کسب درآمد فوق العاده اینترنتی 60 به 40 از راه جذب آگهی

نویسنده: ولی اله
1398/12/07   08:13
امروزه همه کسب و کارهای بزرگ و کوچک با حضور حجم حدودا 40 میلیون نفری کاربران اینترنت در کشور تلاش می کنند سهمی در بازاریابی اینترنتی داشته باشند. بنابراین کسب درآمد از راه جذب آگهی یک درآمد پایدار و پرسود است.
کسب درآمد فوق العاده اینترنتی 60 به 40 از راه جذب آگهی

روشی که به شما معرفی می کنم روشی نسبتا جدید است. برای درآمد اینترنتی از جذب آگهی های تبلیغاتی، چیزی که در وهله اول به ذهن شما خطور می کند داشتن یک سایت جذب تبلیغات است و شاید در ابتدا با خود بگوئید چگونه می توانم سایت تبلیغات داشته باشم و آن را مدیریت کنم و با همین طرز تلقی از فکر کسب درآمد از جذب آگهی و تبلیغات اینترنتی منصرف شوید. چرا که داشتن سایت نیاز به هزینه های گوناگونی برای شما خواهد داشت و همچنین کمی دانش تخصصی برای سئو سازی و غیره، به همین دلیل عده کمی از کاربران اینترنت به سمت کسب درآمد از جذب تبلیغات اینترنتی می روند.


در این مطلب به شما می گوئیم چگونه می توان از راه جذب آگهی تبلیغاتی پول درآورد البته در این روش شما نه نیازی به سایت دارید نه وبلاگ. بلکه درسیستمی که دارای ایستگاه آگهی تبلیغاتی است عضو شوید و کارتان را شروع کنید. در این سیستم شما هیچ نیازی به مدیریت سایت از قبیل انجام هزینه نگهداری و به روز رسانی یا انجام سئو ندارید بلکه پس از عضویت فقط با تبلیغ، صاحبان کسب و کارهای تولیدی و خدماتی را با استفاده از لینک های تبلیغاتی به این سیستم هدایت کنید و تشویق به درج آگهی نمائید. این سیستم ایستگاه آگهی سایت مسبی است.


با استفاده از شبکه های اجتماعی، تلگرام، انجمن ها، اینستاگرام و سایت های جذب آگهی، شما با استفاده از لینک تبلیغاتی خود اقدام به جذب آگهی دهندگان کرده و به ازای هر آگهی که جذب می کنید، آگهی دهنده بابت آن به سایت مسبی مبلغی می پردازد و شما 40% از مبلغ پرداختی را به عنوان پورسانت دریافت خواهید کرد. این درصد پورسانت بالاترین درصدی است که در همه سایت ها بابت جذب آگهی پرداخت می شود و این مطلب را هم اضافه کنم که کمتر سیستم تبلیغاتی حاضر می شود شریک تبلیغاتی بگیرد و پورسانت بدهد. بنابراین با عضویت در سیستم مسبی شما عملا به عنوان یک شریک تبلیغاتی و جذب آگهی شروع بکار خواهید کرد که سهم شما 60 به 40 خواهد بود یعنی 60 درصد سیستم مسبی و 40 درصد سهم شما!! شما 40 درصد از درآمد جذب آگهی را مالک و صاحب هستید بدون آنکه زحمت زیاد و وقت زیادی صرف کنید همچنین بدون یک ریال هزینه ایجاد و سایت و نگهداری و مسائل دیگر عملا با لینکی که پس از عضویت به شما اختصاص می یابد در اصل صاحب یک سیستم جذب آگهی قوی به صورت رایگان خواهید بود.


داستان همینجا تمام نمی شود بلکه شما پس از عضویت می توانید با عضویت در این سیستم از چندین فرصت کسب درآمد دیگر نیز بهره مند شوید که توضیحات و آموزش های لازم را پس از عضویت در سایت مسبی ملاحظه خواهید کرد.


بتابراین این فرصت برای همه فراهم است که به سادگی در منزل و هر جا که باشند از هر جای کشور با عضویت و شروع بکار به عنوان همکاری در جذب آگهی تبلیغاتی به درآمد سرشاری برسند. برای اینکه از قیمت آگهی ها اطلاع یابید و بدانید چقدر می توانید صاحب درآمد شوید پس از عضویت در سایت مسبی از پنل بازاریابی وارد بخش آگهی های من شوید و تعرفه های درج آگهی را ببینید و بر اساس پورسانت 40 درصد سهم تان محاسبه کنید و ببینید چقدر می توانید پول در بیاورید.
امروزه همه کسب و کارهای بزرگ و کوچک با حضور حجم حدودا 40 میلیون نفری کاربران اینترنت در کشور تلاش می کنند سهمی در بازاریابی اینترنتی داشته باشند. بنابراین کسب درآمد از راه جذب آگهی یک درآمد پایدار و پرسود است. بدون فوت وقت و شک و دو دلی عضو شوید و درآمدتان را شروع کنید.


برای ثبت نام در بخش بازاریابی کلیک کنید.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: کسب درآمد از جذب آگهی
دلار: 59,105تومانبیت کوین: 64,537 دلار
591050
fa