سنگدان مرغ، عضوی مقوی و مغذی از مرغ که مصرف آن را فراموش می کنیم

نویسنده: ولی اله
1398/08/19   12:51
همه ما وقتی صحبت از مرغ می شود فورا بیاد ران و سینه و بال مرغ می افتیم در حالیکه عضوی از بدن مرغ هست که کمتر برای خوردن و استفاده کردن آن رغبت نشان می دهیم. شاید تعجب کنید سنگدان مرغ عضوی است بسیار مقوی و مغذی که می بایست در مصرف آن امساک نشود.
سنگدان مرغ، عضوی مقوی و مغذی از مرغ که مصرف آن را فراموش می کنیم

همه ما وقتی صحبت از مرغ می شود فورا بیاد ران و سینه و بال مرغ می افتیم در حالیکه عضوی از بدن مرغ هست که کمتر برای خوردن و استفاده کردن آن رغبت نشان می دهیم.شاید تعجب کنید سنگدان مرغ عضوی است بسیار مقوی و مغذی که می بایست در مصرف آن امساک نشود. چربی کم و پروتئین زیاد از جمله مواد موجود در سنگدان است. می دانیم به ازای هر 9 کیلو گرم وزن بدن باید 8 گرم پروتئین مصرف شود و هر 100 گرم سنگدان مرغ 30 گرم پروتئین دارد. از جمله مواد مغذی دیگر، آهن زیاد در سنگدان می باشد اگر احساس می کنید دائما خسته هستید سنگدان مرغ مصرف کنید. ویتامین ب12 از جمله مواد مغذی دیگر سنگدان مرغ می باشد. پروتئین و مواد معدنی بالای موجود در سنگدان می تواند در برابر سرطان سینه و سرطان پوست و پروستات بدن را مقاوم سازد.

اگر میخواهید وزن بدن تان را کم کنید از سنگدان مرغ به خاطر پروتئین بالا استفاده کنید زیرا پروتئین زیاد باعث می شود احساس گرسنگی بشدت کاهش یابد و فردی که احساس گرسنگی نمی کند کمتر غذا خواهد خورد به همین دلیل مصرف سنگدان می تواند بعنوان یک مکمل بی ضرر و طبیعی برای چربی سوزی و کاهش وزن گزینه بسیار مناسبی باشد. به دلیل وجود ویتامین ب3 و نیاسین مصرف سنگدان مرغ نقشی بسیار زیاد هورمون جنسی و متعادل ساختن آن دارد و از طرف دیگر با تنظیم و بهبود جریان خون برای بینایی و تقویت موی سر بسیار مفید است. با این وصف مصرف سنگدان علاوه بر عموم مردم برای ورزشکارانی که می خواهند وزن متعادلی داشته باشند نیز بسیار مفید است. بنابراین با مصرف سنگدان از خاصیت های درمانی آن خود را بی نصیب نگذارید.


امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
دلار: 63,610تومانبیت کوین: 63,982 دلار
636100
fa