محدودیت های اینستاگرام چیست؟

نویسنده: ترجمه برتر
1398/09/08   21:36
اینستاگرام بسيار محبوب است و از همه امکانات آن برای کسب و کارمان استفاده می کنیم. اینستاگرام به چند دلیل در وب سایت خود، عملکردهای بیشماری دارد که بدون هیچ پیش بینی قبلی با آن ها برخورد کرده اید.
محدودیت های اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام بسيار محبوب است و از همه امکانات آن برای کسب و کارمان استفاده می کنیم. اینستاگرام به چند دلیل در وب سایت خود، عملکردهای بیشماری دارد که بدون هیچ پیش بینی قبلی با آن ها برخورد کرده اید.


فالو کردن

تعداد افرادی که می توانید در اینستاگرام فالو کنید، محدود است. در اینستاگرام می توانید 7500 نفر را فالو کنید. اگر در اینستاگرام کاربر فعالی باشید، مي توانيد افراد بیشتری را فالو كنيد. هرگز بيش از اندازه فالو نكنيد. لازم نيست كه براي فالو كردن چندين حساب كاربري داشته باشيد. می توانید با IconoSqare ( پیش تر Statigram) و وب سایت های دیگر تعداد فالوورهاي خود را کنترل كنيد. با اين نرم افزارها مي توانيد افراد بيشتري را فالو كنيد.


همچنین اینستاگرام افراد بیشتری را که در مدت زمانی می توانید فالو کنید محدود می کند. اگر در مدت یک ساعت، یا حتی یک روز، افراد بیشتری را فالو کنید، پیامی را دریافت خواهید کرد که به شما هشدار مي دهد. اینستاگرام به شما اجازه می دهد که در هر ساعت 160 نفر را فالو/آن فالو کنید. ولی اینستاگرام در این مورد هیچ اعلاميه اي را صادر نكرده، برای فالو و آن فالو نکردن بیش از 20 نفر در یک ساعت محدودیت جدید تازه ای برای کاربران وجود ندارد. هیچ محدودیتی برای فالوکردن افراد وجود ندارد.


لایک ها

تعداد لایک های اینستاگرام محدود است. این محدودیت 350 لایک در هر ساعت است. مگر این که از ابزار خودکاری استفاده می کنید یا در اینستاگرام کاربر فعالی هستید، و با این محدودیت مواجه نيستيد. ولی اگر کاربر فعالی باشید، توصیه می شود که در هر ساعت کمتر از 300 بار لایک کنید تا حساب شما بلوكه نشود.


هشتگ ها

در مورد هشتگ ها نيز محدودیتی وجود دارد. در هر پست نمی توانید بیش از 30 هشتگ را ارسال کنید.


کاراکترها

در مورد تعداد کاراکترهایی که می توانید در اینستاگرام استفاده کنید محدودیت هایی وجود دارد. در مورد اسامی محدودیت هايي وجود دارد. با وجود این، معتقدم که اسم کاربری اینستاگرام نمی تواند بیش از 30 کاراکتر باشد. شرح مختصری از خود در اینستاگرام نمی تواند از 150 کاراکتر بیشتر باشد.


در مورد تعداد کاراکترهایی که می توانید در کپشن ها/کامنت ها در اینستاگرام استفاده کنید محدودیتی وجود ندارد. این سخن بدین معنا نیست که باید برای عکس خود، شرح حالی را بنویسید ، مردم دوست ندارند داستان بخوانند) ولی شما نيز بايد بتوانيد منظور خود را به مردم و فالوورهاي خودتان بفهمانيد. کپشن و کامنت تا 2200 کاراکتر مشخص شده است.


اینستاگرام کامنت ها را با نماد […] کوتاه می کند (فقط کامنت هایی که مربوط به کپشن اصلی هستند). این کار باعث می شود که بازخوردها کوتاه تر بشوند، ولی اگر کامنت ها را بخوانید، می توانید همه کامنت ها را مطالعه بفرمایید.


پست ها

در مورد تعداد پست هایی که می توانید به اشتراک بگذارید محدودیتی وجود ندارد. اگر می خواهید پست هایی را حذف کنید، فقط می توانید یک بار این کار را انجام دهید. می توانید پست ها را یک بار حذف کنید اگر سعی کنید که پست های بیشتری را حذف کنید، شاید پیام خطایی را دریافت کنید. برای بعضی افراد بعد از 5 تا 10 حذف پست، این چنین اتفاقی می افتد. اگر این پیام را دریافت کردید، لازم است كه در پست گذاري خود تجديدنظر كنيد.


اینستاگرام، حداقل 200 پستی که فالو کرده اید را نشان می دهد. بازخوردهای پست های قبل از این محدودیت غیرقابل بررسی خواهد بود. اگر در اینستاگرام با این چنین محدودیت هایی مواجه نیستید، پیام خطایی را دریافت خواهید کرد که اشتباهي رخ داده است. اگر پيام اين محدوديت را دریافت کردید، مشخص می کند که شما تخطی کرده اید و بايد منتظر باشید و از میزان فعالیت خود بکاهید.


اکثر شما اینستاگرام را برای کسب و کار یا شخصی استفاده می کنید بهتر است که نسبت به محدودیت هاي آن آگاه باشید. از ابزارهای خودکار (ربات ها) برای فالو و آن فالوکردن کاربران یا بیش فعالی پست های دیگر استفاده نکنید. روش خاصي برای استفاده از اینستاگرام وجود ندارد. باید براساس اعتبار خود کار کنید و با مخاطب خود ارتباط برقرار کنید. اگر این کار را درست انجام دهید، نباید نسبت به محدودیت های اینستاگرام نگران باشید.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
دلار: 64,765تومانبیت کوین: 66,815 دلار
647650
fa