنند. احساس شرم و ترس از اشتباه کردن در میان زبان آموزان تازه کار، بسیار رایج است. این عدم اعتماد به نفس در مهارت های گفتاری اغلب علت توقف در یادگیری است.


• مخارج زیاد

برای رسیدن به سطح ارتباط مناسب، باید هزینه ای بابت هر ترم پرداخت کنید. کتب درسی و سایر مطالب آموزشی نیز هزینه دارند. ولی فقط یک مرتبه بابت این دستگاه هزینه می کنید.


این چهار نکته واقعیت هایی را در برگزاری کلاس های یادگیری زبان نشان می دهند. شانس چنین سرمایه گذاری بزرگ (ذهنی، جسمی و مالی) برای رسیدن به نتیجه مطلوب بسیار اندک است و ارزش ریسک کردن را ندارد. به خصوص اکنون که شما در کنار فن آوری های جدید هستید.چه چیزی MUAMA Enence را بسیار متفاوت می کند؟

MUAMA Enence بر خلاف روش های یادگیری سنتی است. اول از همه، این دستگاه تعاملی است. مغز دائماً از طریق ورودی صوتی تحریک می شود که باعث می شود روند یادگیری بسیار لذت بخش تر می شود، اشتیاق را برانگیخته و از همه مهم تر، کسالت را از بین می برد؛ کسالت علت اصلی مشکلات است. از مزایای دیگر این دستگاه این است که شما گفتار و تلفظ را مانند گذشته تمرین می کنید - اگر MUAMA Enence صحبت های شما را بفهمد، هر کس دیگری نیز می فهمد! علاوه بر این، گوش دادن به ترجمه ها به مغز شما امکان می دهد یادداشت های ذهنی از نحوه ی ساختنِ درست جمله داشته باشید. به این ترتیب کل فرایند طبیعی تر و شهودی تر می شود. با این روش زبان آموزان سریع تر یاد می گیرند، و همه متوجه می شوند آن ها چه مهارت هایی را کسب کرده اند.
فواید استفاده از MUAMA Enence :

- سریع تر. این روش تعاملی به حافظه ها سرعت می بخشد.

- آسان تر. شما می توانید در هر کجا و هر زمانی که می خواهید بدون دوره، با حداقل هزینه و بدون استرس یاد بگیرید.

- مؤثرتر. با توسعه شهود طبیعی و درک زبان، بعید نیست که این مهارت ها فراموش شوند. شما قادرید هر آن چه را که می خواهید آزادانه و با اعتماد به نفس بیان کنید.

- ارزان تر. یک بار پرداخت می کنید.در میان سایر ویژگی ها، MUAMA Enence قابلیت های زیر را دارد:

- ترجمه های صوتی دو طرفه

- بیش از 40 زبان

- صدای شگفت انگیز و کیفیت ضبط

- دقت بالا

- طول عمر طولانی باتری

- طراحی سبک و قابل حملروش های دیگر استفاده از MUAMA Enence

در کنار یادگیری زبان می توان از MUAMA Enence در موارد دیگری استفاده کرد. به خصوص به علت قابلیت حمل و پاسخگویی سریع، مورد توجه گردشگران و مسافران تجاری بین المللی قرار گرفته است. تصور کنید با وجود این دستگاه خرید، درخواست راهنمایی و خرید بلیط حمل و نقل عمومی چقدر آسان می شود! بنابراین، حتی اگر از یادگیری زبان صرف نظر کنید، مسئله ای نیست. چون شما MUAMA Enence را برای کمک به مقابله با موانع زبان خواهید داشت!

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره چگونه بدون حضور در مؤسسات آموزشی زبان های خارجی را بیاموزیم؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: MUAMA Enence،دستگاه ترجمه صوتی