مسبی

آیا می توانید تصور کنید که پرواز می کنید؟

12 آذر 98 ساعت 18:25
«ایو رسی» اولین خلبانی بود که جت پک را اختراع و با آن پرواز کرد. این مخترع سوییسی با شاگردانش مدام بر فراز آسمان ها پرواز می کند و به همین علت جت من نامیده شد. پرواز با جت پک در کشورهای متعددی از جمله نروژ، فرانسه، دبی و ... تجربه شده است.
آیا می توانید تصور کنید که پرواز می کنید؟

پرواز از رویاهای دیرین انسان ها بوده است. انسان ها برای رسیدن به این رویا همواره در تلاش بوده اند و وسایلی همچون هواپیما، بالگرد و جت را اختراع کرده اند.

با اختراع جت، این رویا تا حدودی به حقیقت پیوست و بشر توانست پرواز در هوا را تجربه کند. امروزه پرواز به وسیله جت مورد توجه قرار گرفته است. برای این کار، جت به فرد بسته می شود و وی می تواند به وسیله آن پرواز کند. پرواز با بال ها و جت پکی متصل شده به بازوان می تواند یکی از خطرناک ترین فعالیت های ممکن برای افراد به شمار رود. با این حال، دیدن بدن انسانی که در کنار جت های فلزی پرواز می کند ممکن است شما را متحول کند!

« ایو رسی» خلبان و مخترع سوییسی یکی از نخستین انسان هایی است که پرواز با جت پک را تجربه کرد. ایو رسی جت پک بالداری را اختراع کرد که به او امکان داد مثل پرنده آزادانه به آسمان برود و جایزه جت من را به وی اعطا کند. این خلبان سوییسی به علت فعالیتش جت من لقب گرفته است.

شگفتی این جهش در حمل و نقل هوایی غیرقابل تصور است. در تصویر زیر ایو و دوستش با بال هایی مجهز به موتور جت بر فراز مناظر و شهرهای شبه جزیره عربستان و بر فراز آسمان دبی پرواز می کنند که به نظر می رسد احساس خارق العاده ای دارد!

آیا می توانید تصور کنید که پرواز می کنید؟
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره آیا می توانید تصور کنید که پرواز می کنید؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (1)
ترتیب
حسین عرب کد: 45225

اگه کار تحقیقاتی دارین میکنید در خدمتم

پاسخ
1400/10/5
ans_result_45225