مسبی
چگونه در منزل و از طریق سایت مسبی کسب درآمد اینترنتی کنیم؟

چگونه در منزل و از طریق سایت مسبی کسب درآمد اینترنتی کنیم؟

ویرایش: 1395/10/6
نویسنده: مسبي دات كام
چت با صاحب مقاله: مسبي دات كام
از اينکه سايت مسبي را براي کسب درآمد انتخاب کرده ايد از شما تشکر مي کنم.
 
روش کلي بازاريابي و کسب درآمد در مسبي
:
نخست وارد پنل کاربري خود شويد و اگر ثبت نام نکرده ايد ثبت نام را کليک کنيد.
سپس در منوي بالاي سايت، بازاريابي را کليک کنيد.
سپس لينکهاي بازاريابي را کليک کنيد. لينکهاي بازاريابي، مهمترين بخش پنل شماست و شروع درآمد شما از همان جاست. مهمترين کار شما اين است که بتوانيد محصولاتي را از آنجا انتخاب کنيد که هم مشتريهاي زيادي داشته باشند هم پورسانت مناسبي داشته باشند و هم خود شما علاقمند به تبليغ آن محصولات باشيد. توضيحات کاملتري در انتهاي آن صفحه نوشته شده است.
پيشنهاد مي کنم فايل زير را دانلود و مطالعه کنيد:
راهنماي کسب درآمد در مسبي
در آن فايل، روش استفاده از لينکهاي بازاريابي، به زبان ساده و مفصل توضيح داده شده است.

تبليغ لينکهاي بازاريابي
پس از اينکه محصولات مورد نظر خود را در بخش لينکهاي بازاريابي انتخاب کرديد بايد به تبليغ آنها بپردازيد. هر محصول يک لينک منحصر به فرد دارد که نام آن، لينک بازاريابي است. کافي است لينکهاي بازاريابي خود را در سايتها يا وبلاگها يا در شبکه هاي اجتماعي و ... قرار دهيد. هر کسي که روي آن لينکها کليک کند به محض ورود به مسبي، مشخص مي شود که از طرف شما آمده است زيرا نام کاربري شما در آن لينکها براي مسبي قابل شناسايي است. افرادي که با کليک بر لينکهاي بازاريابي شما وارد مسبي مي شوند هر سفارشي ثبت کنند در بخش عملکرد بازاريابي شما ثبت مي شود و اگر خريدي انجام دهند پورسانت آن به حساب شما افزوده خواهد شد.
اما در چه سايتهايي مي توان محصولات را تبليغ کرد؟
1) خودتان مي توانيد وبلاگ بسازيد و لينکهاي بازاريابي خود را در آن قرار دهيد. سپس با مديريت وبلاگ خود و قرار دادن محتواهاي خوب در آن، آمار بازديدکنندگان وبلاگتان را بالا ببريد. سعي کنيد فعال باشيد و هر روز محتوايي جديد و به روز در وبلاگ خود قرار دهيد.
2) بسياري از سايتها هستند که تبليغات شما را به صورت رايگان در صفحات خود قرار مي دهند. اين گونه سايتها را مي توانيد بوسيله جستجو در گوگل بيابيد. مثلا عبارت درج آگهي را در گوگل جستجو کنيد تا ليستي از چنين سايتهايي يافته شود و شما بتوانيد در آنها عضو شده و لينکهاي بازاريابي خود را در آن سايتها ثبت کنيد. شما در هر چند روز در يک سايت، آگهي ثبت کنيد کافي است و در دراز مدت نتيجه بخش خواهد بود و با گذشت زمان، مشتري هاي زيادي از طريق لينکهاي بازاريابي شما محصولات را خريداري خواهند کرد و پاداش بازاريابي شما (پورسانت) به حسابتان افزوده خواهد شد. کار را با جديت ادامه دهيد تا موفق شويد.


تداوم کار و پشتکار
رمز موفقيت شما در مسبي تداوم کار و پشتکار شماست، البته همراه با انتخاب مسير صحيح. سعي کنيد هر روز در سايتهاي جديد يا در گروههاي جديد لينکهاي بازاريابي خود را تبليغ کنيد. هر چه بيشتر لينکهاي بازاريابي خود را منتشر کنيد گوگل به لينکهاي شما رتبه بهتري خواهد داد و احتمال يافته شدن و کليک بر آنها بيشتر خواهد شد و در نتيجه احتمال فروش از طريق آن لينکها بهتر خواهد شد که درآمد بيشتري را براي شما به همراه خواهد داشت.
باز هم يادآوري مي کنم که مهمترين بخش بازاريابي، بخش لينکهاي بازاريابي است. ديگر بخشها مانند کدهاي جادويي و ايميل مارکتينگ، همه از لينکهاي بازاريابي تشکيل شده اند. و همه آن بخشها روشهايي هستند براي استفاده از لينکهاي بازاريابي.

