ابزار هایی که برای کسب و کار نیاز داریم

1400/11/02   10:57
در این مقاله قصد داریم که در مورد ابزارهایی که برای شروع یک کسب و کار حرفه ای نیاز دارید صحبت کنیم. خیلی از کسب و کارها به دلیل نداشتن اطلاعات و ابزار های مناسب و استفاده نادرست از ابزار ها، کسب و کارشان ضعیف و یا حتی از بین می روند و تیم ما میخواهد این مشکل را حل کند.
ابزار هایی که برای کسب و کار نیاز داریم

در این مقاله قصد داریم که در مورد ابزار هایی که برای شروع یک کسب و کار حرفه ای نیاز دارید صحبت کنیم. خیلی از کسب و کار ها به دلیل نداشتن اطلاعات و ابزار های مناسب و استفاده نادرست از ابزار ها کسب و کارشان ضعیف و یا حتی از بین میروند. حالا تیم ما امروز میخواهد با این مقاله به شما آموزش بدهد که برای شروع یک کسب و کار موفق و حرفه ای به چه چیزهایی نیاز دارید. پس فقط و فقط پنج دقیقه از وقتت را بزار این مقاله رو تا آخر مطالعه کن.

مهم ترین ابزار هایی که برای شروع یک کسب و کار نیاز داری :


ایده


سرمایه


تیم


زمان


پلنبا داشتن این پنج تا و استفاده درست از هر کدوم شما میتوانید یک کسب و کار حرفه ای را شروع کنید پس برای استفاده درست از ابزارها تا انتهای مقاله همراهم باش.ایده:


ایده یکی از مهمترین ابزار هاست که برای شروع کسب و کار شما به اون نیاز دارید.

مثلا شما گفت گوی دو آدم که یکی صاحب ایده و دیگری سرمایه دار را ببینید معمولا صاحب ایده میگوید که ایده تمام داشته های آنهاست و سرمایه کوچکترین بخش آن است.

اما سرمایه دار معتقد است که ایده یک چیزی هست که همه جا ریخته و با پول میتوان به آن رسید و صاحبان ایده را مسخره میکنند که آن ها خیال پرداز هستند و در رویا زندگی میکند.

اما اینجوری نیست چرا؟ به خاطر اینکه هرکدوم از اینها در جای خودش خیلی مهم هستند سرمایه در جای خودش و ایده هم درجای خودش

حالا برای پیدا کردن ایده درست و مناسب باید در جمع میان مردم باشید تا بتوانید ایده خوب و درستی رو پیدا کنید.


قطعا الان میگویید چه کاریه که در جمع مردم برویم در صورتی که با کمی فکر کردن میتوانم ایده های خودم را بسازم ولی فراموش نکنید بهترین و درست ترین ایده ها رو در جمع مردمی میتوان پیدا کرد .تیم:


برای شروع کسب و کار شما نیاز به یک تیم که مناسب کسب و کارتان باشد نیاز دارید زیرا داشتن یک تیم هماهنگ و مناسب باعث پیشرفت کسب و کارتان خواهد شد.

شما باید برای انتخاب درست یک تیم نباید با استفاده از احساسات و عواطف خود تصمیم بگیرید بلکه باید با تخصص کاری و تجربه کاری اعضای تیم را مشخص کنید اگر اینگونه نباشد کسب و کارتان دچار مشکل جدی خواهد شد .

پس اعضای تیم را با استفاده از تخصص کاری و تجربه اش انتخاب کنید.سرمایه:


برای راه اندازی کسب و کار شما نیاز به سرمایه دارید و بدون داشتن سرمایه نمیتوانید کسب و کارتان را شروع کنید و شما باید با توجه به انتخاب کسب و کارتان سرمایه مورد نیاز را پیش بینی کرده و بعد از آن حداقل 20 درصد بیشتر سرمایه را فراهم کنید زیرا ممکن است اتفاقات ناگواری صورت بگیرد و شما نیاز به سرمایه بیشتر خواهید داشت.زمان:


معمولا در کسب و کار ها افراد توجه خاصی به زمان نمی کنند و برایشان مهم نیست بلکه اگر یک کسب و کاری را در زمان نامناسب انجام دهید شکست میخورید و شما باید هر کاری را در زمان خودش انجام دهید

و مطلب بعدی اینکه اگر شما حتی ایده و تیم را در زمان نامناسب انتخاب کنید باز هم کسب و کارتان دچار مشکل میشود و اگر ایده و یک تیم متخصص در زمان مناسب انتخاب کنید کسب و کارتان موفق خواهد بود و باعث پیشرفت میشود .پلن:


نقشه یا همان پلن در واقع نقشه راه شماست و اهداف و برنامه ریزی را برای دسترسی به اهدافتان مشخص میکند در نقشه وظایف هر کس و بودجه و زمان بندی مشخص میگردد.

پس قبل از شروع کار یک پلن داشته باشد.امیدوارم که این مقاله به شما برای راه اندازی کسب و کار کمک کرده باشه .


ابزار هایی که برای کسب و کار نیاز داریم
امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (1)
ترتیب
حمید عسگری کد: 45314

خیلی خوب بود و به دردم خورد واقعا ممنونم

پاسخ
1400/11/07
ans_result_45314
دلار: 57,331تومانبیت کوین: 68,457 دلار
573310
fa