درآمدزایی به دلار و دیجیتال ماركتینگ با آموزش زبان انگلیسی

نویسنده: ترجمه برتر
1398/10/17   18:48
درآمدزایی به دلار و دیجیتال ماركتینگ با آموزش زبان انگلیسی چندان هم جدید نیست. انگلیسی یک زبان جهانی است و کشورهایی که انگلیسی صحبت نمی کنند برای آموزش بچه ها به مربیان انگلیسی نیاز دارند.
درآمدزایی به دلار و دیجیتال ماركتینگ با آموزش زبان انگلیسی

درآمدزایی به دلار و دیجیتال ماركتینگ با آموزش زبان انگلیسی چندان هم جدید نیست. انگلیسی یک زبان جهانی است و کشورهایی که انگلیسی صحبت نمی کنند برای آموزش بچه ها به مربیان انگلیسی نیاز دارند. اینترنت آموزش زبان انگلیسی را بسیار آسان کرده که هم برای آموزگاران و هم برای دانشجویان مفید است.

بهترین بخش این است که شما نیازی به دانستن زبان دیگری ندارید. اکثر شرکت ها فقط به انگلیسی زبانان بومی احتیاج دارند یا شما باید به زبان انگلیسی مسلط باشید. اکثر شرکت ها بین 15 تا 25 دلار در هر ساعت نرخ پرداخت می کنند. گرچه بستگی به شرکتی دارد که با آن کار می کنید. اما می توان با آموزش انگلیسی به دانشجویان کشورهای غیر انگلیسی زبان درآمد کسب کرد.نحوه كسب درآمد از آموزش زبان و درآمدزایی به دلار و دیجیتال ماركتینگ

اگر شما مربی زبان انگلیسی هستید، بسیاری از سایت های آنلاین وجود دارد که مربیان انگلیسی زبان را استخدام می کنند. برخی از آنها می خواهند شما تجربه تدریس و آموزش داشته باشید و هر ساعت بین 15 تا 25 دلار در هر ساعت هزینه می پردازند.انجام كارهای لازم برای درآمدزایی به دلار و دیجیتال ماركتینگ با آموزش زبان انگلیسی

اگر می خواهید به صورت آنلاین انگلیسی آموزش دهید ، می توانید اینجا را بررسی کنید. اکثر شرکت های آموزش زبان انگلیسی برای داشتن مجوز TEFL به شما نیاز دارند. TEFL به معنی آموزش انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی است. داشتن گواهینامه TEFL به برنامه شما کمک می کند تا در این امر از بی نظیر باشید. بخش آموزش در حال رشد است و با افزایش استفاده از اینترنت ، مردم کشورهای غیر انگلیسی زبان در حال یادگیری زبان انگلیسی به صورت آنلاین هستند.مزایای آموزش زبان انگلیسی و درآمدزایی به دلار و دیجیتال ماركتینگ

· امكان تنظیم ساعت آموزش هم برای مربی و هم برای زبان آموز

· امكان آموزش از راه دور حتی به هنگام مسافرت

· امكان دریافت حق التدریس به دلار آمریكا

حداقل ساعت كاری و درآمدزایی به دلار و دیجیتال ماركتینگ

ضمن تدریس آنلاین ، می توانید زمان و برنامه خود را انتخاب کنید اما برخی از شرکت ها از شما درخواست می کنند که حداقل یك روز در هفته کار کنید. همچنین ، آنها باید با شما قراردادی ببندند. به عنوان مثال ، شما باید حداقل 6 ساعت با شركت QKIDS کار کنید. به همین ترتیب ، سایر شرکت ها نیز حداقل مشخصات حداقل زمان را دارند.توانایی كسب درآمد و درآمدزایی به دلار و دیجیتال ماركتینگ

این واقعاً به تجربه شما و شرکتی که با آن کار می کنید بستگی دارد. اگر کلیه گواهینامه ها را داشته باشید و در تدریس تجربیاتی داشته باشید ، می توانید درآمد بیشتری داشته باشید. افراد مبتدی معمولاً (10 تا 15 دلار در ساعت) درآمد دارند. با داشتن همه گواهینامه ها و تجربه ها ، می توانید درآمد بیش تری داشته باشید. هر چقدر كه عملكرد بهتری داشته باشید به همان اندازه درآمد شما هم بهتر خواهد بود. شما همچنین باید مالیات بر درآمد خود بپردازید.انواع تجهیزات مورد نیاز برای آموزش آنلاین انگلیسی و درآمدزایی به دلار و دیجیتال ماركتینگ

· كامپیوتر و خط تلفن

· اینترنت سرعت بالا

· میكروفون و هدست

· وب كم

· حساب كاربری Skypeشركت های استخدام كننده مربیان آموزش زبان انگلیسی و درآمدزایی به دلار و دیجیتال ماركتینگ

1. VIPKID و درآمدزایی به دلار و دیجیتال ماركتینگ

یک سایت تدریس آنلاین است که به مربیان زبان انگلیسی نیاز دارد. برنامه درسی آنها براساس استانداردهای اصلی دولت مشترک ایالات متحده است. مبلغ زمانی را که قرار داده اید و کلاسهایی که می گیرید دریافت می کنید. اگر به طور مداوم کار کنید ، می توانید در حدود 2000 دلار در ماه درآمد کسب کنید.

