چقدر سرمایه و با چه تعداد کالا برای یک فروشنده موفق شدن لازم است؟

نویسنده: ولی اله
1398/10/03   10:18
وقتی صحبت از فروش کالا در اینترنت می شود و یا وقتی از خود می پرسیم چگونه من می توانم با فروش کالا در اینترنت درآمد کسب کنم ، ذهن ما به سمت داشتن سرمایه چند ده میلیون تومانی برای خرید کالا از تولید کننده یا داشتن انبار و فضای وسیع سوق پیدا می کند...
چقدر سرمایه و با چه تعداد کالا برای یک فروشنده موفق شدن لازم است؟

وقتی صحبت از فروش کالا در اینترنت می شود و یا وقتی از خود می پرسیم چگونه من می توانم با فروش کالا در اینترنت درآمد کسب کنم ،ذهن ما بسمت داشتن سرمایه چند ده میلیون تومانی برای خرید کالا از تولید کننده یا داشتن انبار و فضای وسیع سوق پیدا می کند و همین طرز فکر ما را از حرکت بسوی موفقیت باز میدارد.اگر هیچ مهارتی ندارید که چیزی بسازید یا تولید کنید و یا حتی قادر به خرید یک کالای در حد صد هزار تومان هم نیستید این مطلب را از دست ندهید.


در روشی که ما به شما پیشنهاد می دهیم می توانید از همین لحظه تصمیم بگیرید و شروع کنید حتی با یک قلم کالا!! تعجب نکنید لابد می گویید مگر با یک قلم کالای در حد ده هزار تومان هم می شود فروشنده شد و کسب و کار راه انداخت؟ جواب بنده بلی است. باور ندارید امتحان کنید. به اطراف خود نگاهی بیاندازید ببینید چه چیزی دارید که هرگز استفاده نکردید. بگذار راحت تر بگویم آیا هیچ کتابی حتی یک جلد در منزل ندارید که سالها به سراغش نرفتید از همان یک جلد همین الان شروع کنید.


در اینجا فقط به 3000 هزار تومان نیاز دارید که اگر در خیابان سرتان را پایین بیاندازید و راه بروید پیدایش خواهید کرد!! لابد نزد خود می گویید این دیگر یعنی چی؟ پس این مطلب را تا آخر بخوان. اگر یک جلد کتاب در منزل دارید که هرگز نیازی به داشتنش ندارید و چند سال قبل خریده اید اما الان می توانید در شرایطی که همین جلد کتاب در بازار حداقل بالای 20000 هزار تومان است برای خودتان 15000 تومان قیمت گذاری کنید در سایت مسبی عضو شوید و آن 3000 هزار تومان سرمایه اولیه را هم آماده داشته باشید.


پس از عضویت در سایت مسبی در قسمت ثبت کالا و خدمات وارد شوید و نام کتاب و مشخصات و قیمتش را وارد کنید آن 3000 تومان را هم به عنوان ثبت این کالا به سایت مسبی پرداخت کنید و کار شما تمام شد. فقط پورسانت بازاریابی را هم برای کتاب تان فراموش نکنید چون بازاریاب های زیادی کتاب شما را برای فروش به روش های گوناگون اینترنتی و غیره برای رسیدن به پورسانت تبلیغ خواهند کرد دیری نمی پاید وقتی به پنل کاربری خود مراجعه می کنید می بینید کتاب شما برای خرید ثبت سفارش شده است بدون آنکه زحمت زیادی کشیده باشید و توانستید کتابی که معلوم نبود عاقبتش چه شود تبدیل به پول ساخته اید و با بسته بندی و ارسال کتاب به آدرس خریدار ثبت شده در پنل کاربری تان یک تجربه موفق در فروشندگی را تجربه خواهید کرد بنابراین هرچیز مجازی را در مسبی برای فروش قرار دهید حتی اگر یک جلد کتاب باشد. با این شعار کار را شروع کنید حتی با یک قلم کالا هم می توان به یک فروشنده بزرگ تبدیل شد. بناربراین با پول یک بستنی هم می توان گام در مسیر ثروت گذاشت.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: سرمایه بازاریابی
591850
fa