کسب درآمد در ایران با مســبی

نویسنده: محمد رسول
1399/11/16   13:02
یکی از برترین و راحت ترین سایت ها برای کسب درآمد از اینترنت، سایت مسبی است که در آن، راهای مختلفی از جمله فروش محصول، مقاله نویسی و تبلیغات برای درآمد زایی وجود دارد. شما میتوانید به سرعت کسب درآمد کنید با روش هایی که در ادامه می‌خوانید ...
کسب درآمد در ایران با مســبی

چرا مَسبی

کسب درآمد از مَسبی هم سریع است و هم بسیار راحت یعنی دانش خاصی نمی خواهد. و برای همین کسب درآمد از مسبی برای شما مناسب است. همچنین میتوانید راه صد ساله را در یک شب بروید.


راهای موجود برای درآمد زایی در مســـبی


1_ مقاله نویسی

بهترین و سریعترین روش درآمد زایی، نوشتن مقاله است. بستگی به کیفیت آن دارد که از بین 5000 تا 15000 تومان به موجودی شما افزایش می یابد. کیفیت هم شامل دست نویس بودن، عکس با کیفیت، مقاله روان، راحت ترجمه شدن آن و.... می شود.


2_ فروش فایل و محصول

یکی دیگر از راهایی که می توان درآمد زایی کرد این است که فایل و محصولات خود را به فروش برسانید. یعنی اینکه در فروشگاه مسبی آن را ثبت کرده و افراد آن را با قیمتی که تعیین کردید از شما میخرند. همچنین میتوانید فایل و پکیج های آموزشی هم بگذارید تا افراد از شما بخرند.


3_ تبلیغات

یکی دیگر از راهایی که برای کسب درآمد در سایت مسبی موجود است این است که شما تبلیغ کنید. در هر جایی مانند فضای مجازی ( اینستاگرام ، تلگرام ، واتساپ و... ) میتوانید لینک اختصاصی خود را تبلیغ کنید و هر کس که با لینک شما وارد شود، به شما مبلغی اهدا می شود.


4_ مقاله ای پر طرفدار ، درآمدی بیشتر

اگر شما به مقاله نویسی علاقه دارید میتوانید، مقاله ای مفید بنویسید و کاربران مسبی آن را لایک کنند و به ازای هر 10 لایک هزار تومان به درآمد شما افزوده می شود. مقاله تان را در سایت های دیگر کپی نکنید، چون تایید نمی شود.


5_ همکاری در فروش

همانند بسیاری از سایت ها همکاری در فروش درآمد خاص خود را دارد. یعنی اینکه برای محصول کسی مشتری بیابید و بدلیل این کار پورسانتی تقدیم شما میشود.


نتیجه گیری

مسبی یک سایت لاکچری و منظم است که بیش از یک دهه سابقه دارد. میتوانید از آنجا به آسانی هر چه تمام تر درآمد زایی کنید آن هم به شیوه های مختلف.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (1)
ترتیب
محمد کد: 37521

آیا آموزش بورس قرار بدهم در سایت مسبی هم قبول است.

پاسخ
1399/12/26
ans_result_37521
کلمات کلیدی: کسب درآمد در ایران
دلار: 59,203تومانبیت کوین: 64,487 دلار
592030
fa