نحوه تمیز کردن صفحه لمسی

1400/06/24   13:21
برای پاک کردن صفحه گوشی باید از پارچه ای استفاده کنید که باعث خراشیدن و یا خوردگی و از بین رفتن پوشش محافظ روی صفحه نشود. میکروفایبر آنقدر نرم است که صفحه را خراش نمی دهد، بنابراین از آن به جای انواع پارچه های دیگر استفاده کنید.
نحوه تمیز کردن صفحه لمسی

نحوه تمیز کردن صفحه لمسی: تنها چیزی که نیاز دارید یک پاک کننده ساده است

لکه هایی در سراسر صفحه لمسی دستگاه شما وجود دارد؟ شاید رد اثر انگشت و یا آلودگی و لکه های محیطی تمام سطح گوشی شما را گرفته و تمیز کردن منظم تلفن همراه ، رایانه لوحی ، صفحه لمسی پخش کننده MP3 یا هر دستگاه صفحه لمسی دیگر برای نگهداری و طول عمر آن ضروری است. بیاموزید که چگونه این لکه ها را به راحتی پاک کنید و چگونه از انجام کارهایی که صفحه لمسی شما را آلوده و کثیف میکند، اجتناب کنید. چون به طول عمر دستگاه کمک می کند و باید بطریقه صحیح اینکار را انجام دهید که سبب آسیب زدن به گوشی شما نشود.

بعضی از پاک کننده خود باعث آسیب زدن به گوشی میشود و بنابراین باید از یک دستمال مرطوب و نرم که باعث از بین رفتن لکه ها میشود.استفاده کرد. در طول روز بخاطر اینکه مرتب با گوشی کار میکنید ممکن است از مواد غذایی و یا آلوده های محیطی بر سطح گوشی بنشنید که معمولا خیلی از افراد گوشی از لباس خود برای رفع آلودگی و تمیز شدن صفحه گوشی استفاده می کنند. که اینکار باعث صدمه زده به صفحه گوشی میشود.

تمیز کردن با پارچه میکروفیبر

یک پارچه میکروفیبر انتخاب کنید . این پارچه دارای الیاف ظریفی است که ضخامت آن صدبار نازکتر از موی انسان است و این پارچه بدون خیس کردن با آب یا پاک کننده های دیگر میتوانید با آن صفحه دستگاه خود را تمیز کنید و این دستمال برای تمیز کردن صفحه لمسی ایده آل است. برخی از دستگاه ها دارای چنین پارچه ای هستند یا شاید بتوانید از دستمال مخصوص پاک کردن عینک است استفاده کنید .

هزینه چنین پارچه ای متفاوت است. برای پارچه هایی که شرکت ها برای محصولات خود توصیه می کنند ، قیمت آن به دلیل توصیه می تواند بسیار بیشتر باشد. در مورد چنین پارچه ای به اطراف نگاه کنید یا پارچه میکروفیبر ارزان تر اما موثر را جایگزین کنید.

قبل از شروع به تمیز کردن دستگاه ، آن را خاموش کنید. معمولاً وقتی دستگاه خاموش است ببینید کجا باید تمیز شود.

با حالت مدور کشیدن با میکرو فیبر در دایره های کوچک ، یکبار به صفحه نمایش بدهید. با این کار اکثر نواقص ساده برطرف می شود.

فقط در صورت نیاز واقعی ، یک پارچه نخی ، حتی گوشه پیراهن نخی خود را مرطوب کرده و حرکات دایره ای کوچک را تکرار کنید. در واقع ممکن است فقط کافی باشد روی صفحه ها کرده بکشید و از آن رطوبت برای تمیز کردن استفاده کنید.

دستورالعمل های پارچه که استفاده می کنید را بخوانید. برخی از آنها باید قبل از استفاده کمی مرطوب شوند. اگر چنین است ، این مرحله را رد کنید و به جای آن دستورالعمل های استفاده از پارچه را دنبال کنید.

اگر پارچه ای را مرطوب می کنید ، بهتر است از آب مقطر یا پاک کننده ای استفاده کنید که مخصوص تمیز کردن صفحه های لمسی طراحی شده است.

دوباره با پارچه میکروفیبر روی صفحه را تمیز کرده واگررطوبت باقی مانده است ، آن را بگذارید تا خشک شود.

هنگام تمیز کردن صفحه ، فشار زیادی به آن وارد نکنید.

پارچه را در آب گرم و صابون خیس کرده آب گرم باعث شده که فیبرهای موجود در پارچه باز شده و آلودگی های موجود در آن آزاد شوند. سپس به آرامی پارچه را بمالید و به هیچ عنوان سعی نکرده با فشردن بیش از حد، سعی در خارج کردن آب اضافی موجود در پارچه کنید. اجازه بدهید این خشک شدن، توسط هوا صورت بگیرد. اگر عجله دارید، می توانید توسط ضربه زدن، آن را خشک کنید. فراموش نکنید، زمانیکه این پارچه خیس است، نباید سعی در تمیز کردن صفحه لمسی دستگاهتان کنید.

ضدعفونی با ژل الکل

این روش خوب است زیرا ضدعفونی کننده میکروب ها را از بین می برد.

لطفاً از این روش کم استفاده کنید!

یک دستمال کاغذی تمیز بردارید.

کمی ژل به حوله کاغذی بزنید

صفحه را پاک کنید.

از دستمال یکبار مصرف برای تمیز کردن لنز استفاده کنید. اگر یکی از آنها را ندارید ، چند قطره الکل ایزوپروپیل را در یک پارچه میکروفیبر بریزید. صفحه را به آرامی پاک کنید و سپس آن را با یک پارچه تمیز خشک کنید.

پارچه های میکروفایبر به گونه ای طراحی شده اند که در سطوحی مانند شیشه یا پلاستیک ترک یا خط و خش ایجاد نمی کنند.

اگر پارچه میکروفیبر ندارید و با یک پارچه نخی یا گوشه پیراهن این کار را انجام می دهد.

نحوه تمیز کردن صفحه لمسی
امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
دلار: 58,009تومانبیت کوین: 59,943 دلار
580090
fa