مقایسه انواع روکش صندلی خودرو و مزایا و معایب آنها

نویسنده: ترجمه برتر
1398/08/12   09:28
همه صاحبان خودرو دوست دارند که صندلی های خودرو تمیز باشد. تغییر دکوراسیون داخلی خودرو موجب تغییر روکش صندلی می شود. روکش صندلی به دو گروه پارچه ای و چرمی تقسیم بندی می شود که هر کدام مزایا و معایبی دارد.
مقایسه انواع روکش صندلی خودرو و مزایا و معایب آنها

همه صاحبان خودرو دوست دارند که صندلی های خودرو تمیز باشد. تغییر دکوراسیون داخلی خودرو موجب تغییر روکش صندلی می شود. روکش صندلی به دو گروه پارچه ای و چرمی تقسیم بندی می شود که هرکدام مزایا و معایبی دارد.


انواع روکش صندلی خودرو

1. روکش صندلی پارچه ای

2. روکش صندلی چرمی


تنوع رنگ و طرح مهم ترین مزایای روکش پارچه ای است. روکش پارچه ای هرگز در تابستان تعریق نکرده و گرمای کمتری را جذب می کند. انتقال کمتر دما در زمستان باعث گرم شدن خودرو و سرنشینان می شود. دوام و راحتی بیشتر از دیگر مزایای روکش پارچه ای است. ثبات رنگ از دیگر مزایای روکش صندلی پارچه ای است که در سایر اجناس کمتر رعایت شده است.


مزایای روکش صندلی پارچه ای

تنوع رنگ و طرح مهم ترین مزایای روكش صندلی پارچه ای است. روكش صندلی پارچه ای هرگز در تابستان تعریق نكرده و گرمای كمتری را جذب می كند. انتقال كمتر دما در زمستان باعث گرم شدن خودرو و سرنشینان می شود.


معایب روکش صندلی پارچه ای

تمیز کردن کثافت های روکش پارچه ای مهم ترین عیب آن است ، کثافات روکش پارچه ای به سختی از بین روند. ریختن روغن و هر ماده کثیف کننده باعث خواهد شد تا این روکش به سختی تمیز شود.


مهم ترین نکات درباره نحوه انتخاب

وزن بیشتر روکش پارچه ای باعث مقاومت بیشتر نسبت به پوسیدگی خواهد شد و در نتیجه عملکرد بهتری خواهد داشت. روکش صندلی پارچه ای نازک سبک بوده و دوام چندان زیادی ندارد.


مزایای روکش صندلی چرم

روکش چرم خودرو به راحتی تمیز می شود. حتی با یک دستمال مرطوب هم می توان روکش صندلی چرمی را تمیز کرد.

روکش چرم خودرو برای آژانس های مسافرتی مناسب است و همچنین برای افرادی خوب است که وسایل و لوازم خودرو را جابجا می کنند، روکش چرم ، خودرو را اسپرت نشان می دهد و برای جوانان و افرادی که دوست دارند تا خودروی لوکس تری داشته باشند، مناسب است.


معایب روکش صندلی چرم

روکش چرم باعث تعریق صندلی ها شده و خودرو در زمستان دیرتر گرم می شود و در نتیجه سرنشینان، سرمای بیشتری را تحمل خواهند کرد.


ترکیب چرم و پارچه

روکش صندلی پارچه و چرم یک ترکیب عالی و هوشمندانه است. ترکیب روکش صندلی چرم و پارچه باعث خواهد شد تا هم خصوصیات چرم و هم خصوصیات پارچه را داشته باشد.


روکش پارچه و چرم به تعدیل دمای داخل خودرو در زمستان و تابستان کمک کرده و می توان با یک پارچه تمیز، آن را تمیز کرد. روکش پارچه و چرم جدیدترین روکشی است که برای صندلی های خودرو ابداع شده و باعث خواهد شد تا داخل خودرو تمیز و مرتب به نظر برسد.


ویژگی های بهترین روکش خودرو

1. مقاومت نسبت به ساییدگی

2. عدم خستگی چشم

3. ثبات رنگ در برابر نور خورشید

4. تعریق کمتر

5. امکان شست و شو و نظافت


انتخاب رنگ

انتخاب روکش صندلی خودرو با توجه به رنگ کمربند مهم بوده و در نهایت باعث خواهد شد تا اتاق خودرو زیباتر به نظر برسد. با کمی دقت متوجه خواهید شد که رنگ همه روکش های صندلی با توجه به رنگ کمربند انتخاب می شود.


نحوه انتخاب روکش صندلی با توجه به رنگ کمربند ایمنی

1. رنگ همسان

2. رنگ متضاد

مقایسه انواع روکش صندلی خودرو و مزایا و معایب آنها
امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (1)
ترتیب
نادردودکانلو کد: 45320

روکش های خیلی خوبین فقط تماس وبدین

پاسخ
1400/11/10
ans_result_45320
دلار: 57,951تومانبیت کوین: 57,028 دلار
579510
fa