چگونه زبان انگلیسی را خوب و سریع یاد بگیریم؟

نویسنده: محمد رسول
1399/12/02   10:56
اصل سواد و دانا بودن در مهارت بلد بودن زبان های خارجه است ، دغدغه خیلی از مردم کشورمان است که چگونه زبان را یاد بگیرند ، و شاید خیلی ها فکر کنند برای آنها دیگر دیر شده ، اما این گونه نیست
چگونه زبان انگلیسی را خوب و سریع یاد بگیریم؟

چگونه زبان انگلیسی را خوب یاد بگیریم؟

با درس خواندن کسی به شما نمی گوید که با سوادی! بلکه عامل موفقیت در سواد دو چیز هست؛ زبان و کامپیوتر که باید در آن عالی باشید. حال برایتان سوال است که چگونه زبان را به خــــــوبــــی یاد بگیریم؟

چگونه زبان انگلیسی را خوب و سریع یاد بگیرم؟


1_ شنوایی تان را تقویت کنید

سعی کنید که حس شنوایی خود را افزایش دهید تا صداهای زیادی بشنوید و باعث یادگیری بیشتر شما در آموختن زبان انگلیسی می شود.


2_ با اهنگ انگلیسی را بیاموزید

سعی کنید آهنگ های انگلیسی را گوش دهید تا روان شوید و کم کم آن را ترجمه کنید. آهنگ های انگلیسی پایه را دانلود کنید. شما باید سطح به سطح پیش روی کنید.


3_ به دنبال یادگیری بیشتر باشید

برای اینکه سطح خود را در زمینه های یادگیری بیشتر کنید باید کلمه های زیادی را یاد بگیرید و خودتان کنجکاو باشید و همچنین میتوانید از کتاب های دیکشنری و مقالات علمی در گوگل استفاده کنید. پس یادتان باشد خودتان معنی هر کلمه را در یابید.


4_ از کتاب های آموزشی و دیکشنری استفاده کنید

یکی از راهای دیگر برای یادگیری استفاده از کتاب های دیکشنری و آموزشی زیان انگلیسی است که درس به درس و یا کلمه به کلمه جلو می رود و شما با تلاش و تمرین آن را یاد می گیرید.


5_ صحبت کردن با مردم

شما میتوانید کلماتی که یاد گرفتید را در جمله و کنار هم بچینید تا کم کم صحبت کردن را با زبان انگلیسی هم یاد بگیرید. با اعضای خانواده، دوستان و خویشاوندان در حد دو سه جمله ابتدایی مکالمه کنید تا بتوانید خوب هم صحبت کنید.


پایان

شما برای یادگیری زبان هنوز هم وقت دارید. و ربطی به سن و سال ندارد بلکه سن و سال یک عدد است. برای یادگیری خوب؛ تمرین و تکرار، به کاربردن آموخته ها و... استفاده کنید و فقط به دنبال یادگیری باشید. ضمنا شما باید پایه به پایه جلو بروید تا به مشکل نخورید.


امیدوارم از این مقاله لذت کافی رو برده باشید.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: زبان انگلیسی
دلار: 59,038تومانبیت کوین: 66,077 دلار
590380
fa