ایده های تجاری بدون کارمند

نویسنده: محسن صفری
1399/08/27   19:34
پایین نگه داشتن هزینه ها هنگام اداره مشاغل مهم است تا آنجا که ممکن است شما می خواهید به تنهایی از پس همه کارها برآیید تا مجبور نشوید به پرسنل اضافی وجهی پرداخت کنید. حال سئوال اینکه آیا می توان یک کسب و کار را به تنهایی اداره کرد؟
ایده های تجاری بدون کارمند

در این مقاله برخی از رایج ترین مشاغل بدون کارمند عنوان شده پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.


فریلنسر

فریلنسینگ در لغت به معنای آزادکاری است و فریلنسر به شخصی گفته می شود که خود اشتغال بوده و لزوما تعهد بلندمدتی به شرکت یا مجموعه ای خاص ندارد. بعضی از فریلنسرها توسط شرکت ها و موسسات به دیگران معرفی می شوند اما بعضی دیگر به صورت کاملا مستقل از طریق انجمن ها و وب سایت های معتبر به فعالیت مشغول هستند بنابراین نحوه همکاری فریلنسرها بسته به شرایط بسیار متفاوت است برای مثال برخی خواهان عقد قرارداد کاری و رسمی هستند در حالی که عده ای دیگر به صورت رایگان و به امید کسب شهرت کار می کنند.

دستمزد فریلنسرها نیز بسته به مهارت، تجربه و زمینه کاری به روش های مختلفی پرداخت می شود برای مثال برخی مبلغ مورد نظر را به صورت روزانه، ساعتی یا پس از انجام پروژه دریافت می کنند. عده ای هم هزینه کل را برآورد کرده و مبلغی را پیشاپیش به عنوان بیعانه از مشتری می گیرند. برای پروژه های مهم و پیچیده تر نیز قراردادهایی تنظیم می شود که دستمزد فریلنسر را پس از انجام هر مرحله و بر حسب کیفیت کار واریز می کنند.


فقط فروش کمیسیون

اگر متقاعد کردن مردم برای خرید محصولات یا خدمات از نظر شما برای سرگرمی است پس باید یک تجارت کوچک راه اندازی کنید که فقط فروش کمیسیون داشته باشد پس این کار را می توانید با فعالیت های کوچک مثل فروش محصولات زیبایی، کفش، لباس و غیره شروع کنید.

حال چگونه می توانید بفهمید که برای «شغل فروش» مناسب هستید؟ اگر شما یک گوینده خوب هستید و انگیزه برای پول درآوردن دارید شانس شما برای تبدیل شدن به یک فروشنده موفق بسیار زیاد است.

توجه داشته باشید که «فقط فروشنده کمیسیون بودن» با کار در «بخش فروش» یک شرکت متفاوت است. شما حقوق پایه دریافت نخواهید کرد اما به ازای هر فروشی که انجام می دهید پورسانت بیشتری دریافت می کنید.


پادکست

میزبانی پادکست راهی عالی برای کسب درآمد از خانه است چه دوره های آنلاین و چه فقط سرگرمی های با کیفیت ارائه دهید این امکان را دارید که از این راه امرار معاش کنید.

حال سئوال بزرگ این است: پادکست ها چقدر درآمد دارند؟

طبق گزارش سایت «آدورتیس کست» برای هر 30 ثانیه CPM می توانید 18 دلار دریافت کنید (هزینه هر اثر) و با هر 60 ثانیه CPM می توانید 25 دلار درآمد کسب کنید بعلاوه تبلیغ محصولات و خدمات و سپس کسب درآمد به عنوان بازاریاب شرکت های وابسته نیز روش خوبی برای کسب درآمد هنگام میزبانی پادکست است.

راه دیگر برای کسب درآمد به عنوان پادکستر تبلیغ محصولات و خدمات خودتان است شما می توانید کالاهایی با مارک تجاری خود بسازید و سپس آنها را به شنوندگان خود بفروشید.

سرانجام می توانید به سرمایه گذاری جمعی مراجعه کنید بستری مانند پاترئون به شما امکان می دهد تعهد مخاطب خود را جلب کنید تا بتوانید به تولید محتوای با کیفیت ادامه دهید.

