معرفی برترین سرویس های وبلاگ دهی رایگان

نویسنده: محمد رسول
1399/12/12   15:21
روز به روز آمار وب سایت ها و وبلاگ ها افزایش می یابد. امروز با شما هستیم تا در مورد ساخت یک وب سایت یا وبلاگ و معرفی و توضیحاتی در مورد آنها صحبت کنیم.
معرفی برترین سرویس های وبلاگ دهی رایگان

فرق سایت با وبلاگ را خیلی از افراد نمیدانند . و همه به هر وبلاگی میگویند وب سایت ، اما اینگونه نیست . اگر بخواهیم تفاوت وب سایت و وبلاگ را بیان کنیم ، این است که وبلاگ با استفاده از سرویس های وبلاگ دهی ثبت میشود ، اما برای راه اندازی سایت، شما باید دانش کد نویسی بلد باشید و یا از وردپرس یا .... استفاده کنید. تفاوت مهم تر و اصلی تر آن این است که وبلاگ برای نوشتن خاطرات، اخبار روز مره، آموزش های مختلف و.... کاربرد دارد، اما در طرف مقابل وب سایت برای ارائه خدمات هست.

اگر شما میخواهید برای فعالیت، سایت بسازید، یا باید هزینه کنید و یا کد نویسی بلد باشید تا کدی را برای ساخت سایت خود بنویسید. ساخت وبلاگ و ثبت آن بسیار آسان است و فقط باید آشنایی مختصری در مورد سایت و وبلاگ و قالب سایت و پنل کاربری خود داشته باشید. در ادامه توضیحاتی را به شما ارائه می دهیم.


چند مورد از برترین سرویس های وبلاگ دهی


1_ بلاگفا

2_ بیان بلاگ

3_ میهن بلاگ

4_ رز بلاگ

5_ لوکس بلاگ

6_ پرشین بلاگ

7_ کوثر بلاگ

8_ نی نی وبلاگ

9_ ثامن بلاگ

10_ بلاگفاناین سرویس هایی که اسامی آن ها را خواندید، به شما یک وبلاگ رایگان برای نوشتن خاطرات و اخبار را میدهند. این 10 سرویس های وبلاگ دهی جز معتبر ترین سرویس ها می باشند.

شاید برایتان سوال باشد که چرا اول نام بلاگفا وجود دارد، سرویس وبلاگ دهی بلاگفا رتبه 12 در برترین وب سایت های ایران دارد. به همین دلیل بلاگفا نسبت به بقیه معتبر تر است.

شما اگر قصد راه اندازی یک وبلاگ دارید ، باید شناختی نسبت به وبلاگ داشته باشید، در کل باید تحقیقاتی را انجام دهید و شناخت کافی را داشته باشید، مهم اصول وبلاگ نویسی است که شما باید برایتان مثل آب خوردن باشد. اصول وبلاگ نویسی مهم است.

در این وبلاگ ها میتوانید آموزش های درسی، کامپیوتری، اخبار و مقالات علمی، اخبار روز دنیا و..... را بنویسید. یا حتی می توانید پکیج های آموزشی بفروشید. اما این وبلاگ ها کاربرد دیگری ندارند. خوبی وب سایت این است که با نام و دامنه اختصاصی خود معرفی می شوید. اما شما از هر سرویس وبلاگ دهی که با آن وبلاگ بسازید با پسوند اختصاصی خود برایتان وبلاگ ثبت میکند. مانند www.usename.blogfa.com

می بینید که نام بلاگفا هم در آخر دارد و کاربران از روی این ویژگی پی میبرند که وبلاگ شما در بلاگفا ساخته شده است.

وبلاگ های دیگری هم وجود دارند اما این 10 وبلاگ، برتر هستند از نظر مخاطب. وبلاگ های میهن بلاگ و بیان بلاگ هم دسته کمی از بلاگفا ندارند اما همانطور که گفته شد از نظر پر مخاطب بودن بلاگفا برتر است.

کسانی که قصد راه اندازی یک وب سایت دارند، باید با دانش کد نویسی آشنا باشند و یا هم در سیستم وب سایت ساز، هزینه هایی را در قبال ساخت یک وب سایت پرداخت کنند. با توجه به قیمت هایی که از سایت های مختلف گرفته شد به نظر میاد که مسبی ارزان تر و پر قابلیت تر از همه باشد. مسبی هم علاوه بر مقاله نویسی، فروش محصول، مشارکت در خرید و.... سیستم سایت ساز هم دارد.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: سرویس های وبلاگ دهی
666500
fa