مسبی
راه اندازی سایت کسب و کار آنلاین

اختراع یک صفحه نمایش پیچیده برای آیفون

نویسنده: مسبی دات كام
13 آبان 98 ساعت 09:55
فناوری صفحه نمایش های تاشو را فراموش کنید. ثبت اختراع به روز شده شرکت اپل، به صفحه نمایش پیچیده ای برای آیفون های آینده اشاره دارد و نشان می دهد که اپل هنوز هم به فناوری بسیار علاقه مند است.
اختراع یک صفحه نمایش پیچیده برای آیفون

ثبت اختراع به روز شده اپل به صفحه نمایش پیچیده ای برای آیفون اشاره دارد. این صفحه نمایش به دور بدنه گوشی پیچیده و خمیده شده است.

سالهاست شایعاتی درباره صفحه نمایش آیفون (پیچیده به دور بدنه) وجود دارد، اما یک اختراع جدید به روز شده نشان می دهد که اپل هنوز هم به فناوری بسیار علاقه مند است. حتی اگر قرار نیست این فناوری به موقع برای آیفون 12 آماده شود.


در حالی که این حق ثبت اختراع کاملاً جدید نیست ، ثبت اختراعی که اپل به روز کرده نشان می دهد که اپل هنوز هم به طور جدی در حال بررسی این فناوری است. هنوز مشخص نیست که آیا اپل این اختراع را به یک محصول نهایی تبدیل می کند یا نه.اطلاعات جدیدی که به ثبت اختراع اضافه شده است از "حلقه مداوم" یک صفحه نمایش شیشه ای در اطراف یک دستگاه (گوشی) یاد می کند: صفحه ای که در قسمت جلویی و پشتی آیفون شما کار کند.


سایر سازندگان تلفن به دنبال روش های مشابهی برای نوآوری در طراحی استاندارد اسلب شیشه ای و فلزی هستند که اکنون به آن عادت کرده ایم. Xiaomi Mi Mix Alpha دارای صفحه نمایش پیچیده به دور بدنه است، هرچند که از آن گوشی شیائومی به عنوان یک وسیله مفهومی از آن استفاده می شود.


این یک طرح اولیه است، و ممکن است خیلی خوب کار نکند. معمولا اپل با هر فن آوری جدید بسیار با احتیاط برخورد می کند و هیچ وسیله ای را به دست مصرف کنندگان نمی دهد مگر اینکه مطمئن باشد که کاملا آماده است و به خوبی کار می کند.


سامسونگ شرکتی دیگر با ثبت اختراع برای صفحه نمایش های بسته بندی شده است و اکنون چندین سال است که صفحه نمایش خمیده روی لبه های گوشی های Galaxy قرار می دهد. آیا طرح اپل می تواند یک مدل تاشو جدید باشد؟


برنامه های اپل هرچه که باشد ، بعید به نظر می رسد که آیفون 12 چیزی بسیار ابتکاری داشته باشد. یکی از شایعات اخیر درباره این گوشی ، حاکی از آن است که صفحه نمایش با سرعت جدید 120 هرتز همراه خواهد بود.

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره اختراع یک صفحه نمایش پیچیده برای آیفون نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب