بهترین ابزارهای تولید ویدیو آموزشی در اندروید

1400/11/21   11:20
اگر یک کاربر اینستاگرام یا هر شبکه اجتماعی دیگری باشید قطعا به قدرت ویدیو پی خواهید برد ساخت و ویدیو های خوب نقش زیادی در رشد پیج شما خواهد داشت.
بهترین ابزارهای تولید ویدیو آموزشی در اندروید

اگر میخواهید محتوای اموزشی تولید کنید قطعا باید بدانید که به یک نرم افزار جهت ضبط صفحه نیاز دارید.چند مورد از بهترین برنامه های ضبط ویدیو:


Az Screen Recorder

ابتدا از این برنامه شروع میکنیم. این برنامه امکانات قابل توجه ای دارد. شما میتوانید ویدیوی آموزشی خود را با کیفیت بالایی ضبط کنید و پس از ضبط ویدیو هم میتوانید به آن متن و ایموجی و موسیقی اضافه کنید. قطعه ای از ویدیو را ببرید یا چند ویدیو را به هم پیوند بزنید و یا یک گیف بسازید. همچنین این برنامه از ضبط صدا هم پیروی میکند و شما میتوانید صدای خود را در ویدیو ضبط کنید! در کل این برنامه امکانات قابل توجه ای دارد.


X Recorder

این برنامه هم همانند برنامه بالا امکانات قابل توجهی در خود جای داده. شما با کمک این برنامه میتوانید با کیفیت بالا از صفحه اسکرین شات بگیرید و آن را ذخیره کنید. اگر گیمر باشید این برنامه امکانات بسیار خوبی برای گیمران دارد و شما میتوانید با کیفیت های بالا از بازی خود گیم پلی تهیه کنید و در یوتیوب یا اپارات به اشتراک بزارید. همچنین میتوانید در گوشی از ویدیو تصویر خود را هم بگذارید! این برنامه هیچ گونی واتر مارک و نشانی رو ویدیو شما نمی اندازد و محدودیتی برای زمان ضبط ندارد. این برنامه هم در نوع خودش برنامه خوبی است.


Mobizen screen Recorder

این برنامه هم امکاناتی همچون برنامه های بالا ارائه میدهد و چیز زیادی در خود ندارد. شما میتوانید فیلم بگیرید آن را ادیت کنید و به اشتراک بگذارید. اما من پیشنهاد میکنم از این برنامه استفاده کنید زیرا من کارایی بهتری در این برنامه دیدم.


امیدوارم از این مقاله لذت ببرید.

در مقاله بعدی به ابزارهای ادیت ویدیو می پردازیم.


امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
دلار: 57,390تومانبیت کوین: 68,612 دلار
573900
fa