سریعترین روش فروش محصولات فیزیکی و دانلودی (مختص صاحبان محصولات)

نویسنده: ولی اله
1398/08/25   12:51
بستر اینترنت مرز محدودی ندارد و همین عدم مرزبندی فرصت های بی شماری را برای کسب و کارها و توسعه و افزایش فروش فراهم ساخته است. امروزه هر فروشنده و تولید کننده ای می تواند با کمترین هزینه، محصولات خود را به هر جای کشور به فروش رسانده و ارسال نماید.
سریعترین روش فروش محصولات فیزیکی و دانلودی (مختص صاحبان محصولات)

بستر اینترنت مرز محدودی ندارد و همین عدم مرزبندی فرصت های بیشماری را برای کسب و کارها و توسعه و افزایش فروش فراهم ساخته است. امروزه هر فروشنده و تولیدکننده می تواند با کمترین هزینه محصولات خود را به هر جای کشور به فروش رسانده و ارسال نماید. فروش کالاها در بستر اینترنت از طریق شبکه های اجتماعی یک روش است اما روش موثرتری هم وجود دارد و آن فروش از طریق سایت فروشگاهی است به همین منظور شما می بایست اقدام به ایجاد فروشگاه اینترنتی بنمائید. اما ایجاد فروشگاه برای یک فروشنده زحمات و هزینه های خاص خودش را دارد. از جمله خرید دامنه، هاست، طراحی سایت و غیره که در مجموع هزینه سنگینی در پی خواهد داشت. پس برای رهایی از این شرایط پردردسر و پر هزینه چه باید کرد؟

امروزه سیستم های فروشگاهی وجود دارند که می توانید با عضویت در آنها بعنوان فروشنده کالا عضو شده و کالاهای خود را برای فروش در اینترنت عرضه نمائید اما این سیستم ها مزایا و معایب خاص خودشان را دارند. بعضی از سیستم ها در بدو ثبت نام، از شما هزینه زیادی طلب می کنند از بابت هزینه دامنه و هاست و بعد از این پرداخت هم می بایست درصدی از فروش را به این سیستم بپردازید و همچنین پیچیدگی های ثبت کالا و محصول هم به این مسائل افزوده می شود. ضمنا بسیاری از سیستم های موجود فقط محدود به فروش کالاها و محصولات فیزیکی قابل ارسال از طریق پست هستند و اگر محصول دانلودی داشته باشید باید به سیستم های فروش محصولات دانلودی مراجعه نمائید که این سیستم های فروشگاهی دانلودی از بابت هر دانلود علاوه بر مبلغ پورسانت بازاریاب درصدی هم بابت کارمزد کسر می کنند.

سیستم فروشگاهی مسبی از جمله سیستم های است که این محدودیت ها را برداشته است علاوه بر محصولات فیزیکی، محصولات دانلودی هم در سیستم فروشگاهی مسبی قابل عرضه می باشد شما تنها با مبلغ ناچیزی می توانید محصول اعم از دانلودی یا فروش فیزیکی از طریق پست را ثبت نمائید علاوه بر این، تعیین مبلغ پورسانت به عهده شما فروشنده و صاحب کالا یا خدمت می باشد. در فروشگاه و سیستم مسبی صدها بازاریاب از سراسر کشور عضو هستند و به محض ثبت کالا و محصول شما، آنان از روش های متعددی اقدام به فروش کالا و محصول شما می نمایند بدون آنکه شما زحمت زیاد و هزینه زیادی متقبل شوید. صدها بازاریاب از سراسر کشور محصولات شما را تبلیغ کرده و به فروش می رسانند و از این پس شاهد فروش زیاد کالا و خدمات تان خواهید بود. تنها کاری که می بایست انجام دهید پس از ثبت محصول، مرتبا به پنل کاربری خود در مسبی مراجعه کرده و به محض رویت سفارش های ثبت شده، کالای فیزیکی خود را بسته بندی کرده به آدرس ارسال می نمائید. در خصوص محصولات دانلودی این کار هم انجام نمی شود بلکه خریدار پس از پرداخت و واریز وجه، محصول دانلودی شما را دانلود می کند. بنابراین با مراجعه به بخش فروشندگان(صاحبان کالا) کالا و محصول تان را ثبت کنید و شاهد افزایش فروش تان باشید.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
دلار: 58,908تومانبیت کوین: 66,489 دلار
589080
fa