پاترئون یک شرکت در آمریکاست که ابزارهای تجاری را برای تولیدکنندگان محتوا برای اجرای سرویس اشتراک فراهم می کند تا سازندگان و هنرمندان با ارائه تولیدات به مشترکان خود درآمد ماهانه کسب کنند.


مربی کسب و کار یا تجارت

کمک به صاحبان مشاغل در یادگیری نحوه کنار آمدن با چالش های روزمره ممکن است ترسناک به نظر برسد اما این غیرممکن نیست. اگر تجربه اداره یک کسب و کار موفق را دارید یا مهارت لازم را برای راهنمایی یک کارآفرین دیگر دارید پس بسیار مناسب خواهید بود.

سئوال این است: چگونه مربی تجارت می شوید؟ به طور طبیعی شما باید با ایجاد اعتبار و کسب صلاحیت شروع کنید. برخی از مربیان برای برنامه های صدور گواهینامه ثبت نام می کنند که حداقل به 100 ساعت تجربه مربیگری حرفه ای نیاز دارند برخی دیگر از سیستم عامل های شبکه های اجتماعی برای ایجاد مخاطب و کسب شهرت خوب استفاده می کنند.


دستیار مجازی

اگر می خواهید از خانه کار کنید دستیاری مجازی شدن گزینه خوبی است. دستیاران مجازی به صاحبان تجارت های کوچک، متخصصان پرمشغله و وبلاگ نویسان با وظایف مختلف مثل دستیار مدیریت، مدیریت شبکه های اجتماعی، تولید کننده محتوا و دستیار تجارت الکترونیکی کمک می کنند.


مربی شخصی

اگر بیش از هر جای دیگر در ورزش وقت می گذرانید چرا این کار را به کسب و کار خود تبدیل نمی کنید؟ شما می توانید یک مربی شخصی باشید که به دیگران در تعیین و دستیابی به اهداف تناسب اندام خود کمک می کند.

مربیان شخصی می توانند در سالن های ورزشی، بیمارستان ها یا حتی در مدارس و دفاتر کار کنند شما همچنین می توانید مشتری های ثابت زیادی از افرادی که آموزش می دهید، داشته باشید.

اگر اعتبار قابل قبولی کسب کنید و محبوبیت بیشتری در بین مردم پیدا کنید به یقین می توانید از این طریق خیلی راحت درآمد کسب کنید.


تحویل ویژه

شروع مشاغلی که در زمینه تحویل ویژه تخصص دارند، ساده است. همه آنچه شما نیاز دارید یک وانت و یک تلفن است. بعدها که تعداد مشتری های تان بیشتر شد می توانید مقیاس کسب و کار خود را توسعه دهید.

با راه اندازی یک وب سایت، صفحه فیس بوک و غیره می توانید تجارت تحویل ویژه خود را تبلیغ کنید شما همچنین می توانید در برنامه های پیک یا تحویل ثبت نام کنید تا دسترسی مشتریان برای شما راحت تر شود.


کلام آخر

به هر حال با انتخاب یک مدل کسب و کار که به کارمندان اضافی نیاز نداشته باشد می توانید سود خود را به حداکثر برسانید و بیشتر آنچه را که به دست می آورید، حفظ کنید.

هنوز هم اداره مشاغل به تنهایی دارای کارهای اداری زیادی است یکی از این موارد «دفترداری » است شما باید مطمئن شوید که درآمد، هزینه و سود شما همه ردیابی و ثبت می شود شما همچنین باید گزارشاتی در مورد این اعداد تهیه کنید بنابراین به راحتی می توانید میزان عملکرد کسب و کار خود را تشخیص دهید.

وظایف دیگری که باید با آنها توجه کنید تهیه فاکتورها و اسناد برای اهداف مالیاتی است اگر برای تحقق این امر از نرم افزارهای حسابداری مثل فرش بوکس استفاده کنید همه این کارها بصورت خودکار انجام خواهد شد و در وقت شما نیز صرفه جویی می شود.

در این شکی نیست که اداره مشاغل بدون کارمند کار زیادی را می طلبد اما با استفاده از ابزارهای مناسب می توانید کارهای روزمره خود را ساده و قابل کنترل کنید.


منبع: FreshBooks

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
دلار: 64,680تومانبیت کوین: 66,608 دلار
646800
fa