روش کسب درآمد از تولید محتوا یا نوشتن مطلب در مسبی

نویسنده: ولی اله
1398/08/23   07:29
ازآنجائی که دوستان زیادی در خصوص نحوه کسب درآمد از نوشتن مطلب در سایت مسبی سوال دارند با خواندن این مطلب براحتی برای نوشتن اقدام نمایند تا به درآمد برسند. آموزش همراه با تصویر همراه است.
روش کسب درآمد از تولید محتوا یا نوشتن مطلب در مسبی

کسب درآمد از نوشتن مطلب در سایت مسبی

در سایت مسبی فرصت هایی برای کسب درآمد کاربران و اعضای سایت فراهم شده است.

کسب درآمد از همکاری درفروش

کسب درآمد از جذب آگهی های تبلیغاتی

کسب درآمد از ثبت سایت

کسب درآمد از نوشتن مطلب


ما در این مطلب به روش کسب درآمد از نوشتن مطلب در سایت مسبی می پردازیم و روش کسب درآمد را از راه نوشتن گام به گام توضیح می دهیم.


گام اول: عضویت در مسبی. برای ثبت نام کلیک کنید


گام دوم: ورود به پنل کاربری با کاربری و پسورد زمان ثبت نام و کلیک روی اسم خودتان و سپس کلیک روی منوی مقالات من و کلیک روی نوشتن مقاله جدید و در ادامه انتخاب موضوع برای نوشتن و کسب درآمد است. موضوع می تواند درباره فناوری اطلاعات و اختراعات، ترجمه موضوعات علمی و آموزش،ک سب وکار و کارآفرینی، راهنمای مسبی مثل همین مطلب و موارد دیگر. ضمنا در هنگام نوشتن در بخش انتخاب و دسته بندی ندشتن مقاله، دسته های مطالب درهنگام درج مقاله بشما کمک بیشتزی می کند.

گام سوم: پس از انتخاب موضوع مرتبط با محتوی مورد نیاز مسبی،متن مطلب را بشکل ساختار یک مقاله که بطور خلاصه شامل مقدمه ومتن اصلی و نتیجه گیری باشد درصفحه نوت پت nodpatبنویسید و سپس آنرا دربخش درج مقاله سایت مسبی کپی پیست نمائید.سعی کنید متن را با قلم خودتات بنویسید و متن بیشتر از 300 کلمه باشد.

گام چهارم: درج تصویر و عکس مناسب با موضوع است که اندازه عکس باید ارتفاعش 600 و طولش 1000پیکسل در فرمت قابل قبول مسبی باشد.

حالا می پرسید تصویر از کجا پیدا کنیم؟ کافیست بانوشتن بخشی ازموضوع و جستجو در گوگل برای تصویر image را درجستجوی گوگل کلیک و تصویر مناسب را پیدا کنید مثل این سایت http://www.resizeimage.net برای اندازه سازی تصویر باندازه 600× 10000 پیکسل می توانید از سایت های اندازه ساز آنلاین تصویر استفاده کنید. اگر در جستحوی گوگل بنویسید سایت ساخت تصویر اندازه دلخواه ، چندین سایت در دسترس خواهید داشت. با آپلود تصویر انتخاب شده و تعیین اندازه تصویر را مناسب با سایت مسبی آپلود و در بخش درج تصویر در بدنه بخش درج مطلب آپلود کنید.

پس از آپلود دکمه ثبت را کلیک کنید تا مقاله درج شود. پس از یک دو روز با بررسی مدیریت سایت مسبی و تایید مطلب، بلافاصله مبلغ بسته به نوع مقاله که شامل درجه یک یا درجه دو یا درجه باشد بحساب کاربری پنل شما واریز می شود. جالب است بدانید حداقل برداشت 5000 تومان است که در کوتاهترین زمان با درخواست برداشت بحساب شما واریز میشود.امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (1)
ترتیب
سیدعلیرضا میردوستی کد: 45434

مقاله خوبی بود
از نرم افزار های مثل متن نگار و فوتوجی هم میتوانید برای ساختن تصویر شاخص استفاده(دوستانی که با موبایل کار میکنند)
فقط اینکه حداقل برداشت ۲۰تومنه

پاسخ
1401/01/11
ans_result_45434
دلار: 64,700تومانبیت کوین: 66,763 دلار
647000
fa