درآمد زایی با همکاری در فروش از اینستاگرام

نویسنده: محمد رسول
1399/12/19   13:58
بیشتر شما میدانید که امروزه یکی از روش های کسب درآمد مشارکت در فروش است ‌، می‌تواند در هر جا این کار صورت بگیرد که امروز قرار است در مورد مشارکت در فروش از اینستاگرام صحبت کنیم.
درآمد زایی با همکاری در فروش از اینستاگرام

مشارکت در فروش یعنی اینکه شما برای بعضی از فروشگاه های اینترنتی مشتری جمع میکنید و در قبال آن پورسانت های خوبی دریافت می کنید. اما این کار اصول و فنونی دارد که شما باید آن ها را بدانید.

همکاری در فروش در برنامه اینستاگرام آنچنان سخت نیست. شما باید با فروشندگان تعامل خوبی داشته باشید، یعنی با آنها در ارتباط باشید و با آنها در این باره صحبت کنید و به نوعی قرارداد ببندید.

گام دوم برای خود صفحه ای راه اندازی کرده و محصولات آن فروشگاه را در صفحه خود منتشر کرده و در قسمت توضیحات زیر پست آدرس فروشنده را بدهید. هنگامی که این فروش به ثبت برسد پورسانتی به شما تعلق می گیرد.

کار اصلی شما این است اما بهتر است کمی با جزییات بیشتر آشنا شویم تا در کارمان زیرکانه عمل کنیم.

به فروشنده ها پیام می دهید که اگر برایتان مشتری جمع آوری کنم در قبالش حقوقی به من بدهید. حقوق به صورت توافقی است. و با فروشندگان زیادی در این باره ارتباط برقرار میکنید تا شغل معینی داشته باشید.

شما برای اینکه محصولات فروشگاهی را در صفحه خود منتشر کنید باید مخاطبان زیادی را داشته باشید و برای اینکار میتوانید از هشتگ های مختلف و مختص آن پست استفاده کنید. در کل جذب مخاطب ساده است و نیاز به زمان دارد.

قدم بعد ، این است که شما باید مشتری را جذب خود کنید و وادار به خرید کنید و به مرور زمان مشارکت های بیشتری انجام خواهید داد و پول بهتری به شما تعلق خواهد گرفت. پس به دنبال فروش بیشتر باشید.

نکته جالب این است که علیرغم اینکه در جاهای مختلف طرح مشارکت در فروش اجرا میشود سایت مسبی هم این طرح را دارد و به خوبی اجرا کرده و انصافا رونق خوبی هم گرفته است. همانگونه که میدانید سایت مسبی قابلیت های دیگری هم دارد که شما میتوانید در آن فعالیت کنید. چون درآمد زایی سریع و به سادگی هرچه تمام تر است.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: همکاری در فروش
دلار: 59,058تومانبیت کوین: 66,537 دلار
590580
fa