مسبی

در چه سایت هایی آگهی تبلیغاتی درج کنید تا بیشترین مشتری را جذب نمائید؟

نویسنده: ولی اله
29 مرداد 99 ساعت 07:22
این مطلب برای تولید کنندگان کالا و خدمات و شرکت های بزرگ و کارگاه های کوچک بسیار مهم است که چگونه و با چه روشی برای تولیدات و محصولات خود مشتری یابی کنند. امروزه شیوه های متعددی برای بازاریابی و مشتری یابی و مشتری سازی کسب و کارها وجود دارد.
در چه سایت هایی آگهی تبلیغاتی درج کنید تا بیشترین مشتری را جذب نمائید؟

امروزه شیوه های متعددی برای بازاریابی و مشتری یابی و مشتری سازی کسب و کارها وجود دارد. از بازاریابی حضوری تا تبلیغات متعدد و با شیوه های گوناگون در رسانه های کاغذی و مجازی.

یکی از روش های بازاریابی و مشتری یابی استفاده از تبلیغات اینترنتی است. تبلیغات اینترنتی مدل های گوناگونی یافته است و هر کدام بنا به شرایط بازار و مشتری مزایا و معایب خود را دارند.

یکی از شیوه های موثر و مرسوم، تبلیغات و درج آگهی تبلیغاتی در سایت هایی است که فقط به همین منظور فعالیت می کنند. خاصه کار آنها بدین شکل است که با گرفتن مبلغی مشخص برای مدت زمانی محدود شما تبلیغات متنی و تصویری و یا ترکیب این دو را در سایت منظور نظر درج کرده و بدلیل سئوی این سایت ها، تبلیغات شما در زمان جستجو توسط کاربران و یا خریداران دیده می شود و بدین ترتیب کسب و کار و محصول شما را در نقاط دیگر و بازارهای دیگر در دید جستجو گران قرار می دهند. اما آیا همه سایت های درج تبلیغات امکان و چنین فرصتی را برای تبلیغ شما فراهم می کنند؟ جواب منفی است.

اگر می خواهید کالا و محصول خود را در اینترنت با استفاده از سایت های درج آگهی تبلیغ کنید باید به چند نکته بسیار اساسی و مهم توجه کنید تا با شناخت کافی اقدام به هزینه و درج آگهی بنمائید و شاهد مشتریان جدید و بازار جدیدی برای کسب و کار و محصولات خود باشید. در این مقاله سعی می کنیم ویژگی هایی که باید برای یک سایت معتبر و خوب در نظر بگیرید تا تبلیغ شما به نتیجه برسد را به شما معرفی کنیم.

بسیاری از سایت های تبلیغاتی از سئو و رتبه الکسای مناسبی برخوردار نیستند و تبلیغ شما مثل این است که در یک نقطه دور افتاده شهر که هیچ رهگذری و بیننده ای وجود ندارد اقدام به درج آگهی کرده باشید و تبلیغ شما را کسی نمی بیند و یا اگر بیننده ای باشد بیننده ای نیست که بالقوه تبدیل به مشتری برای شما شود. فرض بفرمایید اگر تبلیغ را در یک میدان بزرگ پر تردد که از همه اقشار در آن تردد می کنند درج نمائید شانس دیده شدن و برند شدن کسب و کار شما بیشتر است تا در یک مسیری که فقط قشر و گروه خاصی تردد می کنند بنابراین تبلیغات خود را در سایت هایی برای تبلیغ درج کنید که خصوصیات زیر را داشته باشند.

1- سایت سئوی خوبی داشته باشد. با سئوی خوب شانس دیده شدن تبلیغ شما بیشتر از سایر رقبا می شود.

2- سایت بازدید کننده زیادی داشته باشد. البته بازدید کننده از یک گروه منظور نیست بلکه از همه گروهها شامل خریداران، فروشندگان،خوانندگان مطالب علمی و آموزشی، بازاریابان و کاربران اینترنتی

3- در سایت علاوه بر امکان درج تبلیغ با قیمت مناسب و زمان مناسب، فرصت بازاریابی به روش های دیگری برای شما مهیا باشد.

4- فرصت و زمینه فروش کالا و خدمت شما همانند یک فروشگاه اینترنتی وجود داشته باشد یعنی اگر فروشگاه اینترنتی هم نداشته باشید این فرصت و امکان برای شما فراهم باشد.

5- زمینه سئو سازی تبلیغ شما بنحو مطلوب در سایت فراهم باشد یعنی صرفا به درج یک تصویر و چند کلمه توضیح متکی نباشد بلکه امکان درج توضیحات کافی و درج کلمات کلیدی برای آگهی شما فراهم باشد و این امکانات آگهی شما را در جستجوی گوگل در رتبه بالایی قرار می دهد.

6- با مدیریت سایت امکان تماس مستقیم فراهم باشد و در مواقع مشکل براحتی از پشتیبانی بهره مند بشوید.

7- مهمتر آنکه امکان ارتباط با سایر اعضای سایت فراهم باشد تا بتوانید به تبادل تجربه با همکاران خود بپردازید. این امکان در سایت های درج آگهی به ندرت فراهم است.

با توضیحاتی که ارائه شد لابد خواهید پرسید چگونه اینگونه سایت درج آگهی را پیدا کنم؟ یکی از معدود سایت هایی که برای توسعه کسب و کار شما امکانات زیادی را تدارک دیده است سایت مسبی می باشد. شما می توانید برای درج آگهی در ایستگاه آگهی ثبت نام کنید. البته امکان درج آگهی رایگان نیز فراهم است که می توانید تبلیغ تان را درج کنید و شاهد تعداد بازدید های انجام شده باشید. پس از آن می توانید با پرداخت مبلغ ناچیز علاوه بر دیده شدن بیشتر آگهی مشتری های زیادی را جذب نمائید.

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره در چه سایت هایی آگهی تبلیغاتی درج کنید تا بیشترین مشتری را جذب نمائید؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: آگهی تبلیغاتی