کدهاي اختصاصي
اگر به پنل بازاريابي خود مراجعه کنيد مشاهده مي نماييد که بخشي با نام کدهاي اختصاصي وجود دارد. کدهاي اختصاصي، روشي ساده و کارآمد و مفيد براي استفاده از لينکهاي بازاريابي است. شما به راحتي مي توانيد آن کدها را در ميان صفحات سايت خود Copy/Paste کنيد. با اين کار هم آمار بازديد سايت خود را بالا ببريد و هم احتمال خريد محصول از طريق سايت خودتان را افزايش دهيد. و هم صفحات سايت خود را زيبا و چشم نواز کنيد. هر کدام از آن کدها را که دوست داريد انتخاب کنيد و در سايت خود درج کنيد.

تبادل لينک
اگر خود شما سايت يا وبلاگ داريد، حتما تبادل لينک با سايتهاي ديگران را فراموش نکنيد زيرا براي موتورهاي جستجو خصوصا گوگل خيلي اهميت دارد و رتبه وبلاگ و سايت شما را بالا خواهد برد. طبق تجربه چند ساله در اينترنت و مسبي، تبادل لينک عاملي فوق العاده موثر در بالا رفتن رتبه وبلاگ و وبسايت شما در گوگل و ساير موتورهاي جستجو است. پيشنهاد من اين است. پس از گذشت يک يا دو ماه متوجه خواهيد شد که گوگل چقدر بر تبادل لينک حساس است و آمار بازديدتان را چقدر بالا خواهد برد.

جذب زيرمجموعه هاي کوشا
شما با جذب زير مجموعه هايي فعال و کوشا هم مي توانيد کسب درآمد کنيد؟ ساده تر توضيح دهم اگر افرادي را به سايت معرفي کنيد که بتوانند فعاليت خوبي داشته باشند هر چقدر که از طريق فروش محصول، درآمد کسب کنند درصدي نيز به عنوان پاداش، به درآمد شما افزوده مي شود.
مثلا اگر يکي از زيرمجموعه هاي شما يک محصول را بازاريابي کند و موفق به فروش آن محصول شود اگر آن محصول 10 هزار تومان پورسانت داشته باشد 10 هزار تومان حق خود آن بازارياب است و به حساب او افزوده مي شود و مثلا 1 هزار تومان هم به عنوان پاداش، به حساب شما افزوده مي شود زيرا شما معرف آن بازارياب هستيد.
مشاهده مي فرماييد که اگر فقط يک بازارياب کوشا و حرفه اي معرفي کنيد حتي اگر خودتان هم هيچ فعاليتي نکنيد و هيچ محصولي نفروشيد تا هميشه از فعاليت ايشان سود مي بريد. مثلا اگر در طول يک سال، ايشان 10 ميليون تومان درآمد کسب کند در طول آن يک سال 1 ميليون تومان هم به شما رسيده است بدون اينکه فعاليتي کرده باشيد و محصولي فروخته باشيد. حالا فکرش را بکنيد اگر 10 زيرمجموعه کوشا و حرفه اي داشته باشيد چه مي شود...
نکته مهم: فقط کساني را معرفي کنيد که بتوانند به خوبي فعاليت کنند و در کار بازاريابي و جذب مشتري براي محصولات موفق باشند. و به زبان ساده، کوشا و حرفه اي باشند.
براي اينکه افراد زيرمجموعه شما شوند؛ لينک اختصاصي خود را تبليغ کنيد تا از طريق کليک بر آن لينک، وارد مسبي شوند و در بخش بازاريابي ثبت نام کنند.
اگر وارد پنل خود شويد و روي بخش زيرمجموعه ها کليک کنيد ليست زيرمجموعه هاي خود و وضعيت فعاليت آنها را مشاهده خواهيد کرد.


کسب درآمد از ايستگاه آگهي
يکي از روشهاي کسب درآمد اين است که مديران سايتها را به صفحه www.masbi.com/ads.aspx?rgm=alireza دعوت کنيد تا آگهي هاي خود را ثبت کنند. البته به جاي alireza بايد نام کاربري خودتان را قرار دهيد.
هر آگهي دهنده که توسط لينک اختصاصي فوق در بخش ايستگاه آگهي ثبت نام کند زيرمجموعه شما خواهد بود بنابراين در هر زماني، هر آگهي که ثبت کند درصدي پورسانت دريافت مي نماييد. به عنوان مثال اگر فردي را به سايت معرفي کنيد و او با ثبت يک آگهي، 320,000 ريال به سايت پرداخت کند، مثلا 60,000 ريال به عنوان پاداش به حساب شما افزوده مي شود.
حتي اگر ماهها بعد يک آگهي ديگر ثبت کند يا اينکه هر کدام از آگهيهاي خود را مجددا شارژ کند باز هم شما پورسانت خود را دريافت خواهيد کرد.

