آموزش کسب درآمد در سایت مسبی بدون نیاز به سرمایه، سایت، وبلاگ و کانال و ...

نویسنده: ولی اله
1399/06/09   14:01
با این آموزش بسیار مفید، کسانی مثل خانم های خانه دار و دانش آموزان و دانشجویان و خلاصه هر کسی که گوشی یا کامپیوتر و اینترنت دارد با انتشار لینک های متنوع صدها کالا و محصول با روشی موثر به درآمد خواهند رسید.
آموزش کسب درآمد در سایت مسبی بدون نیاز به سرمایه، سایت، وبلاگ و کانال و ...

آموزش روشی بسیار آسان و راحت برای کسب درآمد از اینترنت بدون نیاز به سایت، وبلاگ، کانال های تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و سرمایه:

این روش برای همه کسانی که به نحوی با اینترنت سر و کار دارند حتی خانم های خانه دار، دانش آموزان، دانشجویان، کارمندان و هر کسی که به دنبال شغل دوم هست فرصتی عالی است. فقط کافی است این آموزش را یکبار تست کنید.

در این شیوه آسان، شما تمام سایت ها و وبلاگ های اینترنت را تبدیل به ویترین فروش خودتان تبدیل می کنید، بدون آنکه یک ریال هزینه کرده یا به خودتان زحمت ساخت سایت و یا وبلاگی را داده باشید. نیازی نیست کانال تلگرام بسازید و منتظر عضو گیری بمانید. نیازی نیست اینستاگرام پیج بسازید و منتظر فالور باشید یا در واتساپ و غیره به دنبال عضو یا نفر بگردید. بلکه از همین لحظه پس از مطالعه این مقاله، بازاریابی و فروش تان را شروع کنید چون همه چیز و همه بسترها و زمینه ها برای شما مهیا شده است. فقط خلاقیت و زیرکی نیاز هست که آنرا ما به شما می گوئیم.(زکات العلم نشره).

روش کار بسیار آسان هست و مراحل زیر را دنیال کنید:

1- ابتدا در سایت مسبی عضو شوید(برای عضویت کلیک کنید)

2- پس از نهایی شدن ثبت نام با نام کاربری و پسوردی که در هنگام ثبت نام عضو شده اید وارد شوید.پس از ورود وارد پنل کاربری خود می شوید که صفحه آن بشکل زیر است.روی کلمه بازاریابی کلیک کنید که جدولی که عناوین لینک های بازاریابی و کدهای اختصاصی و.... را به شکل زیر دارد ظاهر می شود.

3- روی لینک های بازاریابی کلیک کنید و صفحه ای بشکل زیر وارد می شوید:


3- هرکدام از محصولات را که دوست دارید مدنظر قرار دهید و روی کلمه (مشاهده که با شماره قرمز رنگ 1) مشخص شده کلیک کنید لینک محصول به شکل کادر ظاهر می شود. سپس قسمت کپی(رنگ قرمز عدد 2) را کلیک کنید لینک کپی می شود.

4- حالا لینکی که کپی کرده اید را هر جای اینترنت و به هر روشی که دوست دارید منتشر کنید. اگر سایت یا وبلاگ ندارید مهم نیست چون اصل ماجرا همین جا است. مثلا به سیستم وبلاگدهی بلاگ اسکای بروید در همان صفحه اول فهرست مطالب منتشر شده در سیستم بلاگ اسکای را مشاهده می کنید. ادامه هر مطلب و پست را کلیک کنید و به قسمت نظر دهی بروید و پس از پر کردن مشخصات مورد نیاز که در چند ثانیه هم زمان نمی برد به جای آدرس سایت یا وبلاگ تان در بخض نظر دهی، آدرسی که در بالا کپی کرده اید را قرار دهید و در اعلام نظر مثلا بنویسید( وبلاگ خوبی دارید به آدرس ما هم سری بزنید ممنون می شوم)

بدین ترتیب بدون نیاز به داشتن سایت یا وبلاگ می توانید لینک های مختص بازاریابی خود را تا بی نهایت در سایت ها و وبلاگ ها از بخش نظر دهی منتشر کنید و مطمئن باشید که به مرور زمان نه چندان طولانی صاحب درآمد خواهید شد زیرا:

چنانچه کاربر وارد لینک مختص شما بشود هر زمان که بعد وارد سایت مسبی بشود و خرید انجام دهد زیر مجموعه شما بوده و پورسانت خواهید گرفت.

نکته ای مهم: بعضی از سایت ها و وبلاگ ها ممکن است از پذیرش لینک های تبلیغاتی خودداری کنند برای رفع این مشکل بهتر است با استفاده از سایت های کوتاه کننده لینک، لینک اختصاصی بازاریابی خود را کوتاه کرده و در بخش های نظر دهی منتشر کلید بدون آنکه مشکلی بابت عدم پذیرش لینک تبلیغاتی شما پیش بیاید.


نتیجه گیری نهایی

بستر اینترنت مثل یک زمین بایر است که هر طور بخواهید می توانید روی آن کار کنید و متوجه شده اید بدون داشتن سایت یا وبلاگ و یا کانال تلگرام، پیج اینستاگرام و واتساپ و دیگر سایت ها و شبکه های مجازی به بازاریابی بپردازید. حالا اگر هر کدام از شبکه های فوق را داشته باشید که فرصت بیشتر و بیشتری برای کسب درآمد بدون سرمایه خواهید داشت. بنابراین با یک کلیک ساده و عضو شدن در سایت مسبی و روش ساده ای که به شما گفتیم وقت های آزاد خود را به فرصت درآمد زایی تبدیل کنید و این کار برای همه در هر ساعتی مقدور است. اگر سوالی و یا راهنمایی نیاز شد از قسمت چت با نویسنده سوال تان را مطرح کنید.

اگر مطلب ما را مفید یافته اید با لایک تایید بفرمائید. موفق باشید.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (2)
ترتیب
نعیمه فلاحتیان کد: 46879

سلام از چه طریق پول برای ما واریز می‌شود؟

پاسخ
1401/07/17
ans_result_46879
عبدالله تیرانداز کد: 38538

سلام برای کسب کار اینترنتی چه کاری باید انجام دهیم

پاسخ
1400/01/04
ans_result_38538
کلمات کلیدی: کسب درآمد در سایت مسبی
دلار: 57,801تومانبیت کوین: 68,222 دلار
578010
fa