الزامات

بسیار سخت گیر هستند و فقط مربیانی كه لهجه آمریكایی داشته باشند را استخدام می كنند. حتی اگر شهروند آمریكایی باشید و لهجه انگلیسی و استرالیایی داشته باشید بازهم شما را استخدام نمی كنند و اگر این چنین شرایطی ندارید هرگز درخواست ندهید.

· شهروند آمریكایی

· لهجه آمریكایی

· مدرك دانشگاهی

· آشنایی به سیستم آموزشی K-12


2. Qkids و درآمدزایی به دلار و دیجیتال ماركتینگ

Qkids برای زبان آموزان جوان انگلیسی چینی است. در اینجا انگلیسی را به بچه های جوان (5-12 سال) از چین آموزش می دهید. می توانید از ایالات متحده یا کانادا تدریس کنید. برای تبدیل شدن به یک مربی QKids ، شما باید یک انگلیسی زبان بومی باشید. Qkids نرخ پایه 8 دلار در هر درس را پرداخت می کند. و درس 30 دقیقه طول می کشد. همچنین برای تکمیل درس و یک دلار برای عملکرد خود می توانید یک دلار جایزه دریافت کنید. برای داشتن یک عملکرد خوب ، باید چهره ای خندان و خنده دار داشته باشید تا بچه ها سرگرم شوند.

الزامات و درآمدزایی به دلار و دیجیتال ماركتینگ

· تسلط نیتیو به زبان انگلیسی

· مدرك زبان انگلیسی

· حداقل 6 ساعت تدریس

· گواهی TEFL

· تجربه تدریس قبلی3. Cambly و درآمدزایی به دلار و دیجیتال ماركتینگ

اگر دوست دارید با مردم تعامل برقرار کنید و درآمد کسب کنید ، این مکان برای شما مناسب است. در هر ساعت حدود 10 دلار دریافت می کنید. شما می توانید از هر نقطه دنیا کار کنید. و می توانید برنامه خود را تنظیم کنید. این مورد کمی متفاوت از سایر شرکت های آموزش آنلاین انگلیسی است زیرا در اینجا دانشجویان از سراسر جهان ثبت نام می کنند و با معلمان چت تصویری مکالمه ای را با مدرسین ارائه می دهند که مهارت های صحبت کردن در زبان انگلیسی خود را برای تست کردن انجام دهند.

الزامات و درآمدزایی به دلار و دیجیتال ماركتینگ

· انگلیسی زبان نیتیو

· كامپیوتر، هدفون و میكروفون

· اینترنت پرسرعت

· توانایی برقراری ارتباط

پس از استفاده اولیه با Cambly ، آنها رایانه شما را آزمایش می کنند تا بررسی کند رایانه شما می تواند فیلم ها را پخش کند یا خیر. سیستم پرداخت آنها کمی متفاوت از سایر شرکت ها است زیرا در هر دقیقه 17/0 دلار پرداخت می کنند. علاوه بر این ، آنها از طریق پی پال به مبلغ دلار پرداخت می شوند و اگر مبلغ دریافتی شما به 20 دلار رسیده باشد، هر هفته حقوق خود را دریافت خواهید كرد.4. Palfish و درآمدزایی به دلار و دیجیتال ماركتینگ

Palfish یک برنامه تلفن همراه است که زبان آموزان انگلیسی را از Chila به مربیان سراسر دنیا متصل می کند. دو بخش تدریس در مورد Palfish وجود دارد - بحث آزاد ، که در آن شما با بزرگسالان همکاری خواهید کرد تا مهارت های مکالمه در آنجا بهبود یابد و دوره رسمی بچه ها که در آن شما انگلیسی را به بچه های جوان آموزش می دهید. Palfish شما را ملزم به داشتن گواهی تدریس مانند گواهی مدارک تحصیلی TESOL ، TEFL یا معلم می کند. آنها برای یک درس 25 دقیقه ای حدود 8-9 دلار پرداخت می کنند.


