مسبی

اختراع دستگاهی که سرعت وای فای اینترنت را افزایش می دهد

23 آذر 98 ساعت 12:18
اگر وای فای اینترنت شما کند است، به احتمال زیاد به این دلیل است که ISP (ارائه دهنده خدمات اینترنت) روتر ضعیفی را به شما می دهد که سرعت اینترنت شما را کند می کند. اخیراً دستگاه جدیدی اختراع شده که کندی سرعت WiFi را برطرف می کند!
اختراع دستگاهی که سرعت وای فای اینترنت را افزایش می دهد

اینترنت کند همه را خسته و ناامید می کند. هنگامی که اینترنت شما کند است، در صفحه های بارگیری و بافر، گیر می کنید که تقریباً انجام هر کاری را غیرممکن می کند. چون شرکت ها معمولاً ارزان ترین روتر شان را به شما می دهند که بعد از مدتی کندتر می شود. با استفاده از این ترفند رایج، شما را مجبور می کنند پلن خود را ارتقا دهید و پول بیشتری پرداخت کنید.

دستگاه کوچک SuperBoost به راحتی مشکل اینترنت کُند را برطرف می کند!


دستگاهی که سرعت وای فای اینترنت را افزایش می دهد

مهندسی، در حین انجام کار، متوجه شد به مشتریان روتر ضعیف تری داده می شود و در نتیجه در ساعاتی از شبانه روز اینترنت کند می شود. اغلب اوقات بسیاری از مشتریان برای ارتقا پلن های خود تماس می گرفتند. این فریب باعث می شد تا شرکت درآمد بیشتری کسب کند که به نظر او درست نبود. بنابراین، وی برای حل این مشکل دستگاهی را اختراع کرد که سیگنال وای فای را در خانه تقویت کند. در عین حال، دامنه و سرعت وای فای خانگی را تا حد زیادی افزایش دهد.


دستگاه SuperBoost چگونه کار می کند؟

کار با این وسیله آن قدر ساده است که هرکسی که دانش فنی ندارد می تواند از آن استفاده کند. همان طور که همه می دانید، بخشی از مشکل این است که شرکت های اینترنتی ارزان ترین روترهای وای فای خود را به شما می دهند. در نتیجه، شما وای فای ضعیفی دارید. اما اگر دستگاه SuperBoost را به سوکت وصل کنید این مشکل حل خواهد شد.


دستگاهی که سرعت وای فای اینترنت را افزایش می دهد


SuperBoost در واقع سوپر شارژر وای فای پیشرفته و تقویت کننده ای قدرتمند است که همگی در جعبه ای کوچک قرار گرفته اند. این دستگاه با دریافت سیگنال وای فای موجود، تقویت آن، و سپس انتقال وای فای فوق العاده تقویت شده کار می کند. حتی در ساختمان هایی با دیوارهای بتونی یا طبقات بالاتر نیز کارایی خوبی دارد. هر چه سیگنال وای فای شما قوی تر باشد، سرعت اینترنت بیشتر خواهد شد. به طور خلاصه حتی هنگام اوج مصرف وای فای در اطراف خانه شما، اینترنتی سریع تر و قوی تر می گیرید.


دستگاهی که سرعت وای فای اینترنت را افزایش می دهد


استفاده از SuperBoost آسان است. با طراحی ساده ساخته شده است تا هرکسی بتواند به آسانی آن را وصل و تنظیم کند. وقتی SuperBoost خود را وصل می کنید، فوراً متوجه اتصال اینترنت و بهبود سرعت خواهید شد.


SuperBoost چه ویژگی هایی دارد؟


· سازگار با هر مارک اینترنتی یا روتر

· با فرکانس 2.4 گیگاهرتز کار می کند

· مجهز شده به نرخ انتقال بزرگ تا 300 مگابیت در ثانیه برای کلیه برنامه های کاربردی اتصال LAN RJ45

· نصب آسان

· تداخل کارآمد و کم اشعه (مثل روتر وای فای شما)

· بدون نیاز به سی دی نصب

· کاربرد جهانیدر چه صورتی SuperBoost احتیاج دارید؟


اینترنت کند علیرغم دریافت کامل وای فای

سرعت ضعیف وای فای هنگام خروج از اتاق

کیفیت بد اسکایپ

'نقاط کور' وای فای در خانه شما (مکان هایی با سیگنال ضعیف)

ساختمان هایی دیوارهای آجری یا بتونی

میانگیری هنگام پخش فیلم

رضایت بخش نبودن هنگام دانلود یا بارگیری

دستگاهی که سرعت وای فای اینترنت را افزایش می دهد

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره اختراع دستگاهی که سرعت وای فای اینترنت را افزایش می دهد نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب