جایگزین های برتر Google Play Music در نسخه های اندروید

1399/03/15   21:29
در سال جاری شرکت گوگل تاکید کرده که در اکوسیستم نسخه های اندروید، یوتیوب موزیک جای گوگل پلی موزیک را خواهد گرفت. به گزارش کمپانی گوگل، این تصمیم چندان جای تعجب ندارد چرا که در حال حاضر یوتیوب برترین وبسایت محتوای ویدئویی و همچنین موسیقی در جهان است.
جایگزین های برتر Google Play Music در نسخه های اندروید

باید اینگونه بیان کرد که Youtube Music بسیاری از ویژگی های گوگل پلی موزیک را مانند توانایی بارگذاری موسیقی های شخصی، دارا خواهد بود و بسیاری نیز این امید را دارند که این نرم افزار بتواند جایگزین مناسبی برای گوگل پلی موزیک باشد. اکنون به معرفی برخی از برترین جایگزین های Google Play Music خواهیم پرداخت.

1- جیوساون موزیک ( JioSaavn Music )

این برنامه، یکی از بهترین برنامه ها برای گوش دادن به موسیقی، رادیو و پادکست بصورت رایگان می باشد. با این وجود برای استفاده ی رایگان از تمامی امکانات این نرم افزار نیاز است که حتما یکی از مشترکین اپراتور Jio باشید.

2- شازام ( Shazam )

در واقع نمی توان این برنامه را به عنوان یک جایگزین قدرتمند برای گوگل پلی موزیک دانست اما با این حال می تواند نیازهای روزمره را در زمینه پخش موسیقی پوشش دهد. همچنین این برنامه دارای یک بخش شناسایی موسیقی می باشد که می تواند به کاربر کمک کند تا موسیقی هایی که در اطرافش پخش می شوند را پیدا کند.

3- تیدال موزیک ( TIDAL Music )

اگر در جستجوی یک بستر مناسب پخش موسیقی برای پیدا کردن موسیقی های جدید هستید، تیدال موزیک می تواند نرم افزار مناسبی برای شما باشد. این نرم افزار، یکی از بزرگترین برنامه های پخش موسیقی در سیستم عامل های نسخه ی اندروید می باشد و نکته ی حائز اهمیت جایی است که این برنامه کاملا رایگان بوده و هیچ گونه تبلیغی برای مشاهده نخواهد داشت.

4- پاندورا ( Pandora )

پاندورا یک نرم افزار پولی در بین برنامه های جایگزین گوگل پلی موزیک است که برای دسترسی به آهنگ ها نیاز است که بسته ی اشتراک ماهانه را خریداری کنید. پاندورا به دلیل رابط کاربری جذاب خود شناخته شده است و به کاربران این امکان را می دهد تا موسیقی را با کیفیت بالایی گوش کنند. تنها ایراد این برنامه غیرقابل دسترس بودن در تمامی نقاط می باشد.


5- ساندکلاد ( SoundCloud )

در واقع این نرم افزار در طول رقابت میان سایر نرم افزارها، جذابیت خود را از دست داده است. در هر صورت زمانی که صحبت از محتوای موسیقی به میان می آید، ساندکلاد مجموعه ی گسترده ای از محتوا را برای کاربران موسیقی خود در اختیار دارد. کاربران می توانند با استفاده از این نرم افزار ، محتواهای منطقه ای و بین المللی را پیدا کنند. این برنامه در عین اینکه فضای رایگان محدودی دارد، اما کاملا پاسخگوی نیازهای روزمره ی کاربران می باشد.

6- اپل موزیک ( Apple Music )

بین سیسنم عامل های اندروید و ios همیشه رقابت وجود داشته و این رقابت باعث شده که سیتم عامل ios یک برنامه ی موسیقی با نام اپل موزیک را در فروشگاه گوگل پلی عرضه کند. این نرم افزار به دلیل داشتن کتابخانه ی وسیع و گسترده و با داشتن بیش از 60 میلیون آهنگ، در بین سایر نرم افزارها شناخته شده است. این برنامه این امکان را به کاربران می دهد تا نه فقط موسیقی های شخصی خود را روی اپل بارگذاری کنند، بلکه توانایی گوش دادن به ایستگاههای رادیویی مورد علاقه ی خود را نیز داشته باشند.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: یوتیوب موزیک
دلار: 58,944تومانبیت کوین: 66,693 دلار
589440
fa