کسب درآمد از بخش ثبت سايت
يکي از روشهاي کسب درآمد اين است که مديران سايتها را به صفحه www.masbi.com/sabtesite.aspx?rgm=alireza دعوت کنيد تا آگهي هاي خود را ثبت کنند. البته به جاي alireza بايد نام کاربري خودتان را قرار دهيد. با هر سايتي که ثبت مي کنند مبلغي دريافت مي کنيد(درصدي از مبلغي که به سايت پرداخت مي کنند به شما مي رسد). اگر از هر 100 نفري که به مسبي معرفي مي کنيد فقط 1 نفر هم سايت خود را ثبت کند باز هم شما سود کرده ايد.

کسب درآمد از بخش درج خبر
مي توانيد از طريق درج اخبار و مقاله هاي پر مخاطب درآمد سرشاري کسب کنيد؟ لينک درج خبر و مقاله را کليک کنيد.
در آنجا راهنماي مفصلي براي کسب درآمد از طريق درج خبرها و مقالات داغ و پر مخاطب، نوشته شده است.


کسب درآمد در کانالهاي تلگرامي
سايت مسبي اين امکان را بوجود آورده است که به سادگي بتوانيد محصولات مورد نظر خود را به همراه عکس و قيمت و .. در کانالهاي تلگرام خود تبليغ کنيد. و از اين طريق کسب درآمد کنيد.
روش کار:
1. ابتدا وارد پنل کاربري خود شويد.
2. وارد فروشگاه شويد. و هر محصولي که قصد تبليغ آن را داريد انتخاب کنيد.
3. بر آيکن اشتراک گذاري (روبروي عکس محصول) کليک کنيد.
4. گزينه Telegram را کليک کنيد.
5. يکي از دو روش را انتخاب کنيد:
روش اول فقط نام محصول را به همراه لينک بازاريابي شما ارسال مي کند.
روش دوم، عکس محصول و نام محصول و لينک بازارابي شما و قيمت محصول و نام کانال شما را نيز ارسال مي کند.
اما:
روش افزودن روبات مسبي به کانال تلگرام شما:
تلگرام را باز کنيد.
سپس کانال خود را باز کنيد.
در بالاي صفحه، بر روي نام کانال کليک کنيد.
Administrators را انتخاب کنيد.
Add administrator را انتخاب کنيد.
در بالاي صفحه، علامت search را انتخاب کنيد.
در کادر search تايپ کنيد: masbibot@
در ليست پايين، masbibot@ نمايان مي شود، آن را انتخاب کنيد.

فروش محصولات و فروش فايلهاي شما
اگر کالا، محصول يا فايل هايي براي فروش داريد، آنها را براي فروش در سايت مسبي ثبت کنيد. اگر قصد فروش فايل هاي خود را داريد يا محصولات و کالاهاي فيزيکي(ارسال از طريق پست) داريد، و مي خواهيد سايت مسبي، براي فايلها و محصولات شما مشتري پيدا کند، مي توانيد از بخش فروشندگان استفاده کنيد و به آپلود فايلها يا ثبت محصولات خود بپردازيد. ما براي محصولات شما مشتري پيدا مي کنيم. و پس از فروش، درصدي از مبلغ فروش (به انتخاب خود شما) به سايت مسبي تعلق مي گيرد.
در سايت مسبي، فروشنده به کسي گفته مي شود که خودش توليد کننده محصول است يا اينکه مجوز فروش محصولات توليدکنندگان ديگر را دارد.
منبع:
مسبی
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (1 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


وحید غفاری (15:50   1396/5/7)

سلام یکی از دوستان می گفت یک سری فایل توسط وبلاگ می فروختم بعد از مدتی از پلیس فتا تماس گرفتن که باید مجوز بگیرید و نباید این کارو بکنید
حالا می خواستم بدونم نياز به دریافت مجوز از طرف من هست؟ کد: 7846


 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره چگونه در منزل و از طریق سایت مسبی کسب درآمد اینترنتی کنیم؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: کسب درآمد اینترنتی ، کسب درآمد در منزل ، روشهای کسب درآمد ، کسب درآمد در مسبی ، بازاريابي و کسب درآمد