با جستجو در سایت مسبی مشتری کسب و کارتان را پیدا کنید

نویسنده: ولی اله
1398/09/11   11:25
بسیاری از تولید کنندگان و فروشندگان کالا و خدمات همواره یکی از دغدغه های اصلی شان موضوع بازاریابی و مشتری یابی است. از بسیاری این جمله را بارها شنیده ایم که «کار ما خریدارش کم است». آیا واقعا چنین است؟ با جد قاطع باید گفت خیر!
با جستجو در سایت مسبی مشتری کسب و کارتان را پیدا کنید

برای هر کالا و محصول یا خدمت همواره خریدار بالقوه ای وجود دارد. مشکل اینجاست که خریدار خبر از محصول و خدمت تولید شده ندارد.

لابد می پرسید چگونه هر چه تبلیغات می کنم زیاد مشتری ندارم. بعنوان مثال اگر مغازه شما در داخل یک کوچه هم باشد اما بتوانید اطلاع رسانی درست و سریع و بی واسطه انجام بدهید قطعا خیلی از مشتری ها بسراغ شما خواهند آمد فقط کافیست سر زبون ها بیفتید. مهم نیست مکان فروش کجاست. امروزه سیستم ها و امکانات تبلیغاتی زیادی وجود دارد شامل: تراکت، بنر، تلگرام، ایمیل، سایت های تبلیغ آگهی، روزنامه ها و آگهی های چاپی سطح شهر و.... هر کدام از این شیوه مزیت ها و محدودیت های خاص خودشان را دارد.

روشی که در این مطلب معرفی می شود پیدا کردن مشتری با جستجوی تبلیغات و آگهی های دیگران در بخش تبلیغات سیستم ها است.

این روش یک روش ابتکاری است که هر کسی می تواند بکار بگیرد. مثلا شما فروشنده مواد اولیه مصنوعات چرم هستید و میخواهید سریع مشتری برای چرم و یا ابزار آلاتی که برای تولید چرم استفاده می کنند پیدا کنید برای این منظور در یک سیستم توسعه کسب و کار که در آن فروشندگان، بازاریابان، تولید کننده گان حضور دارند عضو شوید. و پس از جستجو در آگهی ها و محصولات و خدمات تبلیغ شده متوجه می شوید چند تولید کننده مصنوعات چرمی هم در این سیستم حضور دارند و این یعنی یک فرصت بی نظیر. چرا؟ چون می توانید بلافاصله با تبلیغ و عرضه مواد اولیه و ابزارآلات تولید مصنوعات چرمی، نظر و کنجکاوی تولید کننده چرم به تبلیغ شما جلب شده و بسرعت با شما ارتباط برقرار می شود. بنابراین سایتی مثل مسبی یک سیستم عالی برای توسعه کسب و کار شما از هر نوعی که باشد خواهد بود. لذا عضو مسبی شوید و شاهد گسترش مخاطبان خاص کسب کارتان باشید.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: جستجو در سایت مسبی
دلار: 58,450تومانبیت کوین: 60,479 دلار
584500
fa