5. Samespeak و درآمدزایی به دلار و دیجیتال ماركتینگ

برای شروع آموزش انگلیسی با Samespeak ، شما باید یک انگلیسی زبان بومی و حداقل 16 سال سن داشته باشید. آنها برای کلاس 30 دقیقه 10 دلار پرداخت می کنند. پس از ثبت نام ، طبق درخواست دانشجویان ، تأیید انجام می دهند. اگر معلمان مازاد داشته باشند ، برای تأیید وقت می گیرند. آنها شما را مربی شخصی می نامند، زیرا این مکمل انگلیسی است که دانش آموزان در مدرسه در حال یادگیری هستند.

الزامات و درآمدزایی به دلار و دیجیتال ماركتینگ

· مربی زبان نیتیو

· مكالمه خوب

· اینترنت و كامپیوتر6. SayABC و درآمدزایی به دلار و دیجیتال ماركتینگ

SayABC یکی دیگر از شرکت های آموزش زبان انگلیسی مستقر در چین است و نرخ خوبی را می پردازد. نرخ پرداخت آنها برای یک درس 40 دقیقه ای 19دلار است. آنها نرم افزار خود را ارائه می دهند که برای شروع کار باید اپلیكیشن را دانلود كنید.7. SkimaTalk و درآمدزایی به دلار و دیجیتال ماركتینگ

شرکتی است که مربیان انگلیسی را برای آموزش زبان انگلیسی در بسیاری از نقاط جهان استخدام می کند. پس از ثبت نام در آنجا و تأیید ، دانشجویان می توانند نمایه شما را ببینند. برای تدریس در Skimatalk می توانید از درسهایی که توسط آنها تهیه شده استفاده کنید یا می توانید دروس خود را تهیه کنید و با هر دو روش کار کنید.

دانش آموز پس از هر درس ، نه تنها به دلیل مهارت های تدریس بلکه از دقت آن و همچنین قابلیت اطمینان ، به شما امتیاز می دهد. آنها یک بار در ماه از طریق پی پال پرداخت می کنند. شما می توانید نرخ های خود را تعیین کنید زیرا شرکت 20٪ از پرداخت شما را به عنوان كمیسیون نزد خود نگه می دارد.

الزامات و درآمدزایی به دلار و دیجیتال ماركتینگ

· سن 18 سال تمام

· ساكن استرالیا ، انگلستان ، ایالات متحده ، ایرلند ، نیوزلند8. Magicears و درآمدزایی به دلار و دیجیتال ماركتینگ

Magicears سکویی است که کودکان چینی را با معلمان ESL مرتبط می کند. برای شروع تدریس با Magicears ، شما باید یک زبان مادری آمریکا یا کانادا باشید. آنها همچنین شما را مجبور به داشتن مدرک تحصیلات تکمیلی می کنند. بهترین بخش این است که آنها آموزش معلمان جدید ESL خود را ارائه می دهند. پرداخت نیز خوب است و حدوداً 22 تا 26 دلار در ساعت است. روند درخواست آنها مشابه VIPKID است. دارای یک کلاس کلاس 1-4 است و هر کلاس 25 دقیقه طول می كشد.

الزامات و درآمدزایی به دلار و دیجیتال ماركتینگ

· مربی زبان آمریكایی و كانادایی

· در حال تحصیل تحصیلات تكمیلی9. گروه iTutor و درآمدزایی به دلار و دیجیتال ماركتینگ

گروه iTutor مربیان انگلیسی بومی را برای آموزش بچه ها و بزرگسالان تایوانی استخدام می کند. این یک گروه آموزشی مستقر در شانگهای است که به دلیل تدریس شخصی شناخته شده است و یک گروه شناخته شده جهانی است. آنها حدود 18 تا 24 دلار در هر ساعت پرداخت می کنند که بسیار خوب است. شما باید بتوانید حداقل 10 ساعت در هفته تدریس کنید. از این 10 ساعت 4 ساعت باید آخر هفته ها باشد.

الزامات و درآمدزایی به دلار و دیجیتال ماركتینگ

· انگلیسی زبانان بومی با مدرک تحصیلات تکمیلی

· گواهی نامه TESOL یا گواهی معادل آننتیجه گیری

درآمدزایی به دلار و دیجیتال ماركتینگ با آموزش زبان انگلیسی یك روش شناخته شده برای كسب درآمد به دلار است و مربیان آموزش زبان انگلیسی می توانند از هر كجای دنیا، زبان انگلیسی را آموزش داده و درآمد دلاری خود را داشته باشند.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (1)
ترتیب
وحیده یاورنیا کد: 48370

چطور میتوانم در این سایت ها ثبت نام کنم و در آمد دلاری اقدام کنم؟

پاسخ
1402/06/12
ans_result_48370
کلمات کلیدی: درآمدزایی به دلار و دیجیتال ماركتینگ
دلار: 59,139تومانبیت کوین: 67,226 دلار
